Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...
Ostatnio edytowany 16 marca 2015 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Consilium Bonum banda oszustów sprawiedliwość ich dopadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczyciele nie wypłacają pieniędzy poszkodowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, składki na OC podwyższają a później taki ubezpieczyciel zanIza szkodę. Nie ma rady trzeba się mimo wszystko ubezpieczyć. Ja od roku należę do Warty i nie jest źle, os dali mi zniżki i fajne Panie tam pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro powinien już dawno zrobić porządek z tymi ubezpieczycielami. Zmawiają się wszyscy, a później prezesi kasy mają jak lodu a zwykły szarak nic nie dostanie, nie ma łatwo w tej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie czy firma LEX ma siedzibę w Lublinie? Ktoś miał z nią doczynienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jak macie sprawę o odszkodowanie to bierzcie adwokata lub radcę bezpośrednio, nie firmę. w lublinie na pewno jest co najmniej kilka wyspecjalizowanych tylko w odszkodowanaich kancelarii radcowskich. teraz takich bankructw będzie coraz więcej bo rynek się kurczy. mi prowadziła lubelska kancelaria - sprawą zajmował się mec morlewski - jestem bardzo zadowolona ***morlewski.pl/o-kancelarii/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego warto zawsze zgłaszać się do sprawdzonych kancelarii takich jak EuCO. Oni są solidni. W kocu od ponad 10 lat są na rynku. Poza tym opinie o EuCO są bardzo dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego dobrze jest wcześniej zapoznawać się z opiniami innych osób i pytać na forach internetowych. internauci zawsze dobrze doradzą i są w stanie polecić kogoś sprawdzonego. a o swoje należy walczyć, bo dla nikogo nie jest nowością, że tu zaniżają świadczenia. kiedy 4 lata temu w wypadku zginął mąż mojej siostry to ubezpieczyciel zaproponował taką kwotę, że przez chwilę miałyśmy wrażenie, że to jakaś kpina i ktoś sobie z nas jaja robi. siostra postanowiła walczyć o swoje, a ja o ile byłam w stanie starałam się pomóc. szukałyśmy wtedy opinii na wielu forach i tak trafiłyśmy na kancelarię z krakowa - lexa (***kancelarialexa.pl). prawnicy sprawnie poprowadzili cały proces i opłaciło się. wywalczyła bez mała 2 razy więcej niż początkowo jej zaproponowano. trzeba tylko trafić na kogoś, kto się interesuje klientem, a nie widzi w nim tylko świnkę skarbonkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I człowiek szuka jakiejś pomocy w sieci, a to jednak reklamę ma gigantyczną i wpada na taki artykuł i totalnie traci wiarę w człowieka... chyba nie ma co się szarpać i szczypać i zainwestować normalnie w radcę prawnego zamiast szukać po takich co kasy nie biorą, tylko na procent działają tyle, ze niekoniecznie na rzecz klienta.. Czemu to się w ogóle kenacelarią nazywa? Przecież to totalnie mylące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na Kancelarie Lex Beata Jarzyna z Krakowa ul. Portowa - ten sam scenariusz co w Lublinie - nie wypłacają kasy miesiącami, mimo, że ubezpieczyciel przelał dawno pieniądze na ich konto - to jakiś koszmar z tymi oszustwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...