Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali człowieka w centrum Lublina. Ofiara ma zmasakrowaną twarz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Podajcie nazwiska tych śmieci, nie wyjdą już na ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tobie będą po mordzie skakać też będziesz się tak bawił ??? pozatym jebać motor i chełmiankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiska są jasne Mariusz Kurwa i Sylwester Kurwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały napisał:
Tak się bawi, tak się bawi RKS!
Od RKS sie od*** Prawdziwy chuligan nie jest zlodziejem/ To jakies pato sebixy co 1 na 1 sra w gacie. Jak nie jest w przewadze co najmniej 2 do 1 to patrzy w chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda cweli, oby wam w pace z dupy rurę zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję postawić przed ratuszem pręgierz i codziennie po godzinie przez trzy miesiące lać po dupach a potem wywieźć na roboty do najcięższej kopalni w Polsce i niech odpracują całość zasądzonego im odszkodowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko aby było to 12lat a nie potem sprawa i wyrok 4lata aresztu lub zawiasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niedoje...y zrobione przez takich samych niedoje...w. podać dożylnie domestos i patrzeć jak zdychają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika, że te bandziory zaatakowały tych samych ludzi aż 3 razy. Raz za razem w ciągu ledwo kilku minut. To jakieś psychole. Za mordę ich i do pierdla na co najmniej kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kałach też kosztuje. niech walczą tak, jak atakowali na ulicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąć chwasty, za recydywę deportować do ukraińskiego więzienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło studenckie zakończyło sesję ma wakację i się nudzi. Dla studenckiego bydła powinien być nakaz pracy w wakacje, aby na głupoty nie było czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie ich gęby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od rks sie od*** prawdziwy chuligan nie jest zlodziejem/ to jacyś ***eni studenci co 1 na 1 sra w gacie. jak nie jest w przewadze co najmniej 2 do 1 to patrzy w chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jeb**ne kondony wypisujecie głupoty a nawet nie wiecie co zaszło , jak was czytam to w kieszeni otwiera mi się nóż, szukacie ch**ja do dupy, pier***ni napinacze internetowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat  pracy  na rzecz pokrzywdzonych .Dlczego nocą wLublinie jet tak mało policji zasługa Zielinskiego czy Błaszczaka .Panie Ziobro stop bandytom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy k...wa studenci. Idę o zakład, że te typy swoją edukację zakończyły na gimnazjum lub zawodówie, w najlepszym razie na technikum lub LO (bez matury)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noż k... Jeśli chodzi o picie piwka to monitoring wychwytuje natychmiast, a tu mamy kilkukrotne pobicie w samym centrum i zero reakcji. Może mi to ktoś wytłumaczyć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wy jeb**ne kondony wypisujecie głupoty a nawet nie wiecie co zaszło , jak was czytam to w kieszeni otwiera mi się nóż, szukacie ch**ja do dupy, pier***ni napinacze internetowi.
Jeśli wiesz co zaszło to idź na kmisariat i zeznaj, he he. Obrońca bandziorów się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ofiary dostały szkołę życia- po pijaku nad ranem się nie szlaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...