Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ile bierze radca prawny za takie usługi... Czy lepiej iść do jakiejś firmy, bo już sama nie wiem co robić. Samemu to nie wiadomo jak zacząć nawet. Może ktoś kogoś zaproponuje uczciwego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza Kancelaria Votum z Lublina heh ;)
a Votum jest z Lublina ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Feniks to wypłaca na bieżąco ?
ja bez problemu dostałam pieniądze, jak tylko było powiadomienie z towarzystwa ubezpieczeniowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma CONSILIUM BONUM przetrzymuje moje pieniądze już od roku, zero kontaktu, zbywanie na każdym kroku ...są z centrum, mają swoją siedzibę w Lublinie na Marii Skłodowskiej . I jestem na 100% pewien, że artykuł jest o tej firmie!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to niestety jest - paru wyzyskiwaczy może zepsuć opinię wszystkim ludziom pracującym w branży odszkodowawczej. A przecież zdecydowana większość z nich to rzetelni specjaliści ciężko pracujący na swój sukces. Można także czerpać wiele satysfakcji nawiązując z nimi współprace. Polecam zajrzeć na praca-odszkodowania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to niestety jest - paru wyzyskiwaczy może zepsuć opinię wszystkim ludziom pracującym w branży odszkodowawczej. A przecież zdecydowana większość z nich to rzetelni specjaliści ciężko pracujący na swój sukces. Można także czerpać wiele satysfakcji nawiązując z nimi współprace. Polecam zajrzeć na praca-odszkodowania.pl
tak firma Consilium Bonum oszukuję wszystkich nie tylko ludzi pokrzywdzonych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z nimi współpracuje od niedawna ,ale jestem bardzo zadowolona, dbają o pracowników, jak jest jakiś problem to zawsze pomagają i przede wszsytkim zależy im na dobru klientów, więc ja póki co nie mam nic do zarzucenia . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto.jeżeli mamy czas na użeranie się z policją dzięki osobom które założyły tą firmę. podpisałam umowę z tą firmą okazuje się że właściciele albo ktoś z nich ma problemy z prawem. teraz ani nie mogę wycofać tej umowy ani nie mogę się doprosić rozmowy z osobą która widnieje w KRS jako prezes. żenada. 
ja ostatnio rozmawiałem z Prezesem tej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o wskazówkę pomoc .od kilku tygodni nie mogę się doprosić o dokumenty od tej firmy.Pan który mnie przyjmował mami mnie że mi wyśle pocztą.czy ja osobiście nie mam prawa odebrać ich u nich? m.
ciekawe czy osoba która podaje się za Ewę ma inaczej na imię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego firma CONSILIUM BONUM tak oszukuję nie tylko pokrzywdzonych ale i pracowników (daje umowę zlecenie ale nie odprowadza składek zdrowotnych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA na Kancelarię na Dolnej Mari Panny, może być podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA na Kancelarię na Dolnej Mari Panny, może być podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że warto zaargumentować a nie bazować na przypuszczeniach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA na Kancelarię na Dolnej Mari Panny, może być podobnie
Jeśli osoba pisząca z jakichś przyczyn skojarzyła sobie porządną firmę z np. pseudobiórem na np. Olszewskiego czy .... proszę zatem nie bazować na domniemaniach i pomówieniach bo to wysoce nie etyczne. Tak naprawdę każdy może powiedzieć jestem Kowalskim dopóki nie zostanie wylegitymowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Consilum Bonum zatrudnia na umowę zlecenie przy wymiarze czasu pracy 8 godzin dziennie i przy tym nie odprowadza składek na ubezpieczenie zdrowotne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że artykuł może dotyczyć Consilium Bonum. Prowadzili mi sprawę i pomimo że pieniądze już dawno wyszły z ubezpieczalni to ani widu ani słychu. Całe szczęście że nie była to niewiadomo jaka suma. A trzeba było lepiej przemyśleć, bo zanim wybrałem tą kancelarie to miałem propozycje z innych firm i trzeba było jednak posłuchać znajomych i wybrać może trochę droższych,ale lepszych. Teraz to trudno. Może szykuje ktoś jakiś pozew zbiorowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że artykuł może dotyczyć Consilium Bonum. Prowadzili mi sprawę i pomimo że pieniądze już dawno wyszły z ubezpieczalni to ani widu ani słychu. Całe szczęście że nie była to niewiadomo jaka suma. A trzeba było lepiej przemyśleć, bo zanim wybrałem tą kancelarie to miałem propozycje z innych firm i trzeba było jednak posłuchać znajomych i wybrać może trochę droższych,ale lepszych. Teraz to trudno. Może szykuje ktoś jakiś pozew zbiorowy?
nie może tylko na pewno Consilium Bonum to zakłamana firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEKŚCIE MOWA O KANCELARII CONSILIUM BONUM ZE SKŁODOWSKIEJ... sam złożyłem skargę do Prokuratury, nie oddają pieniędzy od roku w dodatku mają burdel w papierach i zgubili moje dokumenty! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEKŚCIE MOWA O KANCELARII CONSILIUM BONUM ZE SKŁODOWSKIEJ... sam złożyłem skargę do Prokuratury, nie oddają pieniędzy od roku w dodatku mają burdel w papierach i zgubili moje dokumenty! 
DOKŁADNIE ZGADZAM SIĘ FIRMA CONSILIUM BONUM ZE SKŁODOWSKIEJ TO ZŁODZIEJE!!! JAK MOŻNA TAK OSZUKIWAĆ LUDZI I ŻEROWAĆ NA LUDZKIM NIE SZCZĘŚCIU. W ŻYCIU TYLE NERWÓW SIĘ NIE NAJADŁAM!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...