Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdziele. Ten nierób co przez dwie kadencje nic ciekawego dla tego miasta nie zrobił jak pełniący funkcję prezydenta. To się nie mieści w głowie, że takie nic znowu na wierzchu pływa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postać zdecydowanie NEGATYWNA! I co z tego, że z PiS? Tym gorzej
Ale PO je bom nie dal zarobić i miasto LUBLIN nie bylo tak zadlużone.Fakt KLER mial się dobże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia, tacy szefowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bolobolo sam jesteś pojeb pisdzielcu szemrany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelić ścierwo pisowskie albo od razu do lochów. Kiedy zareaguje ta wielka unia europejska? Dlaczego nikt do nich nie strzela? Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Postać zdecydowanie NEGATYWNA! I co z tego, że z PiS? Tym gorzej dla PiS!
Zamilcz na zawsze prostaku bez szkoły! Jedz matki własnej sranie pisowcu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wiedzy o zwierzętach. Każdy wieprz idzie tam gdzie micha pełna. A czy ktos widział wieprza z inteligencją wykraczającą poza niezbędne minimum? No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek to przekleństwo tego miasta w latach, kiedy mogło rozwinąć skrzydła. Jak to mówią: Ajdijotów nie sieją... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki smutny. To chyba dla tego że podróże na koszt podatników się skończyły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co użyłem - to użyłem, Nic, że ratusz utraciłem, Ale - ile państw zwiedziłem!!! I nic za to nie płaciłem!!!! Na wierzch PiS-u się przebiłem, Chociaż PRON już zaliczyłem, Synekurkę znów zdobyłem, Przy żłobie się ustawiłem, Nic się przy tym nie zmęczyłem. Głupich wyborców olałem, Bo ich zawsze w du... miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co użyłem - to użyłem, Nic, że ratusz utraciłem, Ale - ile państw zwiedziłem!!! I nic za to nie płaciłem!!!! Na wierzch PiS-u się przebiłem, Chociaż PRON już zaliczyłem, Synekurkę znów zdobyłem, Przy żłobie się ustawiłem, Nic się przy tym nie zmęczyłem. Głupich wyborców olałem, Bo ich zawsze w du... miałem.
Z plarformą się ustawiłem stanowiska uchroniłem z Żukiem się dogadałem za TBS miasto mu oddałem Nie myśl Andrzeju drogi ,ze do Warszawy kawał drogi a nasza chata z kraja i ukryjesz /jaja/ lody co kręciłeś z platformą.;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroda siemu zestarzała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odesłać tę łach...ę w niebyt polityczny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające, jak długo takie pasożyty utrzymują się u koryta i to mimo zmieniających się opcji politycznych u władzy. Wybór tego kłótliwego nieroba nie wystawia dobrej opinii lubelskim wyborcom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby miał trochę godności - to po takich "udanych" kadencjach jako prezydent miasta odsunąłby się w polityczny niebyt, ale gdzie tam - co raz o sobie przypomina w żenujących spektaklach o pieniądze dla siebie....  Jako radny - totalna porażka ... Himalaje niekompetencji i  masa przepuszczonej kasy na koszt podatnika.   A teraz jeszcze nagroda - Szef klubu ... to dopiero otwiera możliwości ... Będzie nas podatników kosztował co najmniej dwa razy więcej ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...