Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybacz, mimo iż jest to niegrzeczne, dla mnie byłeś i jesteś megacymbałem. Choćby dlatego, że nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Choćby dlatego, że nie dostrzegasz problemu w tym, że jak pozwolą tobie to muszą też pozwolić każdemu innemu na wożenie turystów po Starym Mieście. Choćby dlatego, że uparcie porównujesz wąskie uliczki na lubelskim Starym mieście do wielkich starówek Krakowa czy Zamościa gdzie parę busików nie paraliżuje ruchu pieszego. A sugerowanie, że u Żuka można coś załatwić przez koneksje i powoływanie się na wpływy, bo ktoś, oczywiście nie wiadomo kto, gdzieś, oczywiście nie wiadomo gdzie, tak ci powiedział, to już absurd do kwadratu i bardzo marna próba zdyskredytowania prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przestań manipulować przy pomocy ględzenia o atrakcji turystycznej czy reklamie miasta bo jak widzisz bez tej reklamy miasto sobie świetnie radzi. I powtórzę raz jeszcze, bo jestem tego pewien - Ani Żuk ani żaden z kolejnych prezydentów nie wpuści twoich busów na deptak i Stare Miasto bo W LUBLINIE NIE MA DO TEGO ODPOWIEDNICH WARUNKÓW. JEST TAKA CIASNOTA, ŻE NIE DA SIĘ FIZYCZNIE POGODZIĆ RUCHU PIESZEGO Z TWOIMI BUSAMI ZAPEWNIAJĄC JEDNOCZEŚNIE PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO PIESZYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybacz, mimo iż jest to niegrzeczne, dla mnie byłeś i jesteś megacymbałem. Choćby dlatego, że nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Choćby dlatego, że nie dostrzegasz problemu w tym, że jak pozwolą tobie to muszą też pozwolić każdemu innemu na wożenie turystów po Starym Mieście. Choćby dlatego, że uparcie porównujesz wąskie uliczki na lubelskim Starym mieście do wielkich starówek Krakowa czy Zamościa gdzie parę busików nie paraliżuje ruchu pieszego. A sugerowanie, że u Żuka można coś załatwić przez koneksje i powoływanie się na wpływy, bo ktoś, oczywiście nie wiadomo kto, gdzieś, oczywiście nie wiadomo gdzie, tak ci powiedział, to już absurd do kwadratu i bardzo marna próba zdyskredytowania prezydenta.
O tym, że to właśnie ta wypowiedź jest marna, świadczy o niej anonimowy wpis. Człowiek przekonany do swojej racji, umie jej bronić, tak jak swojego honoru. Anonimowy pismaku - nie masz "klasy" - jesteś obrzydliwą, tchórzliwą kanalią. Przyjrzyj się w lustro i zobacz, jak wygląda kanalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, jestem kanalią. Wróćmy jednak do tematu busów bo widzę, że dość sprytnie od niego uciekasz. Zatem zapytam jeszcze raz, czemu służy porównywanie wąskich uliczek na lubelskim Starym mieście do wielkich kwadratowych starówek Krakowa czy Zamościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na nazwisko nie licz. Nie mam potrzeby jak ty, robienia kryptoreklamy swojego biznesu w każdym pojedynczym poście na forum, więc podpisywać się nie muszę i mam do tego święte prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umowa rozwiązana bez żadnych konsekwencji finansowych dla gminy... zatem uważam że odwołanie było by grubą przesadą... upomnienie się należy bo ktoś ewidentnie dał plamę ale nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerowałbym jeszcze sprawdzić: - bezsensowną budowę stadionu Arena; - wynajem budynku po TP S.A. przy ul. Peowiaków od kolegi, Piątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, jestem kanalią. Wróćmy jednak do tematu busów bo widzę, że dość sprytnie od niego uciekasz. Zatem zapytam jeszcze raz, czemu służy porównywanie wąskich uliczek na lubelskim Starym mieście do wielkich kwadratowych starówek Krakowa czy Zamościa?
