Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sezon Na Depilację

Utworzony przez aneta_markowska, 1 października 2015 o 13:03
Witam Zaczyna się sezon jesienny... zastanawiam się nad depilacją laserową. Poszukałam trochę w sieci i znalazłam salon w Lublinie LaserEstetic, który wykonuje takie zabiegi specjalistycznym laserem. Mają jeszcze coś takiego jak nielimitowana ilość depilacji. Proszę o pomoc w tej sprawie - czy już ktoś wykonywał tam zabiegi i czy są one skuteczne?   Pozdrawiam Aneta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mam doświadczenia w tym temacie, ale sporo poczytałem i np na http://cosmetix.pl/k/zabiegi/ piszą, że bardzo ważna jest jakość sprzętu, z którego korzysta się podczas depilacji laserowej. Niby to logiczne, ale ile osób taktycznie bierze to kryterium pod uwagę wybierając odpowiedni gabinet? Dlatego mimo wszystko polecałbym takie gabinety jak cosmetix.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: