Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet prezydent Lublina uciekł do Świdnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżam czasami przez Chełm i widzę jak to miasto się słabo rozwija. Sklepy są likwidowane a powstają wszędzie szmateksy i chińskie centra. Chociaż słyszałem że przed wyborami ponoć wszystkie ronda odnawiają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Żuk wcześniej został prezydentem to Lublin szybciej miałby się lepiej. Szkoda straconych lat, zwłaszcza rządów PIS i Pruszkowskiego. Apeluję wybierzemy Krzysztofa Żuka w pierwszej turze, po co tracić niepotrzebnie pieniądze, lepiej je zainwestować choćby w oświatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo. Aż wyjeżdzam w tym roku za granicię za chlebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Żuk wcześniej został prezydentem to Lublin szybciej miałby się lepiej. Szkoda straconych lat, zwłaszcza rządów PIS i Pruszkowskiego. Apeluję wybierzemy Krzysztofa Żuka w pierwszej turze, po co tracić niepotrzebnie pieniądze, lepiej je zainwestować choćby w oświatę.
Wasilewski też dał ciała de facto z PełO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Czapskiego Prezydenta Białej Podlaskiej. Senator Bierecki "Forsa" wraz ze swoim żołnierzykiem się zezłości. Nie tak wygląda jego obraz Białej w kampanii pisowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A g...no prawda ze w Białej Podlaskiej żyje sie dobrze,dbry żart...pracy ni ma a jak jest to za grosze,jakminie robią te rankingi,he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Żuk wcześniej został prezydentem to Lublin szybciej miałby się lepiej. Szkoda straconych lat, zwłaszcza rządów PIS i Pruszkowskiego. Apeluję wybierzemy Krzysztofa Żuka w pierwszej turze, po co tracić niepotrzebnie pieniądze, lepiej je zainwestować choćby w oświatę.
Jeśli mówisz o traceniu pieniędzy to chyba nie widziałeś plakatu Żuka na Gali. Jestem pewny ze kilkanaście/dziesiąt tysięcy wydaje z naszych pieniędzy na tylko ten jeden baner.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w lublinie? nie ma co sie dziwic, smieciowe umowy na tzw słuchawkach, tutaj np. bank pko bp, ewentualnie orange, gdzie na umowe o prace, poprostu musisz sobie zasłózyc.. wysoka sprzedaza.. Lub wymagane doswiadczenie, lub uprawnienia z kosmosu do lepszej pracy. Czlowiek nie ma perspektyw. a przy tym wynajem mieszkania, coraz drozsze opłaty itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżam czasami przez Chełm i widzę jak to miasto się słabo rozwija. Sklepy są likwidowane a powstają wszędzie szmateksy i chińskie centra. Chociaż słyszałem że przed wyborami ponoć wszystkie ronda odnawiają :)
  Chełm to nie tylko miasto ciuchlandów ale też i studzienek kanalizacyjnych, nigdzie nie ma ich więcej niż tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAŁATWMY ŻUKA. GŁOSUJMY NA PIS DO RADY MIASTA TO ŻUK NIE BĘDZIE MÓGŁ SKUTECZNIE RZĄDZIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kumasz.." na umowę trzeba sobie zasłużyć...". A co myślisz że za "leżenie bykiem" dostaniesz kasę?. Pracować trzeba lub własną działalność założyć i przestać narzekać.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie krzycz tzn. nie pisz dużymi literami. Kultury, nie tylko w wysławianiu(pisaniu) nawet w Internecie. A z tym PISEM to pojechałeś niziutko prawie ba brzuszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w lublinie? nie ma co sie dziwic, smieciowe umowy na tzw słuchawkach, tutaj np. bank pko bp, ewentualnie orange, gdzie na umowe o prace, poprostu musisz sobie zasłózyc.. wysoka sprzedaza.. Lub wymagane doswiadczenie, lub uprawnienia z kosmosu do lepszej pracy. Czlowiek nie ma perspektyw. a przy tym wynajem mieszkania, coraz drozsze opłaty itp..
W Lublinie w IT spokojnie można znaleźć przyzwoicie płatną pracę (3-4 netto) na normalnej umowie (lub kto woli B2B), bez grama znajomości. Fakt, że to jedna z niewielu branż, ale jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale są ścieżki rowerowe a raczej pseudo-ścieżki ponieważ zwężono jezdnię domalowując pasy ścieżkowe i zawężono szerokość jezdni co naraża rowerzystów na częste wypadki oraz utrudnia kierowcom samochodów życie ale jak myśli Żuk -propaganda łyknie wszystkie rozumy i jest na tyle skuteczna aby otumanić wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAŁATWMY ŻUKA. GŁOSUJMY NA PIS DO RADY MIASTA TO ŻUK NIE BĘDZIE MÓGŁ SKUTECZNIE RZĄDZIĆ.
Słusznie! Zafundujmy miastu 4 lata marazmu i braku rozwoju. Lepiej! Zafundujmy miastu 4-letni okres zwijania się, wówczas na pewno satysfakcja z życia jeszcze spadnie, a do nas będą przyjeżdżać wycieczki chcące zwiedzić najbardziej zapyziałe miasto w UE. Gratuluje pomysłu godnego Najbardziej Zawistnego - "przede wszystkim innym zaszkodzić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej ankieta musiała być przeprowadzona wśród pracowników urzędów i aparatu bezpośredniego ucisku obywateli czyli funkcjonariuszy policji , wojska , więziennictwa , pracowników straźy miejskiej itp. . Już tłumaczę dlaczego , w chwili obecnej na terenie miasta nie istnieje żaden zakład pracy , który by zapewniał ją społeczeństwu . Wszystko zostało zrujnowane i za grosze sprzedane . Kto mógł wyjechał i pracuje w innych krajach , miastach . Reszta utrzymuje się z handlu (czytaj przemytu) z ościennych krajów . Gratuluję poczucia humoru tym którzy spłodzili ten przedwyborczy knot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno przegoniliśmy Rzeszów i gonimy Katowice :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontentów nigdy w Lbn nie brakowało, będą narzekać nawet jeśli średnia płaca w mieście będzie wynosić 20 000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w Rzeszowie i uważam że to miasto wcale nie jest atrakcyjniejsze od Lublina , po tym jak pan  ŻUK 4 lata temu został Prezydentem, Lublin się rozwija , pięknieje , tworzą sie nowe miejsca pracy strefa ekonomiczna na felinie a rzeszów w tej chwili zatrzymał sie w rozwoju jest totalne bezrobocie , pan Ferenc wydaje duże  pieniądze na niepotrzebne rzeczy : okrągła kładka fontanna projekty na kolejkę , która pewnie nigdy nie powstanie wyjazdy zagraniczne niby to promowć miasto w Rzeszowie jest totalne kumoterstwo , człowiek wykształcony  doświadczony , znający języki i tak nia znajdzie pracy bo praca jest, ale dla znajomków i za du..ę po co wydawać tyle piniędzy na oświetlenie świąteczne  co roku jak wiele ulic rzeszowskich jest bez oświetlenia ulicznego , władza nie słucha ludzi .i nie wiem dlaczego chyba przez reklame cała wiocha z województwa podkarpackiego i małopolskiego ściąga się do Rzeszowa kupuje mieszkania na kredyt i dostaje prace poprzez znajomości i chwali to miasto mieszkałem w Lublinie 20 lat , studiowałem , pracowałem (prace dostałem bez znajomości ) musiałem się przenieść do rzerszowa a le napewno wrócę do Lublina ja i wiele moich znajomych nie jest zadowolonych z rzeszowa miasta praktycznie bez zabytków parków do rekreacji zalew rzeszowski jest zanieczyszczony ,bez ogrodu botanicznego teatru muzycznego bez dojazdu kolejowego do lotniska bez konretnej uczelni  itd. te rankingi są nic nie warte Lublin jest dla mnie i wielu ludzi miastem pięknym rozwijającym się historycznym turystycznym atrakcyjnym ,nie jestem z platformy nie popieram żadnej partii , ale stawiwm na rozwój a ten rozwój zapewni tylko pan prezydent ŻUK bo pokazał w obecnej kadencji że jest super gospodarzem w przeciwieństwie do poprzednich prezydentów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...