Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
K woli ścisłości.Polska to była wówczas gdy np.była nazwa POLSKA RZECZPOSPOLITA LUDOWA(dwa ostatnie wyrazy to przymiotniki).Nazwa RZECZPOSPOLITA POLSKA oznacza ,że mamy Rzeczpospolitą,a polska jest przymiotnikiem.Ale rzeczywiście problem jest z potomkami gawiedzi nieopatrznie ściągniętymi przez socjalistów po wojnie do miast!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bronił się, dobre. Brudas już pęka, pewnie się zsikał w majtki bohater.
0
Około 21 to mecz się ledwo zaczął. Co za mózgi !!
0
Niestety znam gówniarzy, szukali problemów jak zawsze.
0
crx napisał:
K woli ścisłości.Polska to była wówczas gdy np.była nazwa POLSKA RZECZPOSPOLITA LUDOWA(dwa ostatnie wyrazy to przymiotniki).Nazwa RZECZPOSPOLITA POLSKA oznacza ,że mamy Rzeczpospolitą,a polska jest przymiotnikiem.Ale rzeczywiście problem jest z potomkami gawiedzi nieopatrznie ściągniętymi przez socjalistów po wojnie do miast!!!
"K woli".... tyle w temacie. Panie "wszechwiedzący".
0
Do Skin jeśli mogę wiedzieć których znasz gówniarzy ? poszkodowanych ? czy atakujących ?
0
kto mi pomoze dlaczego moja trzcionka jest pogrubiona?
0
"Mężczyźni byli notowani za rozbój." - oto kluczowe zdanie
0
skin ty sie nie odzywaj bo chłopaków posprzedawałeś...
0
skin ty sie nie odzywaj bo chłopaków posprzedawałeś...
0
Do Bronowice Widać chłopie ,że wogóle nie myślisz, kiedyś zrozumiesz ,że źle zrobili.
0
i bardzo dobrze że sprzedał tych deb***i , bo biedne chłopaki leżą w szpitalu i walcza o życie tylko przez to że cieszyli się z wyniku meczu! sprawcy tego czynu zasługują na najgorsze tortury i niech im ktoś potrzaska czaszki !
0
Nie sprzedał, chłopaczku, tylko wypełniając swój obywatelski obowiązek doprowadził do zatrzymania dwóch cweluchów, a tym samym być może zapobiegł kolejnym pobiciom Bogu ducha winnych ludzi. Jak dla mnie taka postawa świadomego obywatela RP to raczej powód do dumy niż wstydu. Chyba tylko w Polsce znajdują się barany, którym się to nie podoba. W Szwajcarii nikt nawet nie zwróciłby na pomoc udzieloną organom ścigania uwagi - BO TO JEST NATURALNE I NORMALNE. A co do tych cweluchów to jeżeli tylko potwierdzi się "poprzednie notowanie za rozbój" to świadomy sąd powinien rozpocząć rozumowanie w ten sposób: wcześniej za rozbój dostali niewielką karę (co wnioskuję z wieku bydła i z tego, że chodzą samopas po ulicach) i nie przyniosło to żadnych skutków, teraz więc wymierzymy im maksymalną możliwą karę za pobicie powodujące ciężki uszczerbek na zdrowiu, czyli 8 lat pozbawienia wolności. Liczę, że tak to właśnie będzie wyglądać.
0
"Szymon C. tłumaczył się, że tylko się bronił" ten to jak zawsze bajki opowiada haha...
0
hehe noo walkoczwicz strasznyy:)) z tego co slyszałem to na kogoś sie rozjebał:PP
0
Brak słów. Znam ich bardzo dobrze wiec jak zawsze szukali problemów. Nienormalni ludzie. Wstyd tylko i szkoda mi ich rodziców
0
Aby byscie byli jak najszybciej na wolnosci !!!
0
Oczywiście, oby byli jak najszybciej na wolności i skatowali kolejną osobę. Ludzie dajmy sobie żyć ! Zajrzyjcie : https://######/site/457news/
0
Anonim napisał:
Aby byscie byli jak najszybciej na wolnosci !!!
ocena budowy zdania: dno ocena treści zdania: dno plus metr mułu zalecenia: powtórz podstawówkę, zdaj wreszcie gimnazjum, zastanów się nad swoim życiem i zmień kolegów, bo te szuje prędko z kryminału nie wyjdą
0
napinacze jeb z was..
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: