Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Serce mi się kraja, jak pomyślę przez co oni tam przechodzą :( I że nie zdają sobie sprawy z tego, dlaczego nie mogą cieszyć się wolnością :( Smutne :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównanie w/w ze sławnym Kajtkiem P. wygląda jak "niebo i ziemia".Ten ostatni też marzy pewnie o tym by być na miejscu tych pierwszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrona kosztuje i w tym przypadku nie miałaby żadnego wpływu na decyzję antypolskiego sądu. Obrońca zastraszyłby człowieka i wyłudziłby od niego podpis o absolutnej rezygnacji z jakiegokolwiek odwołania od decyzji antypolskiego sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPO apeluje do policjantów, prokuratorów, kuratorów, biegłych psychiatrów, sędziów, pracowników służby więziennej i sędziów penitencjarnych o większe zainteresowanie człowiekiem . tu nie trzeba apelować tylko " pociągać " osoby odpowiedzialne za wsadzanie takich ludzi za kratki. nie słyszałem żeby jakiś pan sędzia został ukarany za tak skandaliczne orzekanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być tak, że człowiek chory psychicznie ma prawo do popełniania przestępstw. Więzienie nie jest dla człowieka chorego psychicznie. Bywa tak, że nie ma żadnego przestępstwa, z pewnością nie ma i nie było , (nie ma i nie było) =1, a mimo to człowiiek jest fałszywie oskarżony na zlecenie agentów służb antypolskich. To jest niedopuszczalne. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, co trzeba zrobić z takimi antypolskimi kanaliami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest niemały, gdy osoba z upośledzonym mózgiem notorycznie popełnia przestępstwa. Problem jest w polu zbrodni, gdy osoba bez objawów absolutnie nie popełniła przstępstwa, a jest o nie oskarżona i przy tym nie ma prawa ani do odwołania ani do obrony ani do wypowiedzenia się w tej pseudosprawie. Takie kanalie z lewa zwanego prawem zasługują na wieloletnie więzienia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Obywatelskich, Prokurator Generalny i inne instytucje zignorowały mój wielki problem z powodu lęku przed PLATFORMĄ OBYWATELSLKĄ i z powodu braku jakichkolwiek przepisów prawnych na moją rzecz. To jest pańswo bezprawia!!!! Nie wiem, czy PIS to zmieni. Wątpię. Spóbuję powalczyć o swoje. Efekt będzie aki, jak walka tyłka z pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponadto, zgodnie z polskim lewm zwanym prawem nie spełniam żadnych kryteriów, aby się odwołać do instytucji zagranicznych lub gdziekolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 UPOŚLEDZENIE~! Agnieszka pojęć nie odróżania, bo jest ograniczona, a inaczej mówiąc z własnej głupoty jest zaślepiona. Prawdą naukową zawiedziona i na PAN wkurzona i to uzmysławia, że Aga Kasperska jest opośledzona, zaś gdy jej wyjaśniono, że Lubelszczyzna, to ziemia, to bezmyślna głowina, nie wie gdzie leży ta ziemia i dalej wmawia, że województwo to lubelska ziemia. Takich redaktorów, na wschodzie Polski jest mnogo, a prym w tym wiodą nieudaczniki z koziego grodu, no i morał jest taki, że urojenia posiadają maniacy, ale i wyjaśniam, że nie wszyscy redaktorzy są tacy! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grud  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie na wszystkich blogach tematycznych zostałem zbanowany dożywotnio lub do roku 2039.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie na wszystkich blogach tematycznych zostałem zbanowany dożywotnio lub do roku 2039.
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
Podaj swoje dane osobowe wszystkim. Następnie uzasadnij swoją agresję wobec mojej osoby. Przedstaw główną tematykę moich wpisów tamże ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
 
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
Niektórym ludziom trudno jest nawet rozmawiać przez telefon z osobą, której nie znają.To oznacza, że z taką postacią jak ty, te osoby nie szukałyby niczego. Nie należę do tej grupy ludzi, którzy być może dzięki temu nie mają problemów. Odpowiedz, co ci zrobiłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
   
Podaj swoje dane osobowe wszystkim. Następnie uzasadnij swoją agresję wobec mojej osoby. Przedstaw główną tematykę moich wpisów tamże ... .
 
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
Ustalmy co następuje. Nie zaczepiłem cię. Znasz tematykę moich dokonań i wiesz, jaka jest ich naukowa wartość. Jest data wspisu. W przeciwieństwie do ciebie, wiadomo, kim jestem. Co mogę ci zrobić? Wiesz, że nic. Co bym ci zrobił, gdybym mógł? Wiesz, że nic, bo nie jestem mściwy. Dlaczego mnie zaczepiłeś? Odpowiedz. Dlaczego mnie zaczepiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
 
O rany! Mądry przez głupiego zbanowany!
Inni zapamiętają datę twojego wpisu. Zobaczą, co się z tobą stanie. Wiadomo, że nie wiem kim jesteś. Już wiecej mnie nie zaczepisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   UPOŚLEDZENIE~! Agnieszka pojęć nie odróżania, bo jest ograniczona, a inaczej mówiąc z własnej głupoty jest zaślepiona. Prawdą naukową zawiedziona i na PAN wkurzona i to uzmysławia, że Aga Kasperska jest opośledzona, zaś gdy jej wyjaśniono, że Lubelszczyzna, to ziemia, to bezmyślna głowina, nie wie gdzie leży ta ziemia i dalej wmawia, że województwo to lubelska ziemia. Takich redaktorów, na wschodzie Polski jest mnogo, a prym w tym wiodą nieudaczniki z koziego grodu, no i morał jest taki, że urojenia posiadają maniacy, ale i wyjaśniam, że nie wszyscy redaktorzy są tacy! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grud  
tówj przypadek też pod leczenie się kwalifikuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tówj przypadek też pod leczenie się kwalifikuje
 NIE PODSKAKUJ!                                      Tępego poznaje się jak udaje mądręgo. Mądrego, że mądry ma się za lepszego, a stojący obok, uchodzi za normalnego, zaś ty cwaniaku nie obrażaj uczciwego.                      >>>>>> Naucz się czytania i myśleć roztropnie, nie fikaj za wysoko, bo mądrość kopnie, waż roztropnie i nie osądzaj pochopnie, bo nieraz się zdarza, że jest odwrotnie!                      >>>>>> Morał: tylko głupi rząd i naukę obraża, a kto prawdę i mądrzjeszych podważa, niech udowodni, że ma głowę mądrego, to niech zmieni historię woj. lubelskiego, napisać do PAN i przekonać uczonego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   UPOŚLEDZENIE~! Agnieszka pojęć nie odróżania, bo jest ograniczona, a inaczej mówiąc z własnej głupoty jest zaślepiona. Prawdą naukową zawiedziona i na PAN wkurzona i to uzmysławia, że Aga Kasperska jest opośledzona, zaś gdy jej wyjaśniono, że Lubelszczyzna, to ziemia, to bezmyślna głowina, nie wie gdzie leży ta ziemia i dalej wmawia, że województwo to lubelska ziemia. Takich redaktorów, na wschodzie Polski jest mnogo, a prym w tym wiodą nieudaczniki z koziego grodu, no i morał jest taki, że urojenia posiadają maniacy, ale i wyjaśniam, że nie wszyscy redaktorzy są tacy! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grud  
 
   UPOŚLEDZENIE~! Agnieszka pojęć nie odróżania, bo jest ograniczona, a inaczej mówiąc z własnej głupoty jest zaślepiona. Prawdą naukową zawiedziona i na PAN wkurzona i to uzmysławia, że Aga Kasperska jest opośledzona, zaś gdy jej wyjaśniono, że Lubelszczyzna, to ziemia, to bezmyślna głowina, nie wie gdzie leży ta ziemia i dalej wmawia, że województwo to lubelska ziemia. Takich redaktorów, na wschodzie Polski jest mnogo, a prym w tym wiodą nieudaczniki z koziego grodu, no i morał jest taki, że urojenia posiadają maniacy, ale i wyjaśniam, że nie wszyscy redaktorzy są tacy! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grud  
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo nie pełniłem żadnych funkcji, by konieczne było to odróżniać. Uwagę przeczytałem. Zawiera ona piękne wnioski. Wiadomo, że element należy, a zbiór się zawiera. Dalej, zbiór też może być elementem zbioru zbiorów. Pani redaktor lubi się przekomarzać i jest z tzw. racją. My nie możemy mieć racji. Nam nie wolno mieć racji. Później przeczytałem coś, co mnie zaskoczyło. W tej chwili nie wracam do tego wątku, do którego się tu odniosę, więc mogę to źle zinterpretowac. Może być źle, bo jestem leniwy. Otóż można mieć rację podważając działania jakiegoś rządu lub jakąś teorię. Naturalnie i generalnie Pan Chełmianin N ma rację. Jednakże cóż z tego ma N? Agniecha ma to gdzieś, prawie wszyscy mają to gdzieś. Szacunek dla Pana N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodził do szkoły, umiał czytać, pisać. Nie chodził do szkoły, nie umiał czytać, pisać. A właśnie, że nieprawda, bo każdy może być samoukiem. A co tam obowiązek szkolny jako państwowy. No ale jeśi chdził do szkaaay, to musiał być w jakichś klasach. Nieprawda, bo każdy może mieć indywidualny tok nauczania. Każdy? Skoro każdy, to wszyscy. Ale jazda. W USA wszystko wymazują z akt. Człenio jest wolny, jak skóra na przyrodzeniu. Ma komóreczkę, której namierzyć się nie da. To jest wolność. Tu w RP Zzłapali człowieka. I co? Nic o nim nie wiadomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc, każdy uczeń musi mieć kartę osobowości, w której będą ścisle kontrolowane jego zainteresowania i uzdolnienia. Opracujemy klucz odczytu i zmienności wszelkich danych dla uaktualnienia tego, co z TYPA (TYPKI) wyrosnąć może. Opracowane techniki usprawnią wszystkie działania na rzecz orientacji i poradnictwa zawodowego. Uczeń, zanim zostanie bandytą, musi mieć jasno sprecyzowane żądania państwa dla dobra ucznia i dla dobra państwa. Wszystko to ma na celu wyjasnienie i uświadomienie uczniom potrzeby motywacji do nauki i wyboru przyszlego zawodu, nie związanego z wymuszaniem. Uzupełnimy treści poznawcze w procesie wychowawczym szkoły na rzecz orientacji zawodowej. Śmieciówek nie będzie. Od jutra przejmuję władzę w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...