Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamyka Oregano Cafe

Utworzony przez meduza, 21 lipca 2008 r. o 12:22 Powrót do artykułu
hehe, jak mi się kiedyś zalęgły mkliki (nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa, myślałam, że to po prostu mole), to ze trzy lata z nimi walczyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze że są takie kontrole nawet w weekend kiedy jest najwiecej gości,niech się nauczą w końcu czystości przecież żywią ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE KARY, MANDATY, ODEBRANIE KONCESJI: BRUDASOM, CWANIAKOM...NIECH NIE WYDAJE SIE PSEUDORESTAURATOROM ,ZE WSZYSTKO MOŻNA UKRYĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedys praktyki w Oregano...i szczerze mówiąc zawsze był tam bród, smród i bałgan.Taki stan rzeczy to nie tylko rażące niechlujstwo ale przede wszystkim brak szacunku dla klienta. Jeżeli prowadzi się lokal gasatronomiczny i ma się takie obroty to PODSTAWĄ JEST ZAINWESTOWANIE W ZAPLECZE!!!!!! Nie jest to oczywiście odosobniony przypadek, bowiem z mojego doswiadczenia wynika niestety,że wystarczy przejść się na ulicę CICHĄ lub odwiedzić bary na Elizówce (nie chce wymieniać z nazwy,by nie zostac posądzony o podłość)..........(by skosztować karaluchów wielkości dłoni )......SMACZNEGO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrótce okaże się że w Lublinie nie ma porządnych lokali. To paranoja jakaś. Przecież wcześniej przez lata całe nie było takich artykułów w prasie. Nagle zrobiło się brudno w lubelskich lokalch ? To jakaś śmierdząca sprawa. I anty-reklama miasta. Może faktyczne ten nowy kierownik sanepidu ma jakąś manię prześladowczą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...