Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo się cieszę, że jako podatnik Drugiego Urzędu Skarbowego będę obsługiwany w pięknym budynku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i co, warto było rozrabiać?
0
400 urzędników i tylko 200 miejsc parkingowych? gdzie zaparkują petenci?
0
Wszystko ladnie pieknie, tylko pracownicy nie dostali wynagrodzen od 3, 4 miesiecy
0
Fajnie, fajnie. Tylko po co oni są - aby ścigać normalnie pracujących. Mój dzień nie zaczyna sie od kawy..
0
Ile to kosztowało? Kogo na to stać? Za moje pieniądze będzie se zasrany urzędas budyneczek zmieniał? Dlaczego nie wybuduje się w strefie ekonomicznej na felinie biurowca dla wszystkich pierdzistołków? Boją się? Dlaczego urzędy nie wynajmują dynamicznie powierzchni biurowych? Który dyrektor ma mieszkanie/domek na Czechowie albo okolicach gdzie łatwiej mu będzie dojechać? Po co te podatki skoro takie pieniądze się ładuje w ich ściąganie?
0
Nie mieszkam tam nie będę z tego us korzystać mi to nie przeszkadza ale popierałem zawsze mieszkańców sąsiednich domów w proteście. Dzisiaj jeszcze bardziej jestem PRZECIW!!!. Uważam lokalizację w tym miejscu za "najbardziej nie udaną w ostanich latach". Miasto posiada tyle nieruchomości,że upychanie do "sypialni" urzędu zakrawa na kpinę. Już nie chce mi się nawet pisać co będzie się działo w niektórych porach roku nie mówiąć co będzie za kilka lat. Współczuję mieszkańcom i jak zawsze potępiam bezkarnych decydentów.
0
Fajnie tylko po pierwsze budynek nie jest przy ul. Smorawińskiego - wjazd będzie akurat przez osiedle mieszkalne pod oknami i placami zabaw dla dzieci - tymczasowy wjazd od smorawińskiego zlikwidowali. Teraz żeby sie dostac do tego gmachu od strony centrum miasta trzeba będzie objechać cały czechów i zawrócic na rondzie obok liceum W. POLA. A z tego co czytam nie przeniesie się tam I Urząd Skarbowy z Sadowej tylko ten z Czubów. Cos mi tu nie pasuje. Tak się składa że Czechów i okolice obslugiwał I Urzad skarbowy na Sądowej - czyli teraz pozostaje bez zmian. Ludzie z Czechowa będą musieli jechac do centrum by załatwic swoje sprawy - chyab że autor coś pokęcił. Jezeli nie pokręcił to jaki był sens tej budowy skoro prócz utyrudnień dla mieszkańców nic się nie poprawi w obsłudze, a pozostali będą mięli problemy z dojazdem do tej szaconwnej instytucji.
0
chyba na czechów to powinno się przenieść I i III urząd skarbowy, które obsługują Czechów i Kalinę a nie II urząd obsługujący Czuby ?? miało być wygodniej a dalej będzie beznadziejnie - mieszkańcy czechowa będą jeździć do centrum a mieszkańcy czubów na czechów
0
Na 400 urzędników 200 miejsc parkingowych. A petenci którzy przyjadą do urzędu to gdzie mają zaparkować? Tak jak na Zana, czyli gdzie się da? A może pod Realem?
0
żorż napisał:
chyba na czechów to powinno się przenieść I i III urząd skarbowy, które obsługują Czechów i Kalinę a nie II urząd obsługujący Czuby ?? miało być wygodniej a dalej będzie beznadziejnie - mieszkańcy czechowa będą jeździć do centrum a mieszkańcy czubów na czechów
Mieszkam na Czubach, podlegam pod I US na Sądowej. Twoje myślenie ma jak najbardziej logiczny kierunek, acz to nie Warszawa i gminy, ale Lbn i tak. np. I US jest dla Lbn, II US jest dla poza lubelskich podatników, a reszta nie wiem ;P Także dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, że urząd pod który i tak nie podlegam przeniosą mi np. na Elizówkę
0
"Obok biurowców, na dwupoziomowym parkingu jest ponad 200 miejsc parkingowych czynnych tylko w godzinach pracy urzędu." to jest jakaś kpina, w dzień wszyscy (urzędnicy i petenci) będą zawalać parkingi osiedlowe, a w nocy mieszkańcy nie będą mogli z ich parkingu skorzystać. Rozumiem, jak buduje się Tesco/Lidl/Biedronka musi wykupić sobie teraz za grubą kasę i później ich teren ma służyć mieszkańcom zamiast klientom. Ale tu ? jak poszła na to kasa miasta ? w czym problem ? dodam jeszcze, że parkowanie przez mieszkańców uzdrowiło by sytuację z parkowaniem przez petentów, z bloków ludzie wyjeżdżając do pracy zostawiali by miejsca puste, na których mógłby stanąć petent, a nie urzędnik przyjeżdżający pierwszy na godzinę 8. Tak wszystkie 200 miejsc spokojnie zajmie armia 400 urzędników. Jeszcze się nie zdziwię jak nagle wydzielą część parkingu "tylko dla urzędu" bo wyższym pierdzistołkom przyjeżdżającym później zabraknie miejsc na parkingu. Spójrzmy na parking przy ZUS'ie , ZUS + oddział PKO blokował praktycznie cały parking już w momencie rozpoczęcia pracy, zwykły człowiek dla którego te instytucje istnieją nie był w stanie przyjechać normalnie i stanąć tam. S K A N D A L
0
Ja dojeżdżając do pracy, sam muszę się martwić gdzie postawię samochód, bo pracodawca musiał by za miejsca płacić, Tutaj wystarczy wyciągnąć rękę i manna sama od innych złodziei płynie. ehhh, to już wolę jak "pies ogrodnika" żeby zrobili jak w Plazie/Mediamarkt/Leclerku/Komforcie, że parking płatny, a jak można wjechać za darmo to dopiero od godzin XX. lub respektowanie do końca "w godzinach pracy urzędu" czyli jak urząd od 8, to od 8 niech wpuszają samochody, urzędnicy powinni być wcześniej, żeby od godz. 8 móc już pracować lub chociaż kawy sobie robić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: