Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nowość, remont prowadzony jest tam od wakacji a nawet chyba i wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy to sprawdzą podłogi od których sie zakreca w głowie nawet bez brania leków a pacjenci łamią nogi góry wigóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy Sanepid przyjzy sie tam innym oddziałom/główny budynek. Ostanio jak tam leżałem to .... brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie stało z wariatami z tego oddziału?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
a co sie stało z wariatami z tego oddziału?
rozpłuscili do chałup i teraz se w necie świrujem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co szkoda dla was słów.Najpierw trzeba się dowiedzieć co to za choroba a potem tych biebnych ludzi nazywać wariatami.To wy bezmózgowce jesteście nazywając ich w ten sposób.A główny szpital wcalw nie jest w złym stanie.Skoro takie warunki ci przeszkadzały to widocznie nie potrzebowałeś pomocy fachowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem, czy gdybyście sami tam byli, to czy miło by wam było, gdyby ktoś o was pisał 'wariaci' czy 'czubki'. są oddziały, gdzie są ludzie chorzy naprawdę na poważne zaburzenia psychiczne, ale są też takie gdzie leczą się ludzie z depresją itp. Jest też oddział dziecięcy. Czy to ich wina, że od małego są chorzy i tak pokrzywdzeni? Ludzie mają bardzo zły tok myślenia na ten temat. Zero tolerancji. Naprawdę przykro mi się zrobiło, bo sama niedawno stamtąd wyszłam. Jestem 'wariatem', bo miałam depresję? Wybierzcie się do psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawa jestem, czy gdybyście sami tam byli, to czy miło by wam było, gdyby ktoś o was pisał 'wariaci' czy 'czubki'. są oddziały, gdzie są ludzie chorzy naprawdę na poważne zaburzenia psychiczne, ale są też takie gdzie leczą się ludzie z depresją itp. Jest też oddział dziecięcy. Czy to ich wina, że od małego są chorzy i tak pokrzywdzeni? Ludzie mają bardzo zły tok myślenia na ten temat. Zero tolerancji. Naprawdę przykro mi się zrobiło, bo sama niedawno stamtąd wyszłam. Jestem 'wariatem', bo miałam depresję? Wybierzcie się do psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. nie wolno nazywać ludzi przebywających w tego rodzaju szpitalach "czubkami". to są ludzie którzy poprostu cierpią na pewne schorzenia. choroby sie nie wybiera, coś nas dopada i trzeba z tym żyć, walczyć, leczyć. choroba to zjawisko powszechne wiec zanim powiesz na kogoś "czubek z psychiatryka" ugryź się w język, oby Ciebie to nie spotkało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, ze zabijaja tam ludzi to juz nikt nie wspomni... Boze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu byłam godzinę na SOR-ze w DSK -huk,szum,kucie,warkot,po godzinie włosy moje i mojej rodziny były sztywne i białe od kurzu który unosił się wszędzie.Ciekawe jak w takich warunkach udzielano pomocy,opatrywano rany,ratowano życie.I TO BYŁY DZIECI - NAWET NOWORODKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...