Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin ... wsi spokojna, wsi wesoła. Lubelskie wiochy są już w PLEBANII oraz w RANCZU (też w TVP1). Ich akcja dzieje się też w lubelskim. Teraz czas na promocję stolicy województwa. Już widzę oczami wyobraźni te tysiące turystów i inwestorów, bu ha ha.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapewne sam zaliczasz sie do wiochy,bo Lublin jako miasto jest fantastyczny.
0
ktos napisał:
zapewne sam zaliczasz sie do wiochy,bo Lublin jako miasto jest fantastyczny.
I to jest jedyne słuszne podejście
0
od piątku do czwartku a czemu nie od niedzieli do soboty!!!!
0
asw napisał:
Lublin ... wsi spokojna, wsi wesoła. Lubelskie wiochy są już w PLEBANII oraz w RANCZU (też w TVP1). Ich akcja dzieje się też w lubelskim. Teraz czas na promocję stolicy województwa. Już widzę oczami wyobraźni te tysiące turystów i inwestorów, bu ha ha.
Jesteś żałosny albo najwyraźniej robili cię przez telefon ,nie wiem skąd pochodzisz ,jeśli z jakiejś głępokiej prowincji to już wszystko jasne i zmienia to postać żeczy ,jeśli jesteś z Lublina ,no to niestety nie jesteś dowartościowaną osobą ,tylko nadętym ,prostackim malkontentem.Gdzie ty masz oczy żeby nie dostrzegać różnić po tylu latach jak się dużo rzeczy zmienia ,w szczególności Lublin ,nie dostrzegasz tego klimatu ani piękna masta. To dziwne że jedna z najlepszych scenarzystek w kraju dostrzegła topiękno i chce je ukazać i wypromować na nowo.Żal mi cię!!!
0
Bardzo sie ciesze,ze w koncu dzieje sie cos w Lublinie tylko uwazam,ze jest to za wczesna godzina emisja,ludzie jeszcze o tej porze pracuja.Np godz 20,15 moim zdaniem bylaby ok:) Mam nadzieje tez ,ze czesciej bedzie dawalo sie szanse mlodym aktorom np.ostatnio widzialam Edyte Nestorowicz i wielu innych.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: