Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seal wystąpił w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2016 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Ciekawe czy pierwsze rzędy znały jakieś utwory Seala? I czy płaciły za bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej sali są dokładnie 942 miejsca siedzące. Bilety na ten koncert (4 rodzaje miejsc) kosztowały : 220 - 280 - 360 - 550 zł. Ilu było widzów na koncercie i czy rozdawano jakieś darmowe wejściówki "oficjelom i VIP-om" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna sprawa dla CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyżej 200 zł za bilet na koncert jakiegoś murzyna? Chyba kogoś pogięło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super koncert, fantastyczny człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja z pierwszego rzędu - fanka Seala znająca większość utworów na pamięć, odsłuchanych milion razy. Ale fakt jest taki, że niektórych nie powinno być na tym koncercie, dostali wejściówki to przyszli i przesiedzieli prawie cały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile widzow mialo wejsciowki za darmo ? Kto je dawal ? Ilu bylo vip na sali ? Przydenci ? Marszalkowie? Kto zaplacil za ich bilety ? To napewno nie byla impreza dla zwyklych ludzi ktorych stac zeby za 2 bilety wydac 1 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki drugi wyjazd do izreala. Kto sie powtorzyl z Urzedu Marszalkowskiego. Sprawa dla CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co znowu podziękowania ze sceny dla jakiś urzędasów? może wypadało przedstawić sylwetkę Artysty i gwiazdy wieczoru? to nie był darmowy koncert z okazji otwarcia SCK tylko płatny!!! wstyd i żenada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk i Hetman na zdjeciach bardzo z siebie zadowoleni. Ile dostali biletów i kto za nie zapłacił? afera lotniskowa cd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOO Sztab Pisu w akcji jak widać po komentarzach. MASAKRA! Zajebisty koncert - ale co się dzieje, narzekamy! BRAWO LUBLIN - tylko pozazdrościć takich imprez a haters gonna hate ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe czy pierwsze rzędy znały jakieś utwory Seala? I czy płaciły za bilety?
Pan z PISU?  Hejtować każdy umie, a robić nie ma nikomu! Osobiście kupiłam bilet i stałam w 1 rzędzie! A koncert pierwsza klasa. WIęcej takich imprez w naszym mieście!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Taki drugi wyjazd do izreala. Kto sie powtorzyl z Urzedu Marszalkowskiego. Sprawa dla CBA
Puk Puk niech policja przyjedzie na fora DW.... hahhahahah żenua to ta ekipa komentujących... Koncert 100% udany, promocja miasta na całą Polskę- ba Europe, bo wszyscy nam zazdroszą Seala , ale co nadal żle. Najlepiej zburzyc całe CSK i postawić kolejny kościół..Ehhh w tym kraju nic się nie zmieni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zazdroszcza tez wyjazdu do Izreala za 1.5 mln . Bravo Lublin. Bravo Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszyscy zazdroszcza tez wyjazdu do Izreala za 1.5 mln . Bravo Lublin. Bravo Ty
Co ma jedno do drugiego.... Koncert mega i żal tym, którzy tego nie zorganizowali...SUPER, że SEAL był w LUBLINIE i oby WIĘCEJ TAKICH KONCERTÓW! W koncu promocja miasta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszyscy zazdroszcza tez wyjazdu do Izreala za 1.5 mln . Bravo Lublin. Bravo Ty
PS; Ile dostajesz za ten komentarz.... 2 zł ...0,50 gr? HAHHAHAHHAHAH  to jest taka żenada! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuje ze bilet kosztował kilkaset złotych nie stać mnie na to - od lat jestem fanką SEALa - widac krolowie zycia z PO i PSL tez - na zdjeciach widać ze sa wyjatkowo zainteresowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyśmienity występ. Bilety od 220 złotych - czyli nie od kilkuset. Owszem, sporo, ale i artysta w świetnej formie. Koncert długi, wiele bisów i wiele, wiele emocji. Dziękuję organizatorom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem! Wspólnie tańczyliśmy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cba w ratuszu , cba u marszałka cba na Lotnisku, wyjazdy urzędników na 1,5 mln,bilety za 500 zł dla jednych dla innych za darmo, czy moze byc w tym Lublinie poprostu normalnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...