Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ŚDM Lublin. Mazowsze w Lublinie. Arena Młodych już dziś (program, zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2016 o 10:20 Powrót do artykułu
niszczą zieleń, jak tak to nie można sobie odpoczywać na trawnikach, a teraz można.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacunek dla tych młodych ludzi, że przepierzają tyle kilometrów, żeby razem się spotkać, pomodlić. Mowie to z perspektywy katolika niepraktykującego. Szacunek dla nich jak i wolontariuszy którzy bezinteresownie im pomagają.
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
0
kiedy ta czarna stonka sobie stąd wyjedzie?
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szacunek dla tych młodych ludzi, że przepierzają tyle kilometrów, żeby razem się spotkać, pomodlić. Mowie to z perspektywy katolika niepraktykującego. Szacunek dla nich jak i wolontariuszy którzy bezinteresownie im pomagają.
pamiętaj, że te gorliwe katoliki to najgorse grzeszniki 
0
ciemnota na calego...
0
Na siłę zabobonu nauka rozkłada ręce
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciemnota na calego...
Masz na myśli niektórych komentujących?
0
Nie wiem, czy zaoferowaliśmy gościom za bardzo tradycyjnego programu. Tak myślę, że młodzież może lepiej by się bawiła gdyby był jeszcze jakiś inny festiwal albo Sztukmistrze... W innych polskich miastach np. w Łodzi, to osiągnięto muzyczną skalę...mocny impakt
0
ekuyfufoftf
0
zaraz zjawi sie naczelny zwolennik wszelkiego uchodzstwa niejaki szalony franek ,co go jakaś banda starych głupich leśnych dziadków wybrała ,żeby zakonczył przygode świata z watykanem,jeszcze bedzie spier..ł z rzymu ,jak w przepowiedniach stało
0
Witam, czy ktoś posiada darmowe wejściówki dla niezarejestrowanych pielgrzymów i wie, że nie skorzysta z nich? Nie zdążyłam zapisać się w parafii na listę, a chciałbym pojechać na mszę kończącą ŚDM.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: