Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Reprymenda - dobre sobie. W normalnym trybie inspektor nadzoru inwestora, tu urzędnik, powinien być w trybie natychmiastowym wywalony na zbity pysk a uprawnienia budowlane powinny być cofnięte. ten przykład pokazuje bezkarność służb miejskich i na poprawę ich funkcjonowanie nie ma co liczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A tor rowerowy na Janowskiej?Ktoś odpowiada za wywalenie 3 milionów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tor rowerowy to powinien pójść do likwidacji a grunt sprzedać pod zabudowę, żeby odrobić straty zamiast pakować kolejne miliony w sen wariata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Jest to wynik "oszczędności". Z inspiracji Ratusza ZDiM zamiast wynająć w przetargu profesjonalny nadzór inwestorski, który na budowie musiał by pracować ciągle, postanowił nadzorować roboty swoimi urzędnikami. Ludzie ci uwikłani w codzienną pracę urzędniczą, na budowę wpadają jak do pożaru raz na dwa tygodnie, góra dwa. I są skutki. 2. NIE WOLNO (polityka, wybory, itp) organizować przetargów na roboty drogowe w terminach umownych, takich by roboty bitumiczne były wykonywane później niż do końca września, góra do 15 października jeśli warunki pogodowe odpowiadają wytycznym technologicznym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do reprymendy Panie Prezydencie niech Pan jeszcze dołoży pogrożenie palcem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kasa miasta to Sw Mikołaj i za wszystko zapłaci.Jest to najtańszy wykonawca w przetargu,a efekty widać.Tak rządzi PO-PSL Polska Oszczędzać-Pomaga Swoim Ludziom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jaja czy pan prezydent ma nas za głupich???dostaną reprymendę dobre sobie a po co tam siedzą?????może są nie potrzebni a na ich miejsce niech siądą ludzie odpowiedzialni i kompetentni,zdaję się,że ci szanowni urzędnicy pobierają miesięczne wynagrodzenie a za co????może odpowie Pan prezydent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepiej niech Pan Prezydent wyjaśni dlaczego na wykonawcę wyłoniono firmę znaną z fuszerki (średnio 23% ich robót idzie do poprawek!)? Czy tak wygląda rozsądne gospodarowanie naszymi pieniędzmi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: