Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zaplombował centrum stomatologii w Lublinie

Utworzony przez ząbek, 4 grudnia 2008 r. o 20:01 Powrót do artykułu
JA MYŚLĘ ŻE TRZEBA TEŻ SPRAWDZIĆ WIELE GABINETÓ PRYWATNYCH - NIE TYLKO SANITARNIE ALE I FINANSOWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie popieram podpowiedź. Może opłata za co dziesiątą wizytę jest potwierdzana pokwitowaniem. Nie tylko w małych gabinetach. Nawet u stomatologów w Lux-Medzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z podpowiedzią. Może co dziesiąta opłata za wizytę jest potwierdzana pokwitowaniem. Nie tylko w małych gabinetach. Mnie zdarzyło się to kilkakrotnie nawet u stamatologów w Lux-Medzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ilu jest naciągaczy i cwaniaków , nic wcześniej nie mówią (bo byś zrezygnowaŁ) ---ile co będzie kosztowało a póżniej jak wystawią rachunek to głowa boli - kto z was został w ten sposób "okradziony" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sterylizacja nie była wykonywana odpowiednio lub wcale. - A to rodziło podejrzenie, że jedno narzędzie było wykorzystywane do leczenia dwóch lub więcej pacjentów" i oni chcą ponownie otworzyć gabinety???? A gdzie surowe kary dla tych pożal się Boże konowałówh ???Dlaczego ich nie wyp*******lono na zbity pysk? Powinno się takich ************** pozbawiać prawa wykonywania zawodu dożywotnio!!!!!!!!!!! Kto nad tym czuwa?To jest jedno wielkie s************************!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te informacje podane w notatce pokazują jak działał sanepid do tej pory..Teraz wreszcie ruszyli zza biurek w "teren" i widać efekty.Oby tylko nie była to akcja, pokazania się nowego dyrektora tylko stałe i systematyczne działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
"Sterylizacja nie była wykonywana odpowiednio lub wcale. - A to rodziło podejrzenie, że jedno narzędzie było wykorzystywane do leczenia dwóch lub więcej pacjentów" i oni chcą ponownie otworzyć gabinety???? A gdzie surowe kary dla tych pożal się Boże konowałówh ???Dlaczego ich nie wyp*******lono na zbity pysk? Powinno się takich ************** pozbawiać prawa wykonywania zawodu dożywotnio!!!!!!!!!!! Kto nad tym czuwa?To jest jedno wielkie s************************!!!
nie zesraj sie czlowieku. bo zylka mało co Ci nie peknie z zawisci. To nie robota doktorow sterylizowac tylko pomocy stomatologicznej oraz innego personelu pomocniczego. Wyrazaj sie z szacunkiem do ludzi mądrzejszych od Ciebie kmiocie , bo znajac zycie to przyjdziesz jak Cie zaboli i bedziesz wszystkich tam po du*** całowal zeby na Ciebie spojrzeli. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to wojewódzki inspektor sanitarny w Lublinie? - W ostatnim okresie dostawaliśmy dużo telefonów od ludzi, którzy mieli zastrzeżenia do gabinetów stomatologicznych - mówi Janusz Słodziński. - Dlatego będę chciał zorganizować szkolenie dla lekarzy w zakresie sterylizacji narzędzi. GRATULACJE PANIE DR N, MED. STANOWISKA WOJEWóDZKIEGO DYREKTORA. WYDAJE MI SIę , ZE LEKARZE PRZEZ OKRES STUDIóW UCZYLI SIę O STERYLIZACJI NARZęDZI . PROPONUJE PANU JAKO NOWEMU DYREKTOROWI ZORGANIZOWAC SZKOLENIE POWIATOWYM INSPEKTOROM, JAK MAJą WYKONYWąC SWOJE OBOWIąZKI , JAK OSOBY KONTROLUJąCE POWINNI PRAWIDłOWO KONTROLOWAC PODLEGłE OBIEKTY . Jest wiele zaniedbań nie tylko w tych dwóch gabinetach stomatologicznych, zakładach fryzjerskich itp , cuchnące ręczniki w zakładach fryzjerskich , roztworu dezynfekującego grzebienie i inne przybory fryzjerskie nie więcej niż pół litra,używanie jednej golarki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest to sposób na odreagowanie się po przegranej na dyrektora Wojewódzkiej Stacji Epidemiologicznej. Czy rzeczywiście jest taki syf? A może by tak sprawdzić brudny kabinet żony pana Policzkiewicza i godziny pracy. Panie p oprócz pozerstwa i partyjniactwa jednak czasami liczy się wiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest taki syf to dlaczego nie sprawdzicie w swojej stacji epidemiologicznej. Przecież to tam latają myszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latająca my mysz to nietoperz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yoszka napisał:
nie zesraj sie czlowieku. bo zylka mało co Ci nie peknie z zawisci. To nie robota doktorow sterylizowac tylko pomocy stomatologicznej oraz innego personelu pomocniczego. Wyrazaj sie z szacunkiem do ludzi mądrzejszych od Ciebie kmiocie , bo znajac zycie to przyjdziesz jak Cie zaboli i bedziesz wszystkich tam po du*** całowal zeby na Ciebie spojrzeli. Tyle w temacie
A ty Yoszka cwelu z cycami zgadzasz się na to żeby Zabieg na Tobie był wykonany brudnymi narzędziami po kimś? Ja tam nie chcę. Patrzeć na mnie tam nie będą bo chodzę do swojego "wyrwizęba" którego znam od lat. A tobie życzę Smacznego po zbaiegach ze świadomością że łyżeczkowany jesteś brudnymi narzędziami. ps.Jedyne w czym Masz rację że to nie lekarz ma za zadanie sterylizować tylko asystet czy też pomoc "techniczna", ale wiedzieć jak też powinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mały cwaniaczku Wójciszyn - to dobrze że zamkneli czy nie, są wirusy czy też ich nie ma - trzeba przestrzegać reżimu sanitarnego czy nie????? Pewnie dla ciebie to wszystko jedno - kasiorka zainkasowana i wszystko ok- co hipokryto jeden!!!!!!Trochę czystego sumienia by się przydało no nie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMBIE napisał:
A ty Yoszka cwelu z cycami zgadzasz się na to żeby Zabieg na Tobie był wykonany brudnymi narzędziami po kimś? Ja tam nie chcę. Patrzeć na mnie tam nie będą bo chodzę do swojego "wyrwizęba" którego znam od lat. A tobie życzę Smacznego po zbaiegach ze świadomością że łyżeczkowany jesteś brudnymi narzędziami. ps.Jedyne w czym Masz rację że to nie lekarz ma za zadanie sterylizować tylko asystet czy też pomoc "techniczna", ale wiedzieć jak też powinien.
a ciekawe czy twoj wyrwizab zmienia koncowke po kazdym pacjencie? spytaj go o to lub zastanow sie ile placisz za zrobienie jednego zeba (jezeli cena nie przekracza 500zl to nie zmienia wiec zrob sobie badania czy przypadkiem sie czyms nie zaraziles mimo dezynfekcji koncowki). kazde narzedzie ktore trafia do pacjenta jest sterylne wiec nie rob z siebie ofiary wiekszej niz jestes (bo najwyrazniej nie znasz sie na temacie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMBIE napisał:
A ty Yoszka cwelu z cycami zgadzasz się na to żeby Zabieg na Tobie był wykonany brudnymi narzędziami po kimś? Ja tam nie chcę. Patrzeć na mnie tam nie będą bo chodzę do swojego "wyrwizęba" którego znam od lat. A tobie życzę Smacznego po zbaiegach ze świadomością że łyżeczkowany jesteś brudnymi narzędziami. ps.Jedyne w czym Masz rację że to nie lekarz ma za zadanie sterylizować tylko asystet czy też pomoc "techniczna", ale wiedzieć jak też powinien.
Nie rozumiesz mnie. Nie mowie ze to dobrze ze zostały wykryte jakies nieprawidlowosci, moze i to dobrze nawet . Nie interesuje mnie to bo lecze sie prywatnie u swojego stomatologa. Chodzi mi o najezdzanie na doktorow ,co oni Wam zrobili ? leczą ? oj oj oj. Takze tez sie powstrzymaj troszke buraku bo słoma Ci z butów wystaje. No duzo sie uczy na studiach rzeczy .ALE LEKARZE TEGO NIE ROBIA !! DOCIERA ?!?!? SKAD ON BIEDNY MA WIEDZIEC ZE NARZEDZIA MOGA BYC BRUDNE ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są nieprawidłowości, ale to nie znaczy że jest totalny syf, wiem bo się tam uczę. Chodzi o końcówki czyli o to w co wkłada się wiertło, reszta jest sterylizowana chyba prawidłowo. Inna sprawa jak reagują co niektórzy na tym forum, skąd tyle nerwów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzkiewicz chciał się wybielić (zęby) po skandalicznej kompromitacji dermatologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMBIE napisał:
A ty Yoszka cwelu z cycami zgadzasz się na to żeby Zabieg na Tobie był wykonany brudnymi narzędziami po kimś? Ja tam nie chcę. Patrzeć na mnie tam nie będą bo chodzę do swojego "wyrwizęba" którego znam od lat. A tobie życzę Smacznego po zbaiegach ze świadomością że łyżeczkowany jesteś brudnymi narzędziami. ps.Jedyne w czym Masz rację że to nie lekarz ma za zadanie sterylizować tylko asystet czy też pomoc "techniczna", ale wiedzieć jak też powinien.
A TWOJEGO"KONOWAŁA" BYŁ JUŻ SANEPID????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach rozwiązania problemu proponuję żeby każdy pacjent przed odwiedzeniem gabinetu zaopatrzył się w końcówkę do unitu, tzn 2 końcówki jedną na turbinę, drugą na kątnicę (cena każdej 1000-2000PLN). Myślę że to będzie idealne rozwiązanie, bez wątpienia zapobiegnie zakażeniu w gabinecie. Pacjenci z chęcią wydadzą 5tyś, w końcu czego się nie robi dla zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sanepid w lublinie ma prawo tworzyć nowe przepisy?Cała Polska ich nie zna bo ich nie ma.Szkoda mi tych przestraszonych ludzi którzy myślą że zostali narażeni.Dziwi mnie bierna postawa Akademii Medycznej i Głównego Inspektora Sanitarnego na poczynania lokalnych weterynarzy którzy obecnie zarządzają lubelskim powiatowym i wojewódzkim sanepidem. Sanepid w Lublinie jest nadgorliwy.Gdzie wystarczy dezynfekcja to nie musimy stosować sterylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...