Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekcja zwłok kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 o 11:31 Powrót do artykułu
A już myślałem, że to Edward, którego imieniem nazwano ulicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo współczuje rodzinom, ale zadam pytanie, byłem dziś światkiem przejazdu takiej kolumny. Czy zamykanie przejazdu innym kierowcom na tracie i obstawa 6 wozów policyjnych na sygnale jest niezbędna. Jakie są koszty takiego przedsięwzięcia, kto za to zapłaci. Czy nasza kochana :) władza nie ma innych wydatków.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo współczuje rodzinom, ale zadam pytanie, byłem dziś światkiem przejazdu takiej kolumny. Czy zamykanie przejazdu innym kierowcom na tracie i obstawa 6 wozów policyjnych na sygnale jest niezbędna. Jakie są koszty takiego przedsięwzięcia, kto za to zapłaci. Czy nasza kochana :) władza nie ma innych wydatków.
Współczuję , że stracili bliskich, ale to co dzieje się teraz to już ich wybór. Dostali taką kasę i dalej dostają, że spokój zmarłych jest na dalszym planie, przynajmniej dla niektórych! Nikt, nigdy nie dostał  setki tysięcy złotych, bo ktoś z rodziny zginął śmiercią tragiczną.  Więc wcale im nie współczuję, że przeżywają to na nowo, mamona przyćmi wszystko!!
0
...i co był ten Macierewiczowy trotyl, czy nie?
0
ciekawe po co to wszystko chyba tylko dla odszkodowan bo zycia im nikt nie zwroci
0
"Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem… tegoż mężczyzny. W innym grobie znaleziono trzy ręce, w kolejnym dwie lewe dłonie. ..." - dalej wierzycie POwaleńcom i komuchom zsl?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: