Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taaak...ale chyba radcowie prawni i adwokaci biorą od reki za prowadzenie sprawy.o tym zapomnieli tu chyba napisać. A już na pewno nie dają zaliczek. Dobra kancelaria dba o swoich klientów, ma czytelne,proste umowy.stara się,żeby klient swojego pełnomocnictwa nie cofnął, bo zawsze ma do tego prawo. Trzeba zwyczajnie czytać opinie i czytać umowy zanim się je podpisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CONSILIUM BONUM złodzieje !!! biorą kasę klientów  i pan prezes  z panią Ewelinką na wakacje jadą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo tak consilium bonum z skłodowskiej - niezłe bagno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie prawda ujrzała światło dzienne!!!   jak można tak oszukiwać ludzi i żerować na ich nieszczęściu !!!   bo przecież Consilium Bonum z Lublina podpisuje umowy z osobami poszkodowanymi, chorymi i kasa przepadła, potem ludzie czkają na pieniędzy i nigdy się nie doczekają ....  winiąc za to przedstawicieli - którzy też nic nie dostają - pracują krótko charytatywnie  ale taka sytuacja w Consilium Bonum to nic nowego ...  parę lat temu było dokładnie to samo !!!   Mnie też oszukali !!!! jako przedstawiciel zostałam z złą opinią i bez pieniędzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Możliwe, że nie będzie to konieczne. – Chyba rzeczywiście nie wypłaciliśmy tych pieniędzy. Już robię przelew – mówi prezes kancelarii, gdy zadzwoniliśmy z interwencją. – Czasem się spóźniamy, ale ja mam też swoje koszty.   Nie znam firmy z tej branży, która płaci w terminie."   ... czy ten pan mówił te słowa na trzeźwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Możliwe, że nie będzie to konieczne. – Chyba rzeczywiście nie wypłaciliśmy tych pieniędzy. Już robię przelew – mówi prezes kancelarii, gdy zadzwoniliśmy z interwencją. – Czasem się spóźniamy, ale ja mam też swoje koszty.   Nie znam firmy z tej branży, która płaci w terminie."   ... czy ten pan mówił te słowa na trzeźwo
HAHA TEŻ TAK POMYŚLAŁEM W PIERWSZEJ CHWILI ...ALBO, ŻE W PODOBNEJ SYTUACJI JEST CHYBA 26-28 OSÓB ALE TO PRZECIEŻ NIE DUŻO BO SPRAW JEST 200-300 ;) chyba ludzi sobie gulnąć w pracy nieszczęśnik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Mamy pewne problemy ale powoli zasypujemy ten dołek''........a czym ten dołek jest zasypywany bo na to wychodzi że pieniędzmi biednych ludzi którzy zwrócili się do kancelarii Consilium Bonum o pomoc a teraz muszą walczyć o swoje pieniądze....żenada!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie prawda ujrzała światło dzienne!!!   jak można tak oszukiwać ludzi i żerować na ich nieszczęściu !!!   bo przecież Consilium Bonum z Lublina podpisuje umowy z osobami poszkodowanymi, chorymi i kasa przepadła, potem ludzie czkają na pieniędzy i nigdy się nie doczekają ....  winiąc za to przedstawicieli - którzy też nic nie dostają - pracują krótko charytatywnie  ale taka sytuacja w Consilium Bonum to nic nowego ...  parę lat temu było dokładnie to samo !!!   Mnie też oszukali !!!! jako przedstawiciel zostałam z złą opinią i bez pieniędzy 
  A pamięta Pani  jak Pani oszukała inną kancelarię? przypomnę Starachowice - pozdrawia koleżanka z firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, widzę że w komentarzach zaczęła się połajanka między pracownikami obu wymienianych przez komentujących firm. Wzajemne oskarżenia i wyciąganie uchybień, profesjonalizm pełną gębą. A prawda jest bolesna - żadna z tych firm nie ma zielonego pojęcia o aspektach prawnych dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli, ponieważ sa to ludzie nie mający wykształcenia prawniczego oraz uprawnień w tym zakresie. Typowe cwaniaczki, które liczą na łatwy hajs, który prawnie należy się poszkodowanym a z którego pobierają sobie wysokie prowizje. Żyć nie umierać, całą robotę odwala jakiś Prawnik a oni nie przemęczając się biorą 20-30 % z wygranej kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, widzę że w komentarzach zaczęła się połajanka między pracownikami obu wymienianych przez komentujących firm. Wzajemne oskarżenia i wyciąganie uchybień, profesjonalizm pełną gębą. A prawda jest bolesna - żadna z tych firm nie ma zielonego pojęcia o aspektach prawnych dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli, ponieważ sa to ludzie nie mający wykształcenia prawniczego oraz uprawnień w tym zakresie. Typowe cwaniaczki, które liczą na łatwy hajs, który prawnie należy się poszkodowanym a z którego pobierają sobie wysokie prowizje. Żyć nie umierać, całą robotę odwala jakiś Prawnik a oni nie przemęczając się biorą 20-30 % z wygranej kwoty.
