Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ma na przyszłość nauczkę aby nigdy nie płącić przelewem z góry.   Kupując od niepewnego sprzedawcy zawsze należy płacić kartą albo przez paypal. Gdyby zapłacił kartą to po pierwszym nieodebranym telefonie nie dzwoni się już po raz drugi do sklepu tylko od razu do banku i prosi o chrgeback. Po tym bank sam się wszytkim zajmie za nas a nieuczciwy sprzedawca zostanie dodatkowo obciążony kosztami całej operacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisze się "kask warty kilkaset złotych" - poprawnie powinno być "kask WART kilkaset złotych" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty warty więc niźli kask owy buraku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natknąłem sie na ten artykuł przypadkowo ale potwierdza on moją opinie o lubelskich dziennikarzach-to jakieś przymuły.Jak to możliwe że ja,jako zwykły klient wiem o sprawie więcej niz dziennikarz?Dlaczego "dziennikarz" nie poświęcił pięciu minut by zapoznać się z tematem?Otóż sprawa nie dotyczy sklepu TRAMP lecz sklepu"Turysta"z Krakowskiego Przedmieścia 58 prowadzonego przez niejakiego Krzysztofa I.o czym w artykule nie ma ani słowa.Mnie jako stałego klienta w TRAMPIE na  ul.Świętoduskiej nieraz przestrzegano przed zakupami w sklepach internetowych fit-24.pl/TURYSTA,tramp24.pl czy sklep-tramp.pl i otwarcie mówiono że to nie ich sklepy,tylko oszusta Krzysztofa I.Gdzieś w kwietniu 2015r.,czyli w okresie publikowania artykułu domena fit-24.pl została przejęta przez sklep TRAMP ze Świętoduskiej i pojawił się fit-24.pl/sklep TRAMP który jest normalnym sklepem internetowym.A stacjonarny TRAMP,dodam-to moim zdaniem najlepszy sklep turystyczny w Lublinie,nawet jeśli nie pod względem oferty,to pod względem poradnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Krakowskiego Przedmieścia dalej kontunuują swą podejrzaną działalność jako Alpineo.eu.Wszelkie komentarze pod wizytówkami tej firmy są powyłączane a opinie naciągniętych publikowane na portalach znikają po kilku dniach.Krótko mówiąc-powtórka z rozrywki;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kris, dzięki bardzo za wskazówkę. Gdyby nie Twój wpis, czekałbym dalej na cud. W lipcu 2016 kupiłem buty w sklepie internetowym alpineo.eu. Towar przyszedł. Niestety musiałem odesłać go z powrotem (zła rozmiarówka). Buty odebrano z poczty po 2 tygodniach. Czekałem na zwrot pieniędzy. Najpierw facet mnie zwodził, że jest na wakacjach i załatwi sprawę we wrześniu jak wróci z urlopu. Potem, że jego córka jest w szpitalu, a on nie ma kiedy się tym zająć, a potem że nie ma jak zwrócić tych butów do dostawcy, bo to było na zamówienie. Sprawę zgłosiłem do odpowiednich organów, ale mam wrażenie, że przez Policję w Lublinie będzie szybciej. Alpineo.eu działa pod tym samym adresem co poprzedni Sklep Turysta, czyli Kr.Przedm. 58 20-002 Lublin (przejrzałem już inne fora). Flegmatyczny i nieogarnięty facet po drugiej stronie słuchawki - opis mi się zgadza w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na ten e-sklep.Potwierdzam,że to oszuści.Mnie oszukali na ponad 500 zł rok temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam zakupow w sklepie wellsamed.pl Nie otrzymalem wszystkich produktow, jakie zamowilem, a inne byly przeterminowane. To sklep internetowy z siedziba w Niemczech. Prosze nie dajcie sie zwiesc niskim cenom. Firma od jakiegos czasu oszukuje klientow. Sprawdzcie na forach i portalu ceneo.pl. Tam nawet nie ma mozliwosci wystawienia opinni sklepowi wellsamed.pl. Ostatnie sa juz tylko negatywne. Mnie oszukali na 60 zl. Pozdrawiam, Raf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam opinie o złodziejach z alpineo.eu. Zakupy za ok.100zł, miesiąc oczekiwania, ciągłe zwodzenie. Brak towaru i pieniędzy. I dalej jak inni- policja, US.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam...mnie oszukali na 500 zlotych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczyć, walczyć, zgłaszać na Policję, przy okazji jak się jest w Lublinie polecam podejśc na pełnym Wkur***. Tylko tak odzyskałem 550 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam złą opinię o właścicielu Wellsamed, Andrzeju Anzorge! Omijajcie Państwo szerokim łukiem tego oszusta i jego biznes. Inaczej narazicie się na dostawę niemającą nic wspólnego z zamówieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostalem oszukany rowniez i ja. Teraz sklep nazywa sie sportkatalog.pl. Zamowienie na 500zl niezrealizowane. Po drugiej stronie telefonu jakis "niedorobiony" pan. Jestem w trakcie skladania doniesienia do prokuratury a temu Panu nie pozwole zyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie mam dobrego zdania o WELLAMED.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nie wysali mi towaru, unikać jak ognia tej strony wellmed.pl, kombinują kręcą, obiecują wysyłkę i nie wysyłają, mam już dość, mam nadzieję, że zostaną ukarani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo i drobnomieszczaństwo z tym sklepem, nie polecam sklepu wellimed.pl, do tej pory walczę o swoje pieniądze, choć minęło już pół roku. A żeby ich zaraza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, zamówiłem towar ponad dwa tygodnie temu i tak jak w Państwa przypadku firma Sportkatalog.pl nie dostarczyła zamówienia oraz nie odpowiada na maile. Spodziewam się że nie mają towaru na stanie, którym próbują handlować. Proszę unikać ich i informować innych by nie stracili pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sportkatalog.pl , bo tego sklepu internetowego dotyczy opinia, to oszuści. Nie płaćcie z góry za towar, bo go nie ma na stanie. Zwrotów pieniędzy przelanych z góry przelewem nie można odzyskać. Sprytny zabieg by nazwę sklepu zmienić, tak aby kupujący nie mogli powiązać tych dwóch jednostek: Sportkatalog.pl oraz Sklep turystyka.sklep.pl i zobaczyć złych opinii na jego temat. Tak więc Sportkatalog.pl PRZESTRZEGAM I ODRADZAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wellsamed.pl - uważajcie na ten sklep! Na portalu Ceneo, Opineo oraz Trusted Shops sklep ma bardzo dobre opinie, bo umożliwia dodawanie ocen prawie wyłąćznie tym klientom którzy dostali od nich towar. Zwróćcie uwagę na te kilka - kilkanaście negatywnych opinii. Wszystkie mówią o nie otrzymaniu zamówionego towaru. Nie jest to więc kiepski sklep, z kiepską obsługą klienta, tylko po prostu oszuści. Prawdopodobnie manipulują swoimi ocenami przez umożliwienie oceny swoich usług na ww. portalach tej cześci klientom do której wysłali zamówienia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam Sportkatalog.pl oszuści! W chwili obecnej podany do kontaktu tylko nr telefonu i można porozmawiać z mułem bagiennym, który oczywiście nic nie wie, nie ma go w biurze. Prosi o maila. I tak w kółko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...