Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego nie piszecie w których bankomatach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milenium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napiszecie które to bankomaty, bo się pozwu banku boicie ? No to taka informacja to jest do bani informacja! pozdrawiam dzielnych dziennikarzy śledczych DW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bankomat milennium banku przy pksie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fake - studentka nie może mieć 1k PLN ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banki Nigdy Niedbały o kliętów (mają nas gdzieś )   Jak najlepiej zabezpieczyć się przed skanowaniem (wyłączyś pasek magnetyczny )jeden bank w Polsce to kiedyś oferował -- a pozostałym pozostaje udanie się do sklepu, zakup papieru ściernego i ...... wiadomo ;)   AAA Ma ktoś pomysł jak wyłączyć  PayPass bo jak nas oskubią to reklamacji banczyska nieuwzglądniają.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napiszecie które to bankomaty, bo się pozwu banku boicie ? No to taka informacja to jest do bani informacja! pozdrawiam dzielnych dziennikarzy śledczych DW !
Proszę przeczytać dokładnie fragment tekstu: "Nie potrafią wskazać dokładnie tego, w którym ich karta mogła zostać skopiowana." Policja też nie ustaliła jeszcze w których bankomatach działali oszuści. Jak tylko będą takie informacje, to na pewno napiszemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest obawa, że karta mogła zostac zeskanowana natychmiast należy zmienić PIN. I obojętnie czy w Peru czy w Lublinie przestępca płatności nie dokona już znaszego konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest obawa, że karta mogła zostac zeskanowana natychmiast należy zmienić PIN. I obojętnie czy w Peru czy w Lublinie przestępca płatności nie dokona już znaszego konta.
Bogu po każdej operacji ---  a do tego nie może się nigdy powtórzyć (kto to spamięta :ph34r: )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogu po każdej operacji ---  a do tego nie może się nigdy powtórzyć (kto to spamięta :ph34r: )
Masz chyba kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz chyba kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.
eee może i tak   jesteś jasnowidzem i akurat wiesz kiedy cię zeskanowali   i też stąd wiesz, że mam kłopoty :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy PD-cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee może i tak   jesteś jasnowidzem i akurat wiesz kiedy cię zeskanowali   i też stąd wiesz, że mam kłopoty :wacko:
Jasnowidzem nie jestem, ale umiem czytać i kojarzyć fakty. Jeśli media podają, że zeskanowanie kart nastapiło przed świętami oraz wskazują lokalizacje bankomatów, jeżeli Internauci komentując to piszą, że wypłaty trwają właśnie teraz to to wszystko wystarczy bym sięgnął do swoich bilingów bankowych, popatrzył, czy czasem nie korzystałem w opisywanym okresie z tych bankomatów. Jeśli tak i jesli nawet zasłaniałem klawiature przy wpisywaniu PINu to natychmiast go zmieniam. Gość w Limie mający duplikat mojej karty posiada stary PIN i kasy nie wypłaci. Dla mnie to proste i oczywiste. Ty zaś, po tym co piszesz, widać musisz korzystać z czyjejś pomocy by to zrozumieć. Nie wiem tylko czy jasnowidz jest tu akurat najlepszą osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasnowidzem nie jestem, ale umiem czytać i kojarzyć fakty. Jeśli media podają, że zeskanowanie kart nastapiło przed świętami oraz wskazują lokalizacje bankomatów, jeżeli Internauci komentując to piszą, że wypłaty trwają właśnie teraz to to wszystko wystarczy bym sięgnął do swoich bilingów bankowych, popatrzył, czy czasem nie korzystałem w opisywanym okresie z tych bankomatów. Jeśli tak i jesli nawet zasłaniałem klawiature przy wpisywaniu PINu to natychmiast go zmieniam. Gość w Limie mający duplikat mojej karty posiada stary PIN i kasy nie wypłaci. Dla mnie to proste i oczywiste. Ty zaś, po tym co piszesz, widać musisz korzystać z czyjejś pomocy by to zrozumieć. Nie wiem tylko czy jasnowidz jest tu akurat najlepszą osobą.
  Genialne Według ciebie Mam spokojnie korzystać z bankomatów i czytać prasę aby  w momencie ujawnienia takiej aferki zmienić PIN. Tyle tylko, że będę już goły i niekoniecznie wesoły, a zamiast w Limie wypłaty dokonają w Polsce i żeby było weselej z bankomatu obok.   :D  podsumowując - nie mam kasy - reklamacja zostanie odrzucona - a PIN se mogę wścibić A wystarczy wyłączyć pasek magnetyczny bo co sprytniejsi zauważyli małe złote okienko którego sklonowanie trwa dłużej niż ułamki sekund.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne Według ciebie Mam spokojnie korzystać z bankomatów i czytać prasę aby  w momencie ujawnienia takiej aferki zmienić PIN. [...] A wystarczy wyłączyć pasek magnetyczny[...]
