Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga na przewodniczącego Rady Miasta w Lublinie. Kto powinien się nią zająć?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Tak tak, Andrzej Filipowicz zawsze mówi prawdę, nie kłamie, nie manipuluje, nie gada nie na temat. Nie jest też w żadnym wypadku PiSowskim propagandzistą, który podkreśla na każdym kroku swoją bezpartyjność, do tego stopnia, że pomaga PiSowskim radnym nosić na posiedzenia rady miasta transparenty. Wspaniały społecznik i cudowny człowiek a radni którzy nie dają mu wygłaszać swoich cudownych przemów, to nie ludzie to wilki. --------''----'- Zabrakło tylko informacji o częstości i gęstości kopy robionej  przez w/w mieszkańca Lublina. Myślę, że do jego miski klozetowej też zaglądaliście. Czekamy więc na forum na uzupełnienie waszego raportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe znowu pisiorek Andrzej - biedak całe dnie siedzi i myśli na kogo mógłby się tu poskarżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Filipowicz, Chociaż się nie znamy, jestem z Czechowa. Obserwuję dzięki Pana bezpośrednim relacjom prace Rady miejskiej i różnych komisji oraz innych spotkań.. to wielka i mozolna praca, wykonana w zasadzie za urzędników miejskich, zwłaszcza działającej chyba czysto teoretycznie partycypacji obywatelskiej. To od UM oczekiwałabym rozprzestrEniania informacji, jakie Pan Filipowicz dostarcza na swoim kanale You tube. Panie Filipowicz, proszę absolutnie nie słuchać tych ewidentnych klakierów, pewnie ratuszowo-deweloperskich. Radni nie bardzo chcą słuchać problemów ludzi z dzielnic, nawet tych, które niby reprezentują. Urzędnicy odsyłają między pokojami lub przysyłają zdawkowe i zlewające ważne sprawny obywateli. W sumie przykro, ze zamiast zaciągnąć Pana w swoje szeregi i zacząć pomagać mieszkańcom, czeli Pan takiej bzdurnej i agresywnej krytyce. Marianna Lis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Panie Filipowicz, Chociaż się nie znamy, jestem z Czechowa. Obserwuję dzięki Pana bezpośrednim relacjom prace Rady miejskiej i różnych komisji oraz innych spotkań.. to wielka i mozolna praca, wykonana w zasadzie za urzędników miejskich, zwłaszcza działającej chyba czysto teoretycznie partycypacji obywatelskiej. To od UM oczekiwałabym rozprzestrEniania informacji, jakie Pan Filipowicz dostarcza na swoim kanale You tube. Panie Filipowicz, proszę absolutnie nie słuchać tych ewidentnych klakierów, pewnie ratuszowo-deweloperskich. Radni nie bardzo chcą słuchać problemów ludzi z dzielnic, nawet tych, które  niby reprezentują. Urzędnicy odsyłają między pokojami lub przysyłają zdawkowe i zlewające ważne sprawny obywateli. W sumie przykro, ze zamiast zaciągnąć Pana w swoje szeregi i zacząć pomagać mieszkańcom, czeli Pan takiej bzdurnej i agresywnej krytyce. Marianna Lis
Pani Marianno, Serdecznie dziękuję za wsparcie. Po tym, co uczyniono wobec Kanadyjczyka Dimitria Roussopoulosa, czy też jednego z lokalnych przedsiębiorców, który złożył skuteczną skargę na dyskryminację podmiotową nacechowaną finansową niegospodarnością miasta - mogę czuć się wyróżniony po niektórych niepochlebnych wpisach. Takie osoby jak Pani dają mi siłę i wiarę w to, że warto iść pod prąd. Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Filipowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to proponuję w ogóle pomnik postawić panu Filipowiczowi, ba może nawet zgłosić go do Nobla. Biega po całym mieście w odblaskowej kamizelce i robi zdjęcia, SZACUN. To wymaga nie lada odwagi i wytrwałości. Dosłownie ryzykuje swoim życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja to proponuję w ogóle pomnik postawić panu Filipowiczowi, ba może nawet zgłosić go do Nobla. Biega po całym mieście w odblaskowej kamizelce i robi zdjęcia, SZACUN. To wymaga nie lada odwagi i wytrwałości. Dosłownie ryzykuje swoim życiem.
 hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby miał coś ciekawego do powiedzenia, to by go do głosu dopuszczano. bredzi i kłamie, radni się na nim poznali, więc mu go nie udzielają, proste. przysłuc***ę się regularnie sesjom rm i faktycznie ten pan ma chyba jakieś zaburzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowicza nikt nie musi ośmieszać bo on się sam wystarczająco ośmiesza, ludzie patrzą na niego jak na jakiegoś oszołoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polewka na maksa z tego stetryczałego pisiora z Czechowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
polewka na maksa z tego stetryczałego pisiora z Czechowa
 chodzi rzecz jasna o pana F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
gdyby miał coś ciekawego do powiedzenia, to by go do głosu dopuszczano. bredzi i kłamie, radni się na nim poznali, więc mu go nie udzielają, proste. przysłuc***ę się regularnie sesjom rm i faktycznie ten pan ma chyba jakieś zaburzenia.
Pisząc o czymś czego nie znasz wydajesz świadectwo o sobie, a nie mojej osobie. Tacy jak ty wyrywali kiedyś innym paznokcie i strzelali im w tył głów mówiąc przy tym niemal to samo, co ty piszesz. Jest to o tyle istotne, że skarga dotyczyła poświadczenia przez przewodniczącego Rady Miasta nieprawdy poprzez stwierdzenie, że w Statucie nie ma zapisu, na podstawie którego prosiłem o umożliwienie wypowiedzi. Sugeruję więc, byś sprawdził, czy czasem nie masz tego, co chciałbyś widzieć u mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Filipowicza nikt nie musi ośmieszać bo on się sam wystarczająco ośmiesza, ludzie patrzą na niego jak na jakiegoś oszołoma
 Śmiech to zdrowie. Śmiej się więc człowiecze ze mnie ile chcesz. Uważaj tylko żebyś z tego śmiechu nie pękł, bo wtedy światu ukaże się wydmuszka. Nie mając nawet podstaw dobrego wychowania musisz mieć straszną wewnętrzną pustkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
polewka na maksa z tego stetryczałego pisiora z Czechowa
Do swojego taty też się tak zwracasz? Nie wiem komu bardziej współczuć - jemu, czy twojej mamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marianno, proponuje zwolanie komitetu poparcia dla  Pana A. Filipowicza, jako kandydata na radnego, a nawet na Prezydenta miasta Lublina- co tam Zuk! Nasi zwyciescy Sobon, czy Tulajew, nie beda sie ponizac z dyskusja, czy ponizaniem ze strony Po ZSL czy NW. Pan Filipowicz napewno zwyciezy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...