Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Shila dostała protezy. Może już skakać i biegać. To pierwsza taka operacja w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
No to nie pisz, jak masz z tym problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze z nudą i łańcuchem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ludzie są pozostawieni na powolne umieranie w cierpieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy, będziesz chory leżał koło chorego psa to pomogą psu, Ty w kolejkę do konowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
to własnie odkąd upadła komuna to nawet teraz nie rusze palcem, bo to własnie solidaruchy z lat 80 i kolejne władze nauczyły mnie, ze nalezy dbać o siebie, deptać innych, bo masz np. teraz za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie sie dostają za darmo kupę pieniędzy a za pracę jałmużna ok. 1200 zł. To sam sami rzadzący ucza nas nienawiści wobec siebie. Kapitalizm w kraju polega na tym kto komu wiecej wydrze. Polacy dzielą się na dwie grupy oszukujących i oszukanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
to, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. to oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
wiesz doprze, że pojedynczy człowiek w wyborach pomomi, ze chce dobrze wybrać to może się najwyżej sam podrapać po ***, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mam nadzieję że ostatnia, całe szczęście sa jeszcze weterynarze, nawet znajomi tego który zbierał na te protezy(ładnie, wykorzystał durnotę ludzi i sobie nabił kabzę),którzy mówią wprost że takie kwoty na zabiegi dla zwierząt są zwyczajnie niemoralne! i mówią to WETERYNARZE- I nawet koledzy z roku tego pana ....ludzie są naprawdę głupi- mam nadzieję że tym którzy ufundowali to badziewie temu kundlowi przydarzy sie kiedyś co bedzie wwymagalo pieniedzy na ratowanie ich zycia i zdrowia- ciekawe jak sie beda czuli jak ludzi wplaca na kundla 30 tys. a nie np. na dawke leku ratujaca ich zycie /lub i kogoś z ich rodzin. wiec następnym razem 2 razy sie zastanowcie na co wplacacie kase, nie moj interes lecz ludzie powinni byc madrzy i wiedzieć co jest wazniejsze, a co jest zbtkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
JA napisał:
Takie operacje otwierają drogę dla pomagania ludziom. A kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka.  A ty ziejąca nienawiścią kobiecino idź do psychiatry, bo twoja pomoc ludziom to tylko twoja wyobraźnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa jadne napisał:
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
polak-prawdziwy katolik napisał:
Lecz się na nogi, bo na głowę za późno. A najlepiej pomódl się o oświecenie przez Ducha Świętego. Przeczytaj też encyklikę papieża Franciszka (Laudato si), może dasz radę zrozumieć jaki ma związek przyroda z człowiekiem. Współczuję ci serdecznie braku rozumu i takiego poziomu nieuzasadnionej niczym agresji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...