Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga prezydenta Żuka trafiła do sądu. Wojewoda przedstawia ekspertyzy prawne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 o 19:50 Powrót do artykułu
sąd rozstrzygnie,a nie przychylni prawnicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten człowiek wygląda jak wściekły szczur. Piana toczy się z ust a kłaki jak u szczura
0
Pierwsze słyszę o takiej sytuacji. Wojewoda po tym jak wydał swoje rozstrzygnięcie, zakończył swój udział w sprawie. Po co zlecił zewnętrzne opinie prawne? Na tym etapie ocena stanu prawnego należy do sądu administracyjnego.
0
Żuk ma 3 opinie, które potwierdzają jego rację....
0
Wojewoda bawi się w politykowanie za nasze pieniądze.
0
Marek Szydło? czy to rodzina pani premier? :D
0
Marek  Szydło czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk?,bardzo mnie to ciekawi.
0
Czarnek ty nie zasługujesz na to by być wojewodą, partyjny sługusie.
0
Ten gość wygląda jak zwykły moczymorda obszczymurek !!
0
abstra***ąc od racji jednej i drugiej strony wypada zapytać - gdzie nagle podziały się setki tysięcy złotych oszczędności i niemal milionowy majątek tego rozwodnika?
0
Jeszcze Ta łysa sirota siedzi w Koziej Wólce? Nie czas na zmianę i to POzytywną. Cała nadzieja w lotach do Izraela. Wsadzić Łysonia w bagaż i nach Tel Awiw.
0
Ile kosztowały te ekspertyzy? Zapłacił podatnik?
0
PiS i PO to jedno zło !
0
Czy gdy normalny obywatel popełni czyn zabroniony prawem to nadal pozostaje bezkarny? Czas zakończyć tą farsę panie Żuku i odejść na emeryturkę polityczną do dobrej spółki "miejskiej". Kasa ta sama a ile spokoju i relaksu. Panu już dziękujemy. Ps. Cały czas czekam na obiecaną (w kampani wyborczej) budowę ulicy.POzostały tylko obiecanki cacanki a ja "głupi" wierzyłem.......
0
Nigdy bym tego gościa nie wybrał na wojewodę a już napewno na niego nikt nie zagłosuje oprócz rodziny jest spalony !!!!!
0
Bardzo dobrze że wojewoda działa
0
Czy gdy normalny obywatel popełni czyn zabroniony prawem to nadal pozostaje bezkarny? Czas zakończyć tą farsę panie Żuku i odejść na emeryturkę polityczną do dobrej spółki "miejskiej". Kasa ta sama a ile spokoju i relaksu. Panu już dziękujemy. Ps. Cały czas czekam na obiecaną (w kampanii wyborczej) budowę ulicy. POzostały tylko obiecanki cacanki a ja "głupi" wierzyłem.......
0
Ile kosztowały te ekspertyzy Żuka? Zapłacił podatnik czy Żuk?
0
PO to zło !
0
Żuk po prostu popełnił błąd, złamał zapisy ustawy i tyle popełnił wykroczenie skutkujące wygaszeniem mandatu - tyle i aż tyle, to nie ma co filozofować
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: