Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schetyna: "Chcemy pokazać, że angażujemy się, pomagamy i mamy pomysł na Lubelszczyznę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Mieliście 8 lat na wcielenie pomysłów w życie. Teraz nagle oświeciło?? Jak zwykle bełkot polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBŁUDA.Kopacz niech przekopie rozmarzającą ziemię na głębokość 1 metra i ją przesieje w ciągu 3 dni TO UWIRZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Skretynial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powie Pan Kapriński na temat lubelszczyzny na spotkaniu w Puławach? Czy będzie się trzymał tezy z nagrań...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** barany 8 lat nic nie robiliście!! s***syny zakłamane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat nie zrobili nic a teraz nagle dostali olśnienia?????...nienormalna partia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tu h..., du.a i kamieni kupa! jak karpiński śmie się na lubelszczyźnie pokazywać z tymi cwaniaczkami i darmozjadami z platformy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Kopacz przyjedzie z łopatą? Przecież ona kopała na jeden metr i przesiewała. Jak sie przesieje jej obietnice to nic nie zostaje na sicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni naprawdę ludzi mają za debili? Szczególnie tu w naszym regionie pomijanym w każdy możliwy sposób przez 8 lat rządów po psl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pamiętają ch.. Z tą Polską wschodnią.Ja na miejscu tego pana wstydzilbym się publicznie pokazywać.Ale cóż politycy mają to do siebie ze niemają honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest takie bardziej niższej rangi aby zrozumieć po co tu jesteśmy na tym świecie. Taki Schetyna chyba nie ma większych problemów, a ja sie dowiedziałem wczoraj ze moje niemowle ma dziurkę w osierdziu. Proszę Was pomódlcie sie za moja Alicje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem dlaczego ale jak patrzę na te smutne twarze to mam odruchy wymierne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kury już poszły spać mogą se wyruszać na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły na Gdańsk jakoś się nie spodobały nikomu, zwłaszcza depozytariuszom. A on chce tę zarazę szczepić i u nas. Mowoczesna atakuje Białą, pójdę się pośmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieliście swój czas..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmie prosi się o niezadawanie niewygodnych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z PSL już POkazaliście i syfff zostawiiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidulki, spóźnili się z pomysłem jakieś ... 10 lat? Tak naprawdę na wasze pomysły nikt juz w Polsce B nie czeka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale, bo różnych obietnic, ostatnio pisu, mamy już pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgniłe pomidorki już czekają na tych obrońców ojczyzny przed wyborcami.....czy wy nie rozumiecie że dostaliście czerwoną kartkę i powrotu na boisko już nie ma,chyba że w następnym meczu a ten za 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...