Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekcja zwłok kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 11:31 Powrót do artykułu
A już myślałem, że to Edward, którego imieniem nazwano ulicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje rodzinom, ale zadam pytanie, byłem dziś światkiem przejazdu takiej kolumny. Czy zamykanie przejazdu innym kierowcom na tracie i obstawa 6 wozów policyjnych na sygnale jest niezbędna. Jakie są koszty takiego przedsięwzięcia, kto za to zapłaci. Czy nasza kochana :) władza nie ma innych wydatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo współczuje rodzinom, ale zadam pytanie, byłem dziś światkiem przejazdu takiej kolumny. Czy zamykanie przejazdu innym kierowcom na tracie i obstawa 6 wozów policyjnych na sygnale jest niezbędna. Jakie są koszty takiego przedsięwzięcia, kto za to zapłaci. Czy nasza kochana :) władza nie ma innych wydatków.
Współczuję , że stracili bliskich, ale to co dzieje się teraz to już ich wybór. Dostali taką kasę i dalej dostają, że spokój zmarłych jest na dalszym planie, przynajmniej dla niektórych! Nikt, nigdy nie dostał  setki tysięcy złotych, bo ktoś z rodziny zginął śmiercią tragiczną.  Więc wcale im nie współczuję, że przeżywają to na nowo, mamona przyćmi wszystko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i co był ten Macierewiczowy trotyl, czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe po co to wszystko chyba tylko dla odszkodowan bo zycia im nikt nie zwroci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem… tegoż mężczyzny. W innym grobie znaleziono trzy ręce, w kolejnym dwie lewe dłonie. ..." - dalej wierzycie POwaleńcom i komuchom zsl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...