Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid znalazł mole w Oregano Cafe

Utworzony przez Jankeska, 21 lipca 2008 r. o 16:52 Powrót do artykułu
Wygląda to na zaplanowane nękanie lokali. Pracownicy Sanepidu robią co mogą aby wynaleźć dziurę w całym bo takie mają nakazy swojego nowego szefa. Pewnie niedługo się utrzyma ten szef bo nękanie nikomu na zdrowie nie wychodzi i wreszcie panie z Sanepidu odetchną. Niedziele spędzać będą na łonie rodziny jak Pan Bóg przykazał. PS. Skoro lubelskie lokale są tak brudne to dlaczego Dzienniku nie napiszesz nic o tym kiedy ostatnio doszło do jakiegokolwiek zatrucia u klientów wzmiankowanych lokali. Nękanie dla nękania ? Panie Prokuratorze, a może kogoś trzeba wysłać na badania psychiatryczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę, jestem w szoku, myślałem ze Oregano to czyste miejsce, szkoda, lubiłem tam chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnych Państwach mają fajne knajpki, a w Polsce mamy Sanepid. To prawda znana nie od dzisiaj. Ciekawe, co robią Panie z z Sanepidu jak im się w domu mole pojawią; zamykają kuchnię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze jeżeli robale chadzają po żarciu które nam serwują to nie należy mieć pretensji do Sanepidu. Chwała im za to że eliminują rozprzestrzenianie się zarazy pod tytułem BRÓD w KUCHNI. Brawo, oby mieli środki na konsekwentną i rzetelną kontrolę nad restauratorami którzy ponad higienę cenią zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych barach to wysoka jakość jest tylko przy cenach menu i nigdzie więcej. Zajrzeć za drzwi to strach pomyśleć co tam się dzieje. Be rzygać mi się chce na te luksusowe bary mleczne z dawnej epoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kto te mole widział z osób które wypowiadają się na forum. Wielokrotnie miałem okazje w niej restauracja jest o.k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodłem się na Oregano. Na pewno tam juz nie pójdę i nikomu nie polecę tej knajpy z molami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak przechodzą kontrolę bary w miasteczkach letniskowych ? byłem na naszym wybrzeżu i w niektórych budach (to i tak zbyt ładnie nazwane) to co zobaczyłem woła o pomstę do sanepidu ! ! ! gastronomia bez wody bieżącej to już przegięcie, a jest to normą oczywiście omijałem te lokale wielkim łukiem ale miały one swoich klientów w sezonie letnim sanepid zapewne przymyka oko na takie wydarzenia bo przecież podatki wpływają do gminy i każdy jest zadowolony (no może nie klienci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sanepidu nie ma co mieć pretensji-po to jest. i dobrze, szkoda że właściciele knajp skupiają się na tworzeniu zewnętrznego wizerunku lokali a zapominają o podstawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcialbym o Oregano Cafe... Rozumiem, ze szczur moze wpasc do jedzenia, muchy w zupie sa niesmaczne, brudne obrusy czy naczynia moga powodowac choroby przewodu pokarmowego. Ale mole...? Sushi komus wyjedza? Moim zdaniem mogloby sie rowniez skonczyc mandatem i nocna dezynsekcja pomieszczen, gdyby nie brak biezacej wody. Szkoda bo lubilem ten lokal. A teraz tam juz nie pojde bo wiem, ze ze strachu przed sanepidem beda przed wyjsciem do domu pryskali byle gow*nem na owady, zeby sytuacja sie nie powtorzyla. Zgadnijcie tylko co jest bardziej szkodliwe w jedzeniu: mol czy chemikalia na owady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...