Nie ma sensu wdawać się w spory z osobą, która używa epitetów, nie ma odwagi się przedstawić, prowokuje mnie do wyjaśnień i odpowiedzi, a jednocześnie zarzuca mi, że szukam okazji, by się eksponować. Odpowiem tylko, że: 1. Sondaż w sprawie wjazdu busów na Stare Miasto wygrałem 8 lipca 2015 r. w tej gazecie: 54% - za, 43% - przeciw, 3% - nie miało zdania; 2. Mam zezwolenie na wjazd pojazdami spalinowymi - pojazdy elektryczne są bardziej uprzywilejowane, o czym świadczy ostatnia uchwała Rady Miasta - dlaczego więc nie mogę zamienić pojazdów spalinowych na elektryczne? 3. Gdyby panu Żukowi zależało na ograniczaniu ruchu na Starym Mieście, to nie pozwalałby wjeżdżać pojazdom dostawczym i śmieciarkom do godz. 12.00, tylko do godz. 8.00, nie pozwalałby też wjeżdżać na Stare Miasto taksówkom, bo pieszy ma wszędzie blisko. Funkcja City-Tour, to nie tylko wożenie ludzi, ale również przewodnictwo po mieście. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugeruję przeanalizować WSZYSTKIE umowy tego dewelopera z miastem/gmina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy sprawdzić WSZYSTKIE inwestycje Żuka pod względem ZASADNOŚCI i KOSZTÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajefajnie mozna by powiedziec znamy sie tylko z widzenia a jedno o drugim nic nie wie hahaha co wy wszyscy myslicie przecierz oni sie znaja jak lyse konie to kto ma czesac kase na podatnikach lubelskich ,to jest jeden z najwiekszych deweloperow na rynku lubelskim .niepisze wiecej bo mnie krew z burakami zalewa jak sie szlachta dorabia na zwyklych ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś lub powinnaś zapoznać się z zapisami umowy, w której jasno została określona tylko ta stawka, a pozostałe koszty najmu w oparciu o refakturowanie i dodatkowe porozumienie pomiędzy najemcą, a usługodawcami. Koszt końcowy przekroczyłby ceny najmu tego typu powierzchni w ścisłym centrum Warszawy, a sama procedura jej zawarcia jest jawnym korupcjogennym mechanizmem. ...
Rozumiem, że refakturowanie opłat za media jest jakimś ewenementem w skali kraju.Otóż pisowskiego aparatczyka, który nigdy nie prowadził i będzie prowadził żadnej działalności gospodarczej pouczę, że w 99% biurowców najemca ponosi koszty mediów refakturowane przez właściciela obiektu. W zdecydowanej większości płaci się szereg innych opłat np. za portiernię, sprzątanie itp. tzw. opłaty administracyjne.Próbujecie niszczyć prezydenta za to, że chciał połączyć 28 różnych lokalizacji urzędu w jedno nowoczesne miejsce.Ale cóż lepiej doczepić się najlepszego Prezydenta w historii miasta i zastąpić go leniem w stylu Pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy sprawdzić WSZYSTKIE inwestycje Żuka pod względem ZASADNOŚCI i KOSZTÓW!!!
PiSowskiego Pruszkowskiego można sprawdzić w minutę, bo za jego czasów nie było żadnych inwestycji.Tak - czepiacie się najlepszego Prezydenta za to, że coś robi.Boli was to, że na jego tle wypadacie bardzo marnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerowałbym jeszcze sprawdzić:- bezsensowną budowę stadionu Arena;- wynajem budynku po TP S.A. przy ul. Peowiaków od kolegi, Piątka.
Drogi pisowski aparatczyku - stadion, który odwiedza średnio 15 tysięcy ludzi miesięcznie jest bardzo potrzebną inwestycją i dumą dla miasta.Myślę, że większość mieszkańców jest dumna, że w 2017 roku na tym pięknym obiekcie będziemy gościć EURO U21. To wspaniała promocja Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO JAKIEGO DIABŁA WIĘCEJ URZĘDNIKÓW ,JAK LUBLIN SIĘ WYLUDNIA?.BUDOWAĆ URZĘDY OD PODSTAW NA OBRZEŻACH MIASTA,GDZIE PETENCI BĘDĄ MOGLI ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY,I POZOSTAWIĆ SAMOCHÓD NA PARKINGU.A W CENTRUM ZAWSZE TŁOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pisowcy muszą niszczyć każdego, kto zrobił coś dobrego???Wreszcie Lublinzaczął przypominać miasto wojewódzkie. A PIS chciał by aby nadal była to Polska B -tak Muszyński się wypowiadał, że trzeba budować obiekty nie duże tylko na miarę miasta. Czyli nasze miasto powinno być prowincją. I tacy chcą decydować o dalszym rozwoju???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawarcie umowy z firmą Orion było poprzedzone szeregiem analiz prawnych – mówi prezydent. Cóż to za prawnicy, którzy nie potrafią należycie interpretować zapisów Prawa Unijnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego oczekujecie od Muszyńskiego. Samodzielnie i samowolnie zmniejszył rozmiary budynku lotniska w Świdniku bez powiadomienia właściciela. Teraz port lotniczy wygląda jak Tesco a był to , zdaniem moim i wielu innych, bardzo piękny projekt. Już w przyszłym roku trzeba będzie robić nadbudowę. Panie prezydencie nie trzeba było akceptować samowoli Muszyńskiego kilka lat temu. Tak jest jak ma się miękkie serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu czytac tego artykułu "premium" bo wina Zuka jest bezapelacyjna!
O jakich winach piszez? Włoskich, hiszpańskich czy francuzkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmniejszyc ilośc pasożytniczych urzędasów z urzędu miasta i po co wtedy dodatkowe biurowce !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...