Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w sądzie. Tak lekceważą człowieka

Utworzony przez krzywda, 1 marca 2013 r. o 10:18 Powrót do artykułu
@mecenas,nie przesadzzaj z tym SB...takie były czasy i dawno minęły ! coś ci sie pomieszało ...ci sędziowie po prostu są zakolesiowani,niekompetentni i układowi...zresztą cały wymiar sprawiedliwości...albo NIESPRAWIEDLIWOŚCI ! nie mówiąc już o policji! tam to sie dzieje! kobieta cofając na parkingu wgniotła mi nadkole,nie chciała iśc na ugode więc wezwałam policję...w trakcie ta pani wykonała telefon...i jak przyjechał patrol to stwierdził,że wina jest OBOPÓLNA! i mandat dla obu stron !!!oczywiscie nie wyraziłam zgody ,był sąd i sędzia po wczesniejszej rozmowie z policjantem-oskarzycielem stwierdził,że ja jestem winna a nie tamta pani...to nic ,że moje auto uszkodzone ! i ja wezwałam policję !...i to był młody sędzia...a ty mowisz o SB !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietka napisał:
Coś dziwnego?! Ludzie są nie szanowani zarówno przez lekarzy, w urzędach... Norma... Mam 24 lata i już kilkakrotnie spotkałam się z ogromną pogardą w moim kierunku, taka, że nadawało by się to do opisania w artykule. Szkoda gadać. Polska.
Zajrzyj tutaj: www.pani-halinka.pl ...zostałeś tak potraktowany, gdyż zapewne nie przyniosłeś urzędni(cz)kom kawy i pianek czekoladowych lub innych łakoci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A palestra adwokacka inaczej traktuje bo kilka lat temu w sadzi doznalam tak niemilego traktowania ale ze strony mecenasa ktory reprezentoesl mnie na strawie i wogule sie nie stawil pomimo se mial zaplacone z gory byl a w swoim pokoju na terenie dadu ale na rozprawe sie nie stawil pomimo ze go wzywali tacy panowie powinni byc usuwani bo ta s[prawe przekupil pozwany za posrednictwem r. pr. ktory wyzywal powoda na teranie sadu mysli ktos ze im wlos zglowy spadl ale korupsja byla w sadzie i jest nie wszyscy sa uprzejmi wtedy ze strony pani sedzi najwtzsze uznanie bo bezinteresownie zachoeala sie godnie w przeciwinstwie do mecenasa .ktorego nie mozna nikomu polecic tylko sedzia byla bardze uprzejma milo taka Sedzie wspomiinam iedyna godna w tym skladzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni taki przypadek w niezbyt chlubnej historii lubelskiego sądownictwa gdzie stanowiska pracy są przewaznie dziedziczone tak jakby wiedza prawnicza zawierała się w genach.Kumoterstwo,kolesiostwo,tumiwisizm,nieuctwo,olewactwo,ignorancja,buta,chamstwo,pogarda i zwykła ludzka głupota oraz pijaństwo.To obraz nędzy i rozpaczy lubelskiej Temidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...