Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędzia-ławniczka z zarzutami nie będzie orzekać

Utworzony przez Zenon, 9 grudnia 2013 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Brawo za wiedzę z Wiedzy o Społeczeństwie.   Sędzia - ławnik, a któż to taki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ławnik a nie sędzia ! Sędziemu by sie upiekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie dlatego, ze ławnika (czasami) określa się jako sędziego społecznego ale jest to niezawodowy członek składu orzekającego sądu, stanowiący czynnik społeczny w wymiarze sprawiedliwości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to się nazywa kasa (społeczna). Ja płacę, pan płaci, pani płaci za tą ... Brak słów co się wyrabia w tym kraiku. Zamiast za twarz i na bruk, to się cackają, bo sami wiele mają na sumieniu. Wiadomo w tym środowisku rączka rączkę myje. Ty mi dzisiaj pomożesz, ja nie zapomnę o tobie jutro. Bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiadomo dlaczego prokuratura tak długo milczała".  Wiadomo, wiadomo. I nawet wiadomo który to prokurator hamował. i co z tego? Kruk krukowi łba nie urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi rzecz. Znam ławniczkę która przez wiele lat pełniła swoją funkcję pomimo choroby psychicznej (udokumentowanej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gazecie posali, że w Tarnobrzegu jest sędzia, który leczy się psychiatrycznie i się na swoją chorobę powołuje chcąc się wykręcić od wpadki kradzieży ! Wymiar Sprawiedliwości sięga dna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...