Po pierwsze jak cytujesz to odnieś się potem do cytowanego tekstu. Dalej śmiem twierdzić, że masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Ale nie martw się - czytanie jest mocno wskazane w Twoim przypadku, z czasem, po kilkukrotnym powtórzeniu tekstu, przychodzi jego zrozumienie. Żeby Ci to ułatwić napisałem, że nie po samym ujawnieniu cyt. <>, ale po sprawdzeniu swoich bilingów, które potwierdziły użycie karty w skimmingowanym bankomacie. Te drobne "ale", krórego nie dopatrzyłeś, jest tu zasadnicze. Ale cóż - jak się nie rozumie tego co się czyta i potem dyskutuje - to już tak jest. Niektórzy nazywają to trollowaniem. Ja wątek swój zamykam i życzę Ci byś nie miał problemów. Z wyłączeniem paska też - tylko że w Limie ta karta nadal będzie działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie łapać złodzieji !!! Okradli mnie !!! Miałam na koncie  ponad 130złotych sprawdzam dzisiaj w internecie a zostało tylko 16zł. Łapać ich w tej limie, indianie złodzieje ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jak cytujesz to odnieś się potem do cytowanego tekstu. Dalej śmiem twierdzić, że masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Ale nie martw się - czytanie jest mocno wskazane w Twoim przypadku, z czasem, po kilkukrotnym powtórzeniu tekstu, przychodzi jego zrozumienie. Żeby Ci to ułatwić napisałem, że nie po samym ujawnieniu cyt. <>, ale po sprawdzeniu swoich bilingów, które potwierdziły użycie karty w skimmingowanym bankomacie. Te drobne "ale", krórego nie dopatrzyłeś, jest tu zasadnicze. Ale cóż - jak się nie rozumie tego co się czyta i potem dyskutuje - to już tak jest. Niektórzy nazywają to trollowaniem. Ja wątek swój zamykam i życzę Ci byś nie miał problemów. Z wyłączeniem paska też - tylko że w Limie ta karta nadal będzie działać.
Kończąc tą nędzną dyskusję (mój problem jest rownież  twoim problemem )   eee może załapiesz 1. wyłączeniem paska magnetycznego  (niema paska, niema skanu, niema kradzieży ( i w Limie też nie zadziała )   2 cyt. " Żeby Ci to ułatwić napisałem, że nie po samym ujawnieniu cyt. <>, ale po sprawdzeniu swoich bilingów, które potwierdziły użycie karty w skimmingowanym bankomacie" odp: sprawdzam wyciąg (jest ) Lima oooo i Berlin ooo Londyn (jejku w odstępach 3 dniowych (data księgowania operacji dzisiaj )   - udowodnij,że nie zrobiłeś tego sam - bankomaty zostały już "posprzątane" - okradziono 10 osób pech chciał, że każda z nich ma kartę w innym Banku - i do prasy nikt nie napisał   Kumasz człowieku Nie chodzi o tekst artykułu,że coś ktoś wykrył a o bezpieczeństwo przeprowadzanych operacji. Banki oto nie dbają (można sklonować zawartość paska magnetycznego --- obrona przed tym zjawiskiem żadna ) Jak skorzystają z karty na drugiej półkuli to są szanse że uwzględnią reklamację, a jak w UE to zapomnij. Pozostaje droga sądowa :P i tam trafiamy na układ kopertowy. - zostajesz usunięty z listy klientów banku, oskarżony o ujawnienie danych  mogących narazić bank na straty, naruszenie bezpieczeństwa transakcji bankowych i B... wie co jeszcze.   i tak okradli cię masz wyrok za próbę wyłudzenia do zapłaty odszkodowanie dla banku, koszty (sądowe, biegłych, ekspertyz )   I witaj w Polsce a raczej do zobaczenia na wolności za kilka lat   Odbiegłem od naszej dyskusji (jałowej) ale cóż jak to określiłeś mocno trolluję czy jakoś tak.   pozdro Dla wszystkich zajmujących się bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych życie jest piękne        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bankomat Euronetu, róg lipowej i racławickich, na szczęscie bank zablokował kartę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty płatnicze oczywiście ułatwiają dokonywanie płatności, ale niestety często zdarza się, że nasze pieniądze nie są w ten sposób w pełni bezpieczne. W artykule jest mowa o tzw. skimmingu, ale najpopularniejsze obecnie karty zbliżeniowe można zeskanować nawet nie dokonując transakcji lub nie wyjmując pieniędzy w bankomacie. Uchronić może przed tym specjalne etui.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...