Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kilka razy zamawiałam tam pizzę i nie tylko niczym się nie zaraziłam, ale pizza była bardzo smaczna. Cóż, miłam szczęście:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gzie logika w karaniu takich nieprawidłowości? Państwo chce nałożyć nowe obostrzenia za używanie wulgaryzmów w miejscach publicznych i karać nawet tysiącem złotych takie wykroczenie, a za narażanie zdrowia ludzi lokal ma zapłacić zaledwie 500 zł kary. Nie dziwi zatem, że właściciele knajp i sklepów się tym nie przejmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele razy zamawiałam tam pizzę i naprawdę była pyszna, ale widzę, że jeszcze lepiej, że żyję jestem szczerze zaskoczona i przestanę zamawiać przez telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby pani z sanepidu zdała szczegółową relację z przeprowadzonej kontroli?... możliwe że "szwagier" prowadzi konkurencyjną pizzerię więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na bloga o lubelskich fast foodach - http://pizzakebablublin.blogspot.com - na którym publikuję recenzje dań z lubelskich lokali. Czytając go dowiecie się gdzie dobrze i tanio zjeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej i zdrowiej zrobić sobie pizzę samemu ! Wtedy się wie co się je. Jest tyle przepisów w necie krok po kroku ,że nawet laik sobie z tym poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maks napisał:
A nie prościej i zdrowiej zrobić sobie pizzę samemu !Wtedy się wie co się je.Jest tyle przepisów w necie krok po kroku ,że nawet laik sobie z tym poradzi.
no tak, ale gdzie lans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podczas kontroli inspektorzy zastali w kuchni brud i bałagan. Szklane naczynia nie były dezynfekowane. Właściciel narażał klientów na zarażenie chorobami zakaźnymi. Podłogi i parapety zasypane były mąką, zlewozmywaki lepiły się od brudu, a urządzenia kuchenne oblepione były ciastem. Mięso mrożone było nieprawidłowo, bez etykiet i dat ważności. Na ścianach kuchennych utworzyła się już gruba warstwa tłuszczowych zacieków. Właściciel ma teraz do zapłaty 500 zł mandatu" Ciekawe czy właściciele pizzerii w swoim domu też mają taki syf i malarię ? A te 500 zł mandatu to kwota, że ho ho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie z sanepidu w czasie kontroli nawineły między sobą nawijke o zakupach co by sobie kupiły więc może nie chodzi o szwagra co ma konkurencje tylko poprostu chciały dostać w łape
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...