Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy przypadkiem Policja nie złamała zakazu pościgu za motocyklistami, bo już zapomnieli do ilu wypadków przyczynili się goniąc motocyklistów.Jakie zagrożenie stworzyli goniąc typa uciekającego na motorze to już nikt nie napisał. Zapomniałem, przecież nie potrafią pisać i nie spisali nr. rejestracyjnych podczas popełnienia wykroczenia, tylko mając gotowe bloczki musieli zatrzymać, aby mandat wystawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
Czy przypadkiem Policja nie złamała zakazu pościgu za motocyklistami, bo już zapomnieli do ilu wypadków przyczynili się goniąc motocyklistów.Jakie zagrożenie stworzyli goniąc typa uciekającego na motorze to już nikt nie napisał. Zapomniałem, przecież nie potrafią pisać i nie spisali nr. rejestracyjnych podczas popełnienia wykroczenia, tylko mając gotowe bloczki musieli zatrzymać, aby mandat wystawić.
Nie wiesz, ze pościg za motocyklista jest swojego rodzaju zabawą. Jak byś łapał tylko pijanych to też byś sie nudził na służbie, a tak chłopaki przynajmniej vektre przegonili, bo juz sie muliła. Gupi koles bo jak by sie znimi ganiał po mieście to by wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP100% napisał:
Nie wiesz, ze pościg za motocyklista jest swojego rodzaju zabawą. Jak byś łapał tylko pijanych to też byś sie nudził na służbie, a tak chłopaki przynajmniej vektre przegonili, bo juz sie muliła. Gupi koles bo jak by sie znimi ganiał po mieście to by wygrał.
brawo policja skuteczna akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICJA!!! Należy walczyć z tymi dawcami organów. Ponieważ to że sami się zabiją to nikogo nie zmartwi ale że przy okazji kogoś mogą potrącić to inna sprawa. Niech się zabijają ale nie na publicznych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze deb*** nie skończył na jakimś drzewie. Znów poczytalibyśmy komentarze jaki to był dobry, mądry chłopak i jak to zła policja go zabiła. Profilaktycznie też postawię modną ostatnio w temacie o przecinakach świeczkę ['], świeczkę ku pamięci rozumu tego kretyna na dwóch kółkach bo jak widać już dawno go opuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że nasza policja jest jednak coraz sprawniejsza. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci naliczyli, ze podczas ucieczki popełnił 23 wykroczenia drogowe, m.in. wymijał na podwójnej ciągłej hm - a od kiedy wymijanie przy podwójnej ciągłej jest wykroczeniem drogowym hihi ??? Coś chyba redaktorek pokręcił i pewnie chodziło o wyprzedzanie a to zupełnie co innego . Chyba przydał by się ponowny kursik na prawko albo przynajmniej porządna lekcja z przepisów ruchu drogowego zanim się palnie taką głupotę , którą czytają tysiące kierowców:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jusz się nawet TVN24 (24% prawdy) zdążyła milicja tym niesamowitym sukce$$em pochwalić. Brawo, brawo! Może mundurki za bardzo funkcjonariuszy grzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesprawiedliwe,że gnój to przeżył !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
To niesprawiedliwe,że gnój to przeżył !
TO NIESPRAWIEDLIWE ŻE TY ŚMIECIU JESZCZE WYPISUJESZ NA FORUM TAKIE BREDNIE! WKRÓTCE DOJDE PO IP DO CIEBIE ALE BEDZIE JUZ DLA CIEBIE ZA PÓŹNO TRZEBA CI ODCIĄĆ TE ŚMIERDZĄCE PALCE ŻEBYŚ WIĘCEJ NIE MÓGŁ NAPISAĆ ŻADNEGO POSTA...TY GNOJU ! ! PS.JESZCZE JEDNO Z KĄD U CIEBIE deb***U TYLE NIENAWIŚCI DO LUDZI????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
Szkoda, ze deb*** nie skończył na jakimś drzewie. Znów poczytalibyśmy komentarze jaki to był dobry, mądry chłopak i jak to zła policja go zabiła. Profilaktycznie też postawię modną ostatnio w temacie o przecinakach świeczkę ['], świeczkę ku pamięci rozumu tego kretyna na dwóch kółkach bo jak widać już dawno go opuścił.
A jaka szkoda,że Ty nie zakończysz na jakimś drzewie terz rodzina by się ucieszyła i jednego Ć W O K A mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
respekt dla motocyklisty:) ,nie dla policji. bo to nie policja Go złapała ,tylko koleś się zatrzymał czy tam zwolnił lekko. myślę,że gdyby jescze sobie pouciekał ,to by mu się udało.. chłopak sobie poprostu przekalkulował na szybko ,że mu się nie opłaci i zbastował ,według mnie żadne to `WIELKIE HALO` ,żaden wielki wyczyn. p.s a wiadomo... zrobił według `kogoś tam` 23 wykroczenia.. to po dłuższym czasie ,może by trafił do księgi rekordów Guinessa? ja bym żałowała.. całkiem nieźle mu szło, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika b..... napisał:
respekt dla motocyklisty:) ,nie dla policji. bo to nie policja Go złapała ,tylko koleś się zatrzymał czy tam zwolnił lekko. myślę,że gdyby jescze sobie pouciekał ,to by mu się udało.. chłopak sobie poprostu przekalkulował na szybko ,że mu się nie opłaci i zbastował ,według mnie żadne to `WIELKIE HALO` ,żaden wielki wyczyn. p.s a wiadomo... zrobił według `kogoś tam` 23 wykroczenia.. to po dłuższym czasie ,może by trafił do księgi rekordów Guinessa? ja bym żałowała.. całkiem nieźle mu szło, hahaha
Ty monika zawsze durna byłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika b..... napisał:
respekt dla motocyklisty:) ,nie dla policji. bo to nie policja Go złapała ,tylko koleś się zatrzymał czy tam zwolnił lekko. myślę,że gdyby jescze sobie pouciekał ,to by mu się udało.. chłopak sobie poprostu przekalkulował na szybko ,że mu się nie opłaci i zbastował ,według mnie żadne to `WIELKIE HALO` ,żaden wielki wyczyn. p.s a wiadomo... zrobił według `kogoś tam` 23 wykroczenia.. to po dłuższym czasie ,może by trafił do księgi rekordów Guinessa? ja bym żałowała.. całkiem nieźle mu szło, hahaha
źle zrobił że na wiochy odbił powinien sie w korki władować, troche po chodnikach uliczkami osiedlowymi i spierdzielil by, ale jak już wiemy chłopak z Łodzi to nie zna Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też takiego pamiętam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika b...... napisał:
Ciebie też takiego pamiętam ...
Dalej dajesz każdemu po dyszce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Policjanci naliczyli, ze podczas ucieczki popełnił 23 wykroczenia drogowe, m.in. wymijał na podwójnej ciągłej hm - a od kiedy wymijanie przy podwójnej ciągłej jest wykroczeniem drogowym hihi ??? Coś chyba redaktorek pokręcił i pewnie chodziło o wyprzedzanie a to zupełnie co innego . Chyba przydał by się ponowny kursik na prawko albo przynajmniej porządna lekcja z przepisów ruchu drogowego zanim się palnie taką głupotę , którą czytają tysiące kierowców:)))
Głupoty to Ty człeku bez wiedzy piszesz- podwójnej nie wolno przekroczyć ani przy wymijaniu , ani wyprzedzaniu i ...... , z wyjątkiem , ale poczytaj sobie KRD - jak wiesz co to jest. :)C4D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jy napisał:
Dalej dajesz każdemu po dyszce?
że słucham co? nie rozumiem Pana jakże głupiego i bezsensownego pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marecki napisał:
Głupoty to Ty człeku bez wiedzy piszesz- podwójnej nie wolno przekroczyć ani przy wymijaniu , ani wyprzedzaniu i ...... , z wyjątkiem , ale poczytaj sobie KRD - jak wiesz co to jest. :)C4D
oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem. Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać... A co do policji to po: 1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!!! 2. kiedy w końcu policja zacznie myśleć i odpuści pościgi za motocyklistami. Przecież conajmniej 200% większe zagrożenie sparawiają oni sami goniąc motocyklistę tymi swoimi miśkowozami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...