Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pruszon strasznie sie postarzał.czyli w pis bez zmian -kruk na czele i wiecznie nic nie robiący pruszkowski.zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal.pl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Prezydenta Andrzeja Dudę. Popieram rząd Beaty Szydło. Ale jak patrzę na lubelską alkoholiczkę w Sejmie i na nieroba-podróżnika w sejmiku to rzygać mi się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze szkodą dla PIS eksponuje sie takich jak ten "nierobów". Przykre to jest!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy prezydent miasta w historii miasta.taki wsamrasny.az zal ze ten pan wojewodo nie został.szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Andrzeju ,,,,prosze zgolic zarost bo wyglada pan jak DZIAD chodzacy po prosbie,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowalem na pis ale zawsze powtarzale ze powinni sie odciac od nieudacznikow jakim jest pruszkowski. on nic nie zrobil dla miasta. mam wielki zal ze go nie pogonili.mieszkancy chca rozwoju a nie stagnacji czy zacofania. pruszkowski to wstyd dla pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż -"wsamraśny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mam do pisu. Ale ten gosc powinien zostac wypierdolony z takich funkcji. On byl najgorszym prezydentem w lublinie. Karierowicz i len totalny. Pis lubelski sam sobie strzela w kolano. Ten gostek powinien byc w PO. Pasuje do nich razem ze swoimimi nie rozliczonymi wyjazdami sluzbowymi. To jest aferzysta a nie patryjota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki on nowy, stary jak nie wiem co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieliczą się z nikim. Pchają miernoty bo swój. Zawiodłem się na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synekurkę mu wyfasowali jak ta lala w budownictwie komunistycznym, a jeszcze mu mało, kolekcjoner synekurek, bo kulegom i kuleżankom żal odstawić takiego fsamraśnego miśka do kąta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziada powinno się puścić w samych skarpetkach za to co zrobił lublinowi i jego mieszkańcom A najlepiej na jakiś czas do jednej celi z gwałcicielami - wazelinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowalem na pis ale zawsze powtarzale ze powinni sie odciac od nieudacznikow jakim jest pruszkowski. on nic nie zrobil dla miasta. mam wielki zal ze go nie pogonili.mieszkancy chca rozwoju a nie stagnacji czy zacofania. pruszkowski to wstyd dla pisu.
TO PO "WUJ" GŁOSOWAŁEŚ NA TO KUR_ESTWO - ALKOHOLICZKA COŚ TAM COŚ TAM ; WIECZNY BEZROBOTNY - TUŁAJEW ; SUPER PREZYDENT PRUSZKOWSKI - CZY KTOŚ WYJAŚNIŁ SPRAWĘ FAŁSZERSTWA DOKUMENTÓW - DOTYCZY STUDIÓW PODYPLOMOWYCH NA UNIWERSYTECIE W POZNANIU - ZOBACZ NA JAKIE BYDŁO GŁOSOWAŁEŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy prezydent Lublina ever. Szkoda, że on jeszcze tkwi w polityce. Nieudacznik. Szkodnik. Próżniak. STRASZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leń, nieudacznik, hamulcowy, bez wizji, aparatczyk, cham, leser, prymityw, wsamraśny pisowiec. Oto ten człowiek, który wstrzymał rozwój Lublina na 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O fuck jeszcze tego pajaca brakowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz lepsza ta zmiana hahaha, ale Was PiS wyruchał ciemniaki hahaha, przez 10 lat będziecie odkręcać to co narobi hahaha - śmieję się tylko dla poprawy humoru bo tak naprawdę to jest horror...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szefa sobie znaleźli ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postać zdecydowanie NEGATYWNA! I co z tego, że z PiS? Tym gorzej dla PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...