Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm odrzucił projekt o całkowitym zakazie aborcji. Jak głosowali lubelscy posłowie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 12:00 Powrót do artykułu
Tułajew karierowiczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak własnie walczy PO Nowoczesna i PSL żeby mącic i donisić na ekipę rządzącą tak też jest trybunałem konstytucyjnym . Sędzia ewidentnie trzyma strone poprzedniej ekipy. Poczekamy do końca kadencji sędziego i wszystko wroci tak jak powinno być.nie pomogą marsze KOD bo to tylko robienie zamętu i ośmieszanie naszego kraju na całym świecie.Żadne rządy nie donosiły na ekipy rządzące tak jak to robią ludzie oderwani od władzy.Jak im nie wstyd.ludzie opamiętajcie sie dajcie PiS rządzić rozliczycie ich za 4 lata.Wytrwałosci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego aż za cztery lata? To już tylko trzy lata, a może uda się wcześniej. Im wcześniej,  tym mniej zepsują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można i należy piętnować tych co są za aborcją, ale ja chciałbym przypomnieć tych co się postawili prezesowi i stanęli w obronie dzieci poczętych. Wielki szacun dla: Kulesza Jakub, Kukiz15 Łopata Jan, PSL Soboń Artur, PiS Abramowicz Adam, PiS Borowiec Agata, PiS Olszówka Piotr, PiS Sachajko Jarosław, Kukiz15 Tokarska Genowefa, PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kiedyś nauczał Kościół: - św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kiedyś nauczał Kościół: - św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś dołączam do osób zwalczających pis i będę głosował na osoby nie na partie . Ciekawe za ile srebników się sprzedali . Wstyd i hańba, poprostu dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski Krzysztof, PiS głosowanie na Pana było błędem wstydzę się za to jak głosowałeś,mam nadzieje że nigdy już więcej nie zostaniesz posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle Łopata słupki spadają do trzeba się czymś wyróżnić. Droga jest już tylko jedna w kierunku korzeni, do SKR na kombajnistę najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowi mówię WON , nie będę głosował na MORDERCÓW , natomiast będę głosował na Pana Łopatę , chociaż z plugawej partii zachował się jak czołwiek. Gratuluję Panie Pośle Janie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondziu odejdź od komputera bo oczki będą bolały. Na Posła Jana i ja głosowałam ale do momentu gdy zorientowałam się jaki z niego dwulicowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radawczyku drogi , pana posła Łopatę obserwuję od dłuższego czasu i we wszystkich głosowaniach pro chrześcijańskich jest wporządku, a że startuje i działa w śmietniku jakim jest PSL , stąd i nie ustrzeże się błędów- ale politycznych, a te są mnie ważne od moralności ! Dwulicowiec owszem, zgadzam się , ale czyny świadczą o prawdzie. Robi właściwą robotę tam gdzie się znajduje, oby wszyscy tak głosowali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w 100 % . W śmietniku nikt jeszcze diamentów nie znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...