Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seryjny złodziej rowerów grasował w Lublinie

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 26 października 2012 o 12:17 Powrót do artykułu
Jakby przy przecinaniu linki przeciął sobie tętnice i wykrwawił się na śmierć, to zaraz banda jełopów, by pisała, że pewnie kradł, bo nie miał na życie, a w ogóle to wina Tuska i PO, bo w kraju źle i młodzi muszą kraść. Eh.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sensacja jakby co najmniej Kuba rozpruwacz nagle ożył.
0
A powinni sku***elowi łapy poucinać!!!
0
obciąć gno*jowi łapy, może to właśnie ten byd*lak ukradł mój rower
0
Może to on ukradł rower mojego syna, kupiony za długo oszczędzane przez dziecko pieniądze i mój rower z fotelikiem dziecięcym... Niestety, nie kupiliśmy kolejnych :-( Pewnie będzie niska szkodliwość czynu, dla mnie te dwa rowery to wysokaszkodliwość. Poza tym jeśli złodziej nie zostanie przykładnie ukarany teraz, będzie kradł coraz zuchwalej.
0
rupert napisał:
A powinni sku***elowi łapy poucinać!!!
Wystarczy żeby w ramach "sprawiedliwości społecznej" dostał wpie..ol tak żeby miał blizny do końca życia i jakąś lekką niepełnosprawność (oczywiście bez możliowści uzyskania renty), ten system jest zły bo chroni takich złodzieji przed sprawiedliwością społeczną (dawniej za kradzież obcinano ręce, wypalano znamię na czole itd i to były dobre rozwiązania) dziś mamy do czynienia ze sprawiedliwością systemową - więc jest sąd, proces i ewntualnie kara jaką system przewiduje za takie wykroczenie (przestępstwo - mam na myśli wykroczenie jako ogólny występek, w tym przypadku kradzież). Na szczęście czasami system dopuszcza do stosowania zasad sprawiedliwości społecznej - stąd mamy uniewinnienia za zbrodnie w afekcie, czy uniewinnienia ludzi po samosądach. O potrzebie większej koorelacji sprawiedliwości społecznej i systemowej świadczy choćby fakt fascynacji ludzi bohaterami typu BATMAN czyli kogoś działającemu ponad prawem ale w jego obronie itp. ale to szeroki temat a mi się kończą litery Pozdrawiam i życzę wszystkim złodziejom złapania na gorącym uczynku.
0
Pewnie i mój rower znalazł się w posiadaniu gnojka ... długo oszczędzałam na ten rower a ten smark bez żadnych wyżutów ukradł ich aż 15... i co nam z tego jak go złapali??
0
Kurcze musiał złodziej zajebac bo to tez jego praca chyba nie wy nie zbiedniejecie a on sie nie wzbogaci haha:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: