Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął Klub Malucha Niedźwiadek. Za brak higieny

Utworzony przez Gość, 20 kwietnia 2012 r. o 18:35 Powrót do artykułu
"Podczas kontroli ustaliliśmy, że do klubu uczęszcza 14 dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat. Klub mógł działać w takich warunkach, bo przepisy nie wymagały kontroli sanitarnej takiego obiektu przed uruchomieniem. Opieka nad dziećmi była tutaj prowadzona w formie działalności gospodarczej, a nie tak, jak w żłobkach – w oparciu o ustawę o zakładach opieki zdrowotnej" ... czyli kolejna szopka i obejście przepisów. Żłobek funkcjonujący pod nazwą "klub malucha", he he. Gównojadztwo jak to w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiłem się tą informacją, gdyż moje dziecko dwa lata temu tam uczęszczało i muszę przyznać iż byłem bardzo zadowolony z opieki oraz stanu czystości jaki tam panował. Czego z przykrością nie mogę stwierdzić o klubie malucha z ulicy Romera. tam był syf i ubustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszytkim rodzicom polecam przedszkole i żłobek "odkrywcy talentów " na kawaleryjskiej. Spełnia ono wszytkie normy, chyba żadne przedszkole i żłobek takich nie ma.Duże sale, termowentylacja i dzieci wogóle nie chorują.Polecam jako rodzic:)Wszytsko owe i dostosowane do najwyższych standartów. Warto przyjsc i zobaczyć to wyjątkowe przedszkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ja wszytkim rodzicom polecam przedszkole i żłobek "odkrywcy talentów " na kawaleryjskiej. Spełnia ono wszytkie normy, chyba żadne przedszkole i żłobek takich nie ma.Duże sale, termowentylacja i dzieci wogóle nie chorują.Polecam jako rodzic:)Wszytsko owe i dostosowane do najwyższych standartów. Warto przyjsc i zobaczyć to wyjątkowe przedszkole
Pani Anno, a gdzie "Odkrywcy talentów" chodza na plac zabaw? czyzby na pobliskie rolkowisko gzdie pełno starszej dzieciarni sypie URWAMI non stop ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie trzeba zamknąć- ale jak w publicznych przedszkolach syf kiła i mogiła to sanepid w d.. to ma bo publiczne. Ciekawe kto ze świecznika na tym skorzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo żłobków jakie (państwowe) proponujecie. duzo dobrego słyszałam o wallenroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś dziwna sprawa. Jestem mamą dziecka, które chodziło do "Niedźwiadka". Klub był super, opiekunki fantastyczne i nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do higieny. Dziwna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentnie widac jak funkcjonuje lubelski sanepid. konkurencja oplacila sanepid by ten nachodzil Niedzwiadka i zamknal z byle powodu bo KAZDY kto mial kontakt z tym klubem ZLEGO ZDANIA NIE POWIE. Byl duzo lepszy niz reszta dlatego zostal zamkniety. SKUR WIELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwna sprawa...Moje dziecko tam uczęszcza i nigdy nie uwierzę w te bzdury.Jak można przyczepić się do atestów na np.wykłdzinę PARANOJA.Mam nadzieję,że wszystko się skończy dobrze,bo bardzo szkoda by było tak wspaniałego miejsca,gdzie mogę zostawić swoje dziecko i mieć pewność,że jest bezpieczne i otoczone troską.Pozdrwiam wszystkie Panie z Klubiku i mam nadzieję,że wkrótce się spotkamy.Mama Dawidka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...