Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siostry i bracia na wybiegu

Utworzony przez dyktator mody, 26 marca 2008 o 07:35 Powrót do artykułu
Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym Lublinie.Metropolitalne pokazy mody,konferencje na KULu nt."podniesienia wieku" do inicjacji seksualnej (w roli gł.Ewa Sowińska). A swoją drogą z tą modą zakonną to ciekawy pomysł.A bielizna też będzie pokazywana?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam wszystkich pomysłodawców i uczestników Targów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale atrakcja! Jak na Lublin to i tak dużo, zaczyna się rozwijać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kul z jednej strony mowi,ze jest uczelnia normalna a z drugiej strony taka glupota.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z TEGO CO MI WIADOMO TO DO ZAKONU IDZIĘ SIE Z MIŁOSCI DO BOGA, DLA KONTEMPLACJI, ZAMKNIĘCIA SIĘ PRZED ŚWIATEM ZWENĘTRZNYM A NIE DLA ROZRYWKI I ORGANIZOWANIA SHOW!!!???KLER KATOLICKI I INSTYTUCJA KOSCIOŁA KATOLICKIEGO DAWNO PRZESTALA BYĆ JEDYM ORGANIZMEM, KAZDY SUKIENKOWY, KAŻDY BISPKUP ROBI SWOJE A KURIA DLA NIEGO TO KSIĘSTWO!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŚWIĘTE TRENDY: Różnie zachowywał sie kościół w różnych sytuacjach. W biblii nawet jest jak wypędzali kupców ze świątyni, czyli w owym czasie nawet zamienili kościoły na targowiska, co z KULei świadczy o mądrości Ludzi, a głupocie duchowieństwa! Zatroskany o najnowsza modę duchowną KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponuje: 1. ZAKONNICOM - wszystko w stylu STRING - od majtek po habity. Z tego wynika, że habit stanowić będzie jedna nitka! 2. KŚIĘŻOM - to samo. Nawet stuły string! Do kompletu wprowadzić pieronkiem należy postac dziewicy-nudystki i ustawić. na plaży. Skoro papiezowi pojawiły sie stygmaty - na reku (międzt nadgarstkiem, a łokciem) wyskoczył Mu napis? OJCIEC ŚWIĘTY BENEDYKT XVI, PAPIEŻ - niczym nr obozowy fundowany więźniom przez hitlerowców. Co stanie się w czasie beatyfikacji lub kanonizacji JP2? - chyba sutanna (string oczywiście) papieska zrobi sie w paski! Rektorem ASC jest *********** **********, tel. +** *** *** ***. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŚWIĘTA REWIA: Kontynując wątek świeconej mody poruszony powyżej przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w Katedrze SŁOWEM MALOWANE takiz obraz Braci i Sióstr się wyłania: 1. SIOSTRA W STYLU STRING: na głowie opaska z białej nitki, do której z tyłu przywiązana jest nitka zastępująca welon (kolor właściwy do barwy habitu); na szyi opaska z białej nitki, do której przywiązana jest z przodu innego KULoru nitka aż do ziemi, z tyłu też - habit string; 2. KSIĄDZ W STYLU STRING: na szyi opaska z białej nitki, do której z tyłu i z przodu przywiązana jest czarna nitka sięgająca ziemi - sutanna lub habit string; Szaty liturgiczne też muszą być w najnowszym trendzie string - po jednej nitce z każdej strony. Jak z tego widać szpulką nici obdzielić można całą diecezję! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To żenada. Macie ewangelizować świat. A tu widać, że dajecie się ewangelizować światu. Z niesmakiem patrzyło się na siostry próbujące stylu modelek. Strój zakonny wyraża skromność, a nie kokieteryjne zachowania. Chyba lepiej zrobiłyby to prawdziwe modelki. Ksiądz Andrzej Batorski z KUL niech więcej nie ośmiesza Kościoła, zakonnic(ków) i siebie. Kościół na zachodzie nie ma jakoś więcej powołań przez podobne zachowania. Nie słyszałam jeszcze pozytywnego głosu o tej rewii. A miałam okazję rozmawiać na ten temat z kilkudziesięciu osobami od wczoraj. Życzę większego rozeznania ks. Andrzejowi i innym organizatorom. To było niesmaczne do oglądania!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: