Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął restaurację Sfinks

Utworzony przez drek, 14 maja 2008 r. o 05:09 Powrót do artykułu
Hej. Nie o to chodzi ze clienci sa swiete krowy, ale mozna sie interesowac, co wlasciwie w jakich warunkach niektore ludzie przygotuja nam jedzenie i podaja. Takie zawody, w szczegoly w hotelarstwo i restauracji, powinne byc dla zawodowcow, kelnerzy, kucharzy takze wlasciciele. Wiadomo mi sie wydaje ze jest roznica miedzy osoba ktora jest na przyklad zatrudniona JAKO kelner a kelner ze szkoly hotelarskiej... Z reszta, sa tez 2 kategori ludzi. Tacy ktore przychodza do restauracji aby cos jeszcz i zaplacic, a im to obojetne w jaki sposob dnia byla przygotowana i serwowana; A tacy co chca jednak miec jakosc, za cene ktora placa, i te maja prawo do tego, reklamowac jezeli cos jest. W przypatku brudne miejsce i naczynia, ja bym tez reklamowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuz napisał:
Hej! My niedlugo otworzymy restauracje . Z Sanepidem to wiemy duzo, bo nas naprawde mecza, ale mysle ze to na dobre. Takie miejsce jak te co mieli klopoty ostatnio z nimi to nie powinny juz wiecej otworzyc. Pamietam ze kiedys szlem na spacer z psem, i przypadkowo widzialem kuchnie od jakiejs knajpki, bylo dla mnie szok. Sprzet domowy, i brudny, kafelki zolte od tluszczu, i inne syfy. Mi sie wydaje ze w innych czasach bylo inaczej, ze kazdy jeden co niby umial gotowac to mogl otworzyc lokal. A wtedy, mi sie wydaje ze reguly higieny byly naprawde inne, bo te miejsca mimo wszystko sie trzymaja. Sanepid powinien zrobic wiecej takich kontrolow, to moze ludzie beda mieli wiekszy wybor gdzie jesc i sie spotkac, a nie to i wszedzie spotkana pizza, pierogi i schabowy w 50 stylach, bo i tak robiona w frytkownice. Jako szef kuchni, osobiscie zawsze dbalem o czystosci i swiezosci, a sie nauczylem nigdy nie podac potrawe ktora sam bym nie jadl...
ty lepiej bys sie polskiego nauczyl marian ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Francuz zobaczymy jak już otworzysz tą swoją budę z wykwintnym jedzeniem i jak ci sanepid wpadnie i zrobi wielki chlew z byle jakiej głupoty ciekawe co wtedy będziesz mówił, a że będziesz z nimi miał do czynienia to bardziej niż pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale własciciel domek nad jeziorkiem Piaseczno ,za pieniążki klientów buduje i to okazały aby mieć gdzie balować w weekendy z panienkami.A klient niech żre co che byle zapłacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy pracuje w jednym sieciowym lokalu Sfinx i jak to powiedział "uczciwie radzę Ci jeść gdzie indziej "..cos w tym musi być !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jest w plazie w świnksie? jadam tam czesto ale ciekawe jak jest naprawde? oprocz tego zamiawiac catering z Sonatiny tam jest bardziej domowe jedzenie no i czasem zjem w czarciej tylko trochę rzadziej ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...