Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandaliczne wyniki kontroli w Urzędzie Miasta

Utworzony przez crx, 13 lipca 2011 o 10:50 Powrót do artykułu
postsolidaruchowa intyligyncyja buduje dubrobyt miszkańców wpychając swuich na stanuwiska................!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zatrudnijcie jeszcze więcej urzędników, więcej niż zatrudniało Fabryka Samochodów tak z 15 tys. hahaha... Jest jeszcze inna metoda: zwolnienie wszystkich dyrektorów łącznie z zastępcami co wydaje się o wiele bardziej efektywne.
0
Widać, że Miasto zamiast odzyskiwać część kosztów inwestycji, dokłada w ten proceder kolejne pieniądze, NASZE pieniądze. To zwyczajny burdel na kółkach! I okradanie podatników!
0
Gamonie do koryta się pchają a głowy nie mają, żenada!
0
crx napisał:
postsolidaruchowa intyligyncyja buduje dubrobyt miszkańców wpychając swuich na stanuwiska................!!!
Nie ma to jak sprawdzona czerwona kadra, prawda? - tęsknota za komuszą epoką? To była dopiero wykształcona ekipa. Kursy we własnym gronie. Mocna głowa i czerwona legitymacja przepustką do każdego stanowiska. Człowieku ostygnij
0
Banda deb***i i złodziei!!!
0
To co się dzieje w lubelskim urzędzie miasta woła o pomstę. Załatwienie jednej sprawy w wydziale gospodarowania mieniem trwa już 3 rok i końca nie widać. Kiedy się do nich przychodzi za każdym razem robią wielkie oczy, że niby pierwszy raz człowieka widzą na oczy. Kiedy wymawia im się że nic nie robią to Pani zza biurka mówi, że ona nie ma czasu jest zawalona innymi sprawami, choć siedzi przy pustym stole ze słuchawką przy uchu i mówi mi, że zawsze mogę się poskarżyć dyrektorowi. Próbując załatwić swoją sprawę miałam okazję poznać trzech kolejnych dyrektorów tego wydziału, żaden nawet palcem nie kiwnął by pomóc, choć w rozmowie mówili, że teraz już się tym zajmą. Zawsze zastanawia mnie czym sie zajmują te setki ludzi w UM w Lublinie bo nie pracą no może z godzinkę dziennie poprzekładają te papierki reszta czasu zostaje na ploty a my wszyscy za to płacimy.
0
Lepiej późno niż wcale
Ostatnio edytowany 13 lipca 2011 o 13:59
0
Kasia napisał:
Gamonie do koryta się pchają a głowy nie mają, żenada!
Myślę, że w tym przypadku jest wręcz przeciwnie.
0
rafty napisał:
Myślę, że w tym przypadku jest wręcz przeciwnie.
Prosty wniosek przy najbliższych wyborach głosujemy na PIS , tylko Ziobro zrobi porzadek
0
Mapę w Łęcznej załatwia się 15!!!! minut a w Lublinie 7 DNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Zgroza. !!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: