Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejmik nie dyskutował o religii w szkole

Utworzony przez kamerdyner Kapciowy, 19 marca 2012 o 18:55 Powrót do artykułu
Religii już dawno nie powinno być w szkole.Po to powstawały kiedyś salki katechetyczne aby tam odbywało się pranie mózgów. Katecheci w szkole nie powinni być zatrudniani.Tylu jest nauczycieli z prawdziwego zdarzenia dla których nie ma etatów (ale dla katechetów są w nadmiarze).Nauczyciele nie mają podwyżek,bo ogromne pieniądze pochłaniają katecheci. Materiał nauczania nie zostaje przerobiony,bo są rekolekcje (jedne i drugie),pielgrzymki do różnych sanktuariów, A później wiele rabanu,bo bus wiozący młodzież na pielgrzymkę się rozbił..... A zatem,religię należy jaknajszybciej wyprowadzić ze szkół
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chrzanisz jak potłuczony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Opłakanego stanu dróg wojewódzkich i ich ofiar to wam Soboń Bóg nie wybaczy nawet gdybyście wprowadzili dodatkową religię w miejsce matematyki. Zajmujecie się Soboń pierdołami i interesami partii, a przed wyborami mieliście pełną gębę obietnic czego to wy nie dokonacie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to niech się radni PiS cofną w czasie i przeniosą do II Rzeczpospolitej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nauczyciel napisał:
Chrzanisz jak potłuczony.
Oho,odezwał się nauczyciel dyplomowany-katecheta.Chyba co nieco zabolała prawda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wazelina hazardzistów i gumo filcowych nie dopuści do dyskusji na ten temat.Oni są za ,a nawet przeciw.Takich koalicyjnych cwaniaków to więcej z gromnica nie znajdzie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież w Sejmiku w 3/4 to są byli, obecni i przyszłe komuchy, poplecznicy tuska i jego chałastry i dla nich takie wartości jak wiara, kościół, honor i ojczyzna są ideowo obce. Przecież wystarczy popatrzeć na ich lubieżne spojrzenia, w połowie erotomani a w połowie pedały.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem w ramach oszczędnosci należy o 2 godziny zwiększyć naukę religii w szkołach wszystkich typów. W trybie pilnym zlikwidować nauczanie biologii, chemii, fizyki, astronomii. Nie ma potrzeby uczyć ludzi bredni. Czymś nienormalnym jest nauka o swtorzeniu świata przez Boga, o jego heroicznych czynach, o niebie w którym mieszka dobry Ojciec i jednocześnie zatruwanie umysłów młodzieży nauką biologii o jakimś kodzie genetycznym, o wszechświecie w którym nie ma miejsca dla nieba, o ewolucji. Religia i boscy namiestnicy na ziemi nie zaprzeczają , że brak czasu Boga, był powodem stworzenia człowieka niedoskonałego, czyli małpy. KOściól katolicki uznaje, że człowiek pochodzi od małpy, ale tylko tych z Arki Noego. TYlko te małpy dały poczatek ludziom. 5 godzin tygodniowo religii + jedna godzina tygodniowo matematyki, wystarczy by wychować dewotów, kompletnie niczym nie różniących się od małp, oczywiscie tych z Arki NOego!A więc do zdieła małpopodobni dewoci!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
We may categorize ourselves as Cycling Jersey , a cycling enthusiast, or a competitive cyclist. Every cool basketball man like to own a pair of Cheap Air Jordans , and the best choice for you to exhibit your style and your taste for your sport spirit is Retro Jordan 11 . You will notice some important points when you choice the Air Jordan 11 . The leather gator was made to symbolize Jordan Shoes 's transition into the business world. A perfect time for the release since Air Jordan Shoes came back to the NBA again and signed with the Washington Wizards. It's a good thing that Juicy Couture Bags are sold here at Eapparel. You cannot question that with actresses and models everywhere using Juicy Couture Outlet . Many stars and stylish people all swagger through the streets in their Monster Beats headphones. They also include a heart shaped Juicy Couture Handbags for you to touch up yourself lipstick whenever you need Juicy Couture Bags . With high quality and nobel status, Louis Vuitton Handbags still stand at the top view of women North Face . Original team Cycling Shorts are made for men and women in various styles and sizes. Whenever people talk about Jordan Concords , the first thing that comes to mind is the best place to buy Nike Air Jordan . For this reason, if you want to increase your chances of buying Cheap Jordan Shoes , you need to prepare yourself better. LV are one of the most desired brands of Louis Vuitton Outlet due to their great styles and awesome fit North Face Jacket . Since the first released, Beats Monster has been linked to Fashion. One can say that Cheap Jordans retired before the more often wear jordan sneakers public.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: