Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamyka kolejne gabinety dentystyczne. Za brud

Utworzony przez mewa, 10 marca 2011 r. o 09:15 Powrót do artykułu
tak zaraziło się dwoje moich znajomych żółtaczka typu C,horror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki jest stan gabinetów w Białej Podlaskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Karmelickiej studenci uczą się jak źle czyścić narzędzia, a potem ich gabinety też są w tragicznym stanie. Błędne koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jutro idę do dentysty... mam pewne obawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy stwierdzeniu tak skandalicznych zaniedbań ci pseudostomatolodzy powinni być zamykani w przyśpieszonym trybie i to na kilka lat. Bagno....tyle co biorą za usługę i jeszcze tak szafować zdrowiem pacjenta ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mewa napisał:
tak zaraziło się dwoje moich znajomych żółtaczka typu C,horror
Zobacz....a tu treść artykułu przedstawia nam sytuację jakby rozchodziło się o drobną infekcę. O czym mówimy -jeszcze parę lat rządzenia tych zza "okrągłego stolca" i Kowalskiemu będą uzuwać zęba kombinerkami pochodzącymi z podręcznego zestawu samochodowego . Od czasu kiedy człowieka odważono się nazwać "zasobem ludzkim " na równi z węglem i pokładem soli to tak mamy jak mamy......i ponoć sami tak chcieliśmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanepid zamknął kolejny lubelski gabinet stomatologiczny. Należy do pracowników Uniwersytetu Medycznego . O który gabinet chodzi?Jeśli tak uczą na tym uniwersytecie,to nie ma się czego dziwić,że kończący tamt.uniwersytet przebywają w izbie zatrzymań (a później staje się aptekarką katolicką),a po wydziale medycznym lekarze są niedouczeni.Wszyscy jednak potrafią liczyć pieniądze. Zamknąć gabinety brudasów!!!!!!Zabrać kontrakty!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można dowiedzieć się, które gabinety są zamykane przez Sanepid ? Ja chciałabym wiedzieć, bo jeśli zostałam czymś zarażona, to chcę odszkodowanie od stomatologa ! Sanepid powinien ogłaszać miejsca, gdzie jest syf, brud i robaki... Z naszych podatków działa Sanepid, więc powinien informować obywateli o niebezpieczeństwie dla życia i zdrowia, a nie tylko - kontrole i kary. My chcemy wiedzieć, kto nam zagraża !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo - bardzo dobrze-zamykać brudasom gabinety tylko jednoczesnie mam pytanie do obu dyrektorów sanepidów - KTO u panów wydaje zgodę na pobieranie krwi na wyjazdach stacji krwiodastwa???? mam pytanie KTo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzić gabinety stomatologiczne w Górze Puławskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego stomatolodzy nie dostają kar za brud i syf?? ciekawe kto stwarza większe zagrożenie życia?? i ciekawe kto więcej zarabia ?? pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech żyje kapitalizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wyjaśnić co to końcówka wiertła? Może Sz.P. Dyr Policzkiewicz wymyślił sposób sterylizacji czesci roboczej wiertła bez konieczności sterylizacji cześci zwanej uchwytem. Gratuluję będzie NOBEL. A propos końcówki są elementem unitu a nie wiertła. A teraz bez śmiechu : mam nadzieję ,że P.Dyrektor nie będzie leczył się stomatologicznie w Lublinie bo szkoda Fachowca oczywiście ..... dentysty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać adresy gabinetów lub gdzie można sprawdzić gzie przyjmują brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końcówki do wierteł są zdejmowane z tzw.uchwytów połączonych z unitem i jak najbardziej podlegaja dezynfekcji a potem sterylizacji(to jest koniecznością panie DRAKUS).Tylko w bardzo niewielu gabinetach prywatnych to się wykonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile taka końcówka wytrzyma "wizyt" w autoklawie? po każdym pacjencie sterylizacja to trzeba mieć ich ok. 10 (każda po ok 1500zł) ok może być ale NFZ niech płaci nie 0.9zł za punkt (duże wypełnienie wychodzi za 50zł) tylko 2 zł za punkt. Wtedy może na te końcówki lekarz wyrobi Ale w sumie artykuł opisuje sytuację w gabinecie prywatnym a tam na pewno 50zł wypełnienie nie kosztuje a i pewnie i pacjent nie stoi w kolejce jeden za drugim jak w przychodni. Myjcie zęby - nie będzie kłopotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końcówka wytrzyma wiele wizyt w autoklawie a poza tym jest specjalne urządzenie,mniej agresywne,ale skuteczne do czyszczenia,oliwenia i sterylizacji końcówek.Ale drogie.Z drugiej strony jesli chce się uczciwie i duzo zarabiac,trzeba uczciwie i dużo zainwestować drodzy dentyści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
Na Karmelickiej studenci uczą się jak źle czyścić narzędzia, a potem ich gabinety też są w tragicznym stanie. Błędne koło.
Studenci na Karmelickiej nie uczą się sprzątać i czyścić gabinetu idioto, tylko leczyć ludzi, min. Ciebie. Student po studiach zyskuje tytuł lekarza, który zobowiązuje go min. do tego aby nie szkodzić pacjentowi: Primum non nocere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko u lekarzy. Zobaczcie fryzjera ( brzytwy i nozyczki są sterylizowane?), kosmetyczka (cążki do skórek) czy słyszeliście o zamknięciu jakiegoś zakładu kosmetycznego lub fryzjera. Dlatego p. P nie mówi prawdy że żółtaczką możemy się zarazić TYLKO u dentysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie czepi się restauracji i barów...czy sztućce, którymi jemy..wkładamy czasem niedomyte do buzi także nie powinny być dezynfekowane, sterylizowane w autoklawie i pakowane w pakiety...skąd taka awersja i nagonka sanepidu na stomatologów?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...