Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykół powinien mieć tytuł setki chętnych do piekła! Panie wybacz im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajadli krzykacze deklaracji wiary na szczaw lub do kruchty do "pedofilów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzykacze deklaracji wiary spadac do kruchty do "pedofilow"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy para po zabiegu "in vitro" staje się płodna i kolejne dzieci może począć metodą naturalną? A może jest to produkcja dzieci na zamówienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kwestii formalnej... nazwa "Klinika" jest zastrzeżona dla placówki naukowo leczniczej, której organem założycielskim jest uczelnia medyczna. Wiec w przypadku tych dwóch placówek nie wolno używać tej nazwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw stosuje się srodki antykoncepcyjne a potem bezpłodnosć, ludzie myslcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro natura nie pozwala na zajście w ciążę widocznie tak musi być... a potem krzyki że choroby że raki że uczulenia... To już nie miłość tylko chora i egoistyczna chęć posiadania dziecka za wszelka cenę, bo muszę mieć... Chorzy psychicznie ludzie nie powinni mieć dzieci, tak samo kretynki które zażyczą sobie niczym nie podyktowaną medycznie cesarkę w imię widzi mi się powinno się eliminować bo psują jedynie pulę genetyczną populacji ludzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykół powinien mieć tytuł setki chętnych do piekła! Panie wybacz im!
  Idź się leczyć biała damo... przez takich oszołomów jak ty ludzie stoją w miejscu jeśli chodzi o rozwój i technologie. Twoje podejście reprezentuje podejście tych co to by dokonali zagłady gatunku ludzkiego. A co gdyby (teortetycznie) nikt juz nie mógł mieć dzieci i jedyną szansą byłoby in-Vitro. Też byśta nie pozwolili. Ludzkość by przez takie podejście wymarła... dla kilku zarodków.   Moim zdaniem lepiej jest gdy rodzi się dziecko, które czuje, śmieje się cieszy i byc może osiąga sukces w życiu, niż gdyby spowodować by dziecko to nigdy sie nie urodziło, bo kilka zarodków przy okazji zostanie usuniętych.... wtedy nie ma ani zarodków, ani dziecka. I z tego się cieszycie - katole głupie....   Wiara zawsze wprowadzała zacofanie i wojenki na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro natura nie pozwala na zajście w ciążę widocznie tak musi być...  
  A gdyby natura sprawiła, że topiłbyś się w rzece i ludzie by patrzyli jak to los sprawił, że woda cię wciąga by za chwilę pochłonąc twój katolicki żywot.... (naturalna selekcja), to co? Tak miało być? Puknijcie się w czoło oszołomy. Typowo polskie zacofanie przesiąknięte wiekami taplania się w katolickiej ewangelii wyboczonej kazaniami księży co niedziela....   Przykładów można mnożyć.   Zawał serca - nie pomóc? Los tak chciał... Ktoś tonie... nie pomóc? Los tak chciał.... Ktoś się pali - nie gasić? Los tak chciał... Ktoś nie może mieć dzieci... Nie pomóc? Los tak chciał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw stosuje się srodki antykoncepcyjne a potem bezpłodnosć, ludzie myslcie...
mam 28 lat, od dwoch lat ( too i tak mało w porównaniu do innych par) staramy sie z mezem o dziecko, nie stosowałam antykoncepcji, i dlaczego według Ciebie jestem chora psychicznie skoro chce miec dzieci i chce skorzystać z in vitro? co w tym złego, ze uwielbiam dzieci i chce mięć swoje? Jesli nie wyjdzie In vitro, to adoptuje co najmniej 3. Chce miec duża szczesliwa rodzine. Co w tym złego, że moim największym pragnieniem i marzeniem jest dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro natura nie pozwala na zajście w ciążę widocznie tak musi być... a potem krzyki że choroby że raki że uczulenia... To już nie miłość tylko chora i egoistyczna chęć posiadania dziecka za wszelka cenę, bo muszę mieć... Chorzy psychicznie ludzie nie powinni mieć dzieci, tak samo kretynki które zażyczą sobie niczym nie podyktowaną medycznie cesarkę w imię widzi mi się powinno się eliminować bo psują jedynie pulę genetyczną populacji ludzkiej
mam 28 lat, od dwoch lat ( too i tak mało w porównaniu do innych par) staramy sie z mezem o dziecko, nie stosowałam antykoncepcji, i dlaczego według Ciebie jestem chora psychicznie skoro chce miec dzieci i chce skorzystać z in vitro? co w tym złego, ze uwielbiam dzieci i chce mięć swoje? Jesli nie wyjdzie In vitro, to adoptuje co najmniej 3. Chce miec duża szczesliwa rodzine. Co w tym złego, że moim największym pragnieniem i marzeniem jest dziecko?     mówisz "widocznie tak musi być"???? dlaczego mam sobie nie pomóc? Jak zachorujesz na raka, to  nie korzystaj z pomocy chemii i srodków farmakologicznych, bo tak wedug Cibie "widocznie tak musi być"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chajtnie się taki i nie wie co się robi z babą w łóżku!! ja, niestety wiem, płacę więc trzem babom alimenty, a jako podatnik, płacę tym niedorajdom, czyli bzykaczom-teoretykom, za in-vitro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ogromne guzy na jajnikach, które caly czas się tworzą w następstwie mojej choroby, nie wiecie co przeżywam więc się nie wymądrzajcie. Wszystko bm dala żeby zajść w ciążę naturalnie ale niestety bez powodzenia. JESTEŚCIE PODLI OCENIAJĄC INNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzięki klinice Ab Ovo mam teraz zdrowego synka. Długo czekaliśmy na małego bo wcześniej jako ludzie wierzący mieliśmy negatywne podejście do in vitro. Jednak pragnienie własnego dziecka przeważyło. Na pewno w podjęciu takiej decyzji pomógł nam również psycholog do którego wcześniej chodziliśmy również do AO. Było to dla nas bardzo ważne wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...