Zazwyczaj w Kancelariach jest zatrudniony prawnik który też pobiera z tego prowizję od Kancelarii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też jest mało profesjonalne, mi byłoby wstyd wspomagać takie podmioty i pobierać prowziję od uzyskanej kwoty, jak już wspomniałem to są pieniądze klienta, ponieważ to on poniósł szkodę. Przecież za prowadzenie sprawy w sytuacji wyegzekwowania powiedzmy 100000 zł adwokat/radca prawny dostaje zwrot kosztów wg. rozporządzenia, a to nie są małe kwoty + to co się umówi w ramach umowy z klientem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też jest mało profesjonalne, mi byłoby wstyd wspomagać takie podmioty i pobierać prowziję od uzyskanej kwoty, jak już wspomniałem to są pieniądze klienta, ponieważ to on poniósł szkodę. Przecież za prowadzenie sprawy w sytuacji wyegzekwowania powiedzmy 100000 zł adwokat/radca prawny dostaje zwrot kosztów wg. rozporządzenia, a to nie są małe kwoty + to co się umówi w ramach umowy z klientem.
 ja się z Pana/Panią wypowiedzią nie zgodzę Prawnicy Adwokaci pobierają duże prowizję od prowadzenia sprawy sam się o tym przekonałem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ja się z Pana/Panią wypowiedzią nie zgodzę Prawnicy Adwokaci pobierają duże prowizję od prowadzenia sprawy sam się o tym przekonałem. 
A co za darmo mają prowadzić sprawę?? Po to się tyle lat uczyli żeby na tym teraz zarabiać. Niech Pan sobie odpowie czy sam Pan wygrałby sobie sprawę czy jednak potrzebny był Prawnik? Ja bym tego nie nzawal prowizją, wynajmując Prawnika (radca/adwokat) podpisuje Pan umowę zlecenia i w jej ramach płaci Pan wynagrodzenie. To już kwestia wtórna na ile Pan i wybrany przez Pana Prawnik się umówicie (chodzi o wynagrodzenie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie podadzą nazwy tej kancelarii ,może i ja będe miał problemy z odzyskaniem pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Feniks to wypłaca na bieżąco ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam Czytam i nie mogę uwierzyć...Ludzie wezcie pomyślcie co Wy tu wypisujecie. Artykuł jest o jakiejś firmie, która tak nie wypłaca ludziom należnych pieniędzy... Gazeta nie napisała jaka jest to kancelaria wiadomo, że w centrum ...widocznie coś tam się dzieje, ale jakiegoś wyroku nie ma. Kto uważnie czyta to zobaczy, że komentarze piszą dwie konkurujące kancelarie. Wyciągają sobie brudy, aż im się znudzi. To takie mało profesjonalne i żadne z was nie zachęca to korzystania z usług. Zachęcam do rozmowy twarzą w twarz jak macie sobie coś do zarzucenia, a nie pisanie na forum. Ja np szukałam coś o firmach odszkodowań w Lbn i już na pewno wiem ,że nie pójdę ani tu ani tu czytając te nie kompetentne komentarze na temat kto co robi w życiu, co robił, czy ma jakies romanse czy nie, telenowela jakaś...Na pewno takie rzeczy wyjdą na jaw i któraś z kancelarii odpowie za oszukiwanie biednych ludzi, którzy jak ja teraz potrzebują pieniędzy na rehabilitacje... Tłumaczenie "ja też mam swoje koszty" jest po prostu bezczelne w takim przypadku. Jeżeli macie trochę honoru i rozumu to przestańcie pisać jakieś bzdury, bo artykuł jest zupełnie o czymś innym... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z użytkownkiem ,,Milan"- pisanie że Dyrektor ma tyle czy tyle lat, takie czy takie wykształcenie i wyciąganie innych osobistych spraw nie mających nic wspólnego z artykułem jest normalnie żenujące. To jest artykuł o oszukiwaniu biednych ludzi którym się przetrzymuje i nie wypłaca ich pieniędzy więc jak ktoś ma coś do konkretnej osoby to niech się z tym zwróci do niej a nie na forum będzie wypisywał takie brednie żeby kogoś oczerniać!!!Na każdego kto tutaj pisze coś by się znalazło ale nie o to chodzi w tym artykule!!! Skończcie zatem pisać bzdury nie na temat i zajmijcie się kwestią z artykułu albo nie piszcie w ogóle!!!!!Prawda i tak wyjdzie na jaw niezależnie od tego co kto tutaj i na kogo wypisuje. Winni i tak zostaną ukarani!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza Kancelaria Votum z Lublina heh ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o może wiecie jak działa kancelaria lex? Powierzyłem tam sprawę, ciekawe co z tego wyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja Wam mówię sami nic nie zdziałacie, ubezpieczyciele kasy nie chcą dawać trzeba kogoś się poradzić, jakiś procent biorą te firmy ale ja jestem zadowolony z usług firmy R&W...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...