Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga na prezydenta Lublina za wycinkę drzew w jarze Horpyny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 o 16:50 Powrót do artykułu
"jest to teren pod budowę obiektów komercyjnych" kontra "przepisy pozwalające wycinać bez zezwolenia drzewa znajdujące się na prywatnych działkach, o ile wycinka nie jest związana z prowadzeniem działalności gospodarczej. – Jest to działka prywatna i wycinka mogła mieć miejsce – mówi Hanna Pawlikowska, miejski architekt zieleni. – Nie mieliśmy kompetencji, aby tam reagować."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie można sie dowiedzieć kto i kiedy sprzedał te działki co tak powycinali te drzewa ostatnio?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa z 16:50 - najwyraźniej działka przeznaczona jest w MPZP na cel zabudowy komercyjnej a jednocześnie w świetle ustawy o ochronie przyrody oceniane jest nie przeznaczenie w MPZP tylko stan własnościowy. Liczy się to czy działka jest własnością osoby fizycznej. Jedno zatem nie wyklucza drugiego i nie jest sprzeczne. Jeżeli tego nie rozumiesz to na I semestrze prawa na ćwiczeniach z logiki wyleciałbyś za drzwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to jest ten Jar Horpyny? Od urodzenia mieszkam w Lublinie i nigdy takiego określenia nie słyszałem. Jakieś ukraińskie nazwy zaczynają wprowadzać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na ul. Bluszczowej przy ogródkach działkowych trwa wycinka drzew. Tam było wiele gniazd ptasich, a obecnie trwa okres lęgowy. Kto za to odpowiada! Było tak zielono teraz jest pustynia! Jeżeli ta wycinka jest związana z budową nowych bloków to dlaczego nikt tego nie uzgodnił z działkowiczami. Z tego, co mi wiadomo działkowcy, są przeciwni bliskiej zabudowy przy ogródkach działkowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kumotrzy mają się dobrze. Teren sprzedany za viceprezydentury Żuka. Zaniechanie wygląda na nieprzypadkowe. Ryba psuje się od głowy, czyli od architekta Holocaustu drzew w Lu. To co zrobił na Krańcowej to była żbrodnia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo właściciel,wreszcie tereny wokół poligonu będą ucywilizowane. Te psudo drzewa bo to były prawie wszystkie samosiejki wyglądały jak "zaczeska u łysego". Teraz jest szansa na odpowiednia gospodarkę zielenia miejska wszak mamy "miejskiego zielarza".
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: