Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga prezydenta Żuka jest już u wojewody. Odwołanie wkrótce ma trafić do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Co ona w nim widziała ze dyrektorem została.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk sam się załatwił przez pazerność mógł być tylko prezydentem Lublina a nie latać po prywatnych radach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pazerny siedział w TRZECH radach nadzorczych, gazety opłacane, PO musi odejść i nie ma różnicy, czy w centrum, czy w samorządzie. PO prostu to szemraństwo musi odejść, kropka. Mógł się zajmować miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk zastał Lublin murowany. pozostawi zaorany. Mało mu było kasy. Żuk pazerny siedział w TRZECH radach nadzorczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Rzeczniku Prezydenta Żuka! Napisałem do waszego Urzędu skargę na to, że przy wjeździe na parking na ul.Popiełuszki ktoś samowolnie ustawił szlaban. Czekam na odpowiedź już 50 dni! Czy tak dbacie o sprawy mieszkańców które załatwiacie latami a prywata i układy z deweloperami to codzienność? Wasza buta i arogancja przekracza granice przyzwoitości bo troszczycie się tylko o swoje interesy! Do zobaczenia przy urnie wyborczej gdy nadejdą wybory samorządowe panie Żuk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pazerny siedział w TRZECH radach nadzorczych, gazety opłacane, PO musi odejść i nie ma różnicy, czy w centrum, czy w samorządzie. PO prostu to szemraństwo musi odejść, kropka. Mógł się zajmować miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem #muremzaZukiem #muremzaZukiem #muremzaZukiem #muremzaZukiem #muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo z PiS, aby rządzić miastem należy wygrać wybory, a nie szukać kruczków prawnych. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo z PiS, aby rządzić miastem należy wygrać wybory, a nie szukać kruczków prawnych. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Rzeczniku Prezydenta Żuka! Napisałem do waszego Urzędu skargę na to, że przy wjeździe na parking na ul.Popiełuszki ktoś samowolnie ustawił szlaban. Czekam na odpowiedź już 50 dni! Czy tak dbacie o sprawy mieszkańców które załatwiacie latami a prywata i układy z deweloperami to codzienność? Wasza buta i arogancja przekracza granice przyzwoitości bo troszczycie się tylko o swoje interesy! Do zobaczenia przy urnie wyborczej gdy nadejdą wybory samorządowe panie Żuk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem z PiS ani z PO-jestem z Lublina!!!  Mam pytanie - panie Rzeczniku Prezydenta Żuka! Napisałem do waszego Urzędu skargę na to, że przy wjeździe na parking na ul.Popiełuszki ktoś samowolnie ustawił szlaban. Czekam na odpowiedź już 50 dni! Czy tak dbacie o sprawy mieszkańców które załatwiacie latami a prywata i układy z deweloperami to codzienność? Wasza buta i arogancja przekracza granice przyzwoitości bo troszczycie się tylko o swoje interesy! Do zobaczenia przy urnie wyborczej gdy nadejdą wybory samorządowe panie Żuk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie stoją murem za swoim Prezydentem! Nikt nie musi ich przekonywać, bo widzą na własne oczy ile rzeczy powstało : AquaLublin, Icemanię, Arenę Lublin, dojazdy do obwodnicy, Plac z Teatralnym z parkingiem podziemnym, rower miejski, Słoneczy Wrotków i wiele wiele innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając tak ogromne możliwości związane z funduszami europejskimi mógł to być wybitny prezydent, ale do historii przejdzie jako autor nietrafionych i bardzo kosztownych inwestycji, które spowodowały, że nie zrobiono tego co istotne dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam takich znawców i proroków od historii,który wszystko zrobiliby lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uwielbiam takich znawców i proroków od historii,który wszystko zrobiliby lepiej
Tylko Prezydent Tadeusz Ferenc zrobił to wielokrotnie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzuk ka put
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...