Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schetyna: "Chcemy pokazać, że angażujemy się, pomagamy i mamy pomysł na Lubelszczyznę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 17:01 Powrót do artykułu
"Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won stąd wy zakłamane chu...e. Już my was przywitamy widłami . hipokryci i oszuści, pamiętamy panie Karpiński pana słowa , chu..z tą ścianą wschodnią. Myślę, ze temu kto wpadł na pomysł by nagrac tą zgraję pasożytów i złodzieji powinien dostać najwyższe odznaczenie państwowe.Narod na własne oczy zobaczył co to za mafia, Możecie sobie jeździć i tak nic wam to nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć na tym zdjęciu Krzyśka Żuka. !!! Halo Panie Prezydencie!? Dlaczego Pana nie ma ze swoimi kolegami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na 100 posłów PISU chetnie z którymś draniem się spotkam na takim spotkaniu i wygarnę mu to co myślę, że zachowują się jak zdrajcy Polski, dosłownie jak Targowica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch..... z tą ścianą wschodnią ! To są słowa które odzwierciedlają stosunek PO i jej lubelskich posłów do mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni maja jeszcze coś mądrego do powiedzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie hejtować, ale ja jestem zbudowana postawą PO. Zrobili pełno dobrego, nie zawsze widocznego. Teraz jeżdżą po kraju i rozmawiają:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz zapasy wywiezione do Szwajcarii i trzeba znowu POgrabic przy POsadach aby POzostalo na wille nad Morzem Srodziemnym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To se przypomnieli... w porę, gdy praktycznie już nic nie znaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pani Mucha w Lublinie szuka ??? Głosów - Niech Zapomni ! Przez tyle lat nic dla tego miasta nie zrobiła a teraz "wielka działaczka" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My was już znamy jak zły szeląg. Mieliście 8 lat czasu. Pa, pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgrane karty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 lat mieli Lubelszczyznę w d ..... , a teraz przyjaciół udają! Bezczelna PO. Obiecanki cacanki. Von od Lubelszczyzny, pajace!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Wilk mógł załatwić Czubińskiemu przepustkę z ancla i by mieli komplet aktywnych PO w ukochanej knajpie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje przyjechali chować portfele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnie oderwane od koryta szukają pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie z PO i PSL to holota oderwana od koryta , bez krzty honoru , teraz dostrzegli lubelszczyzne - poszol won . Karpinski pier....l Polske Wschodnia. Spie.....c na zachod szukac poparcia - Lublin i okolice to bastion PiS t tak pozostanie. Zapyziale , zeszmacone oszusty , skompromitowani aferzysci razem z owadem ministra najpierw niech rozlicza sie z tego co ukradli a oni podrzegaja do zamieszek . Niech Ziobro zacznie blyskawiczniej dzialac , by aferzystom otworzyc ryje ale przed wymiarem sprawiedliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowicz czerwona gwiazda pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Platforma K. Żuka zapłaciła za wynajęcie sali i noclegów w należącym do D. Piątka hotelu Mercure? Czy w ten sposób płaci za sponsorowanie przez Piątka kampanii wyborczej Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski układ Kaczyńskiego szczycący się SOLIDARNOŚCIOWYMI korzeniami, uprawia retorykę komunistów i czci wiernopoddańczo wodza, na wzór socjalistycznych przywódców. Kiedyś krzyczano: „Wiesław, Wiesław”, „Gierek, Gierek”, a teraz na Krakowskim Przedmieściu co miesiąc słyszymy „Jarosław, Jarosław”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...