Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ryje są odcinane od koryta i stąd kwik. Skończyły się ośmiorniczki i bydlęce policzki za publiczną kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna przepros za afery i spadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szetyna jesteście na śmietniku historii. Teraz WSI24 pompuje bankstera Petru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły jesteś 3 komentarze w 2 minuty, brawo! ile płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w zomo, byłem w ormo, tera jestem za paltformo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 LATA demontażu kraju no i chwatit ktoś po 2 latach 2005-2007 ledwie posprzatał w ciągu 8-miu i dalej bajzlują.TYLKO 2 LATA bo nie będzie już komu sprzatać zostaną tylko gułagi jak na Syberii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 LATA demontażu kraju no i chwatit ktoś po 2 latach 2005-2007 ledwie posprzatał w ciągu 8-miu i dalej bajzlują.TYLKO 2 LATA bo nie będzie już komu sprzatać zostaną tylko gułagi jak na Syberii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to aferałowie. Poza tym 3 mln wyjechało z PL, zadłużyła na biliony, zniszczyła przemysł, Tusk uciekł i doi kase w brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby tylko nie było odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sraja w POry że ich złodziejstwo wyjdzie na wierzch. Jeszcze nie dali wybranym demokratycznie ludziom nic zrealizować a juz blokują wszystkie oczekiwane  zmiany. Bo niedaj boże jako PIS udowodnił że można coś zrobić też dla zwykłych ludzi to POżegnaliby się na lata z korytem. Brak dopływu świeżej kasiorki na hulanki boli.A może i do rzeźni by trafili tej co to Radzio Sikorski chciał założyć swego czasu opozycji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w zomo, byłem w ormo, tera jestem za paltformo
A ten taki prokurator ze stanu wojennego chyba z Jasła CARRAMBA też jest za paltformo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Schetynki do kryminału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peło z powrotem przebiera nóżkami do ośmiorniczek. to se ne vrati.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trupy wyłażą z szafy ..., bedą straszyć na cmentarzu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego powinni zakazać dopalaczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"trybunał" PO całkowicie się skompromitował razem z p. Rzeplińskim który latał po mediach, takie "groźby" należy uzasadniać panie Grzesiu - nie szastać słowami bo możesz się Grzesiu przeliczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne jeszcze nikogo tak nie skazał wszyscy się boją hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz proszę walnąć się w łeb, jak powiedział wielki nowoczesny myśliciel historyk pet'RU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie krzyczał o zamachu stanu, gdy 10 kwietnia 2010 Komorusek wtargnął do kancelarii prezydenckiej jeszcze przed informacją o katastrofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co PełO zrobiło w temacie przetargu - przekrętu dla Lubelszczyzny ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...