Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoki narciarskie w Lublinie: Tłumy na Krokiewce (wideo)

Utworzony przez Gość, 30 stycznia 2011 o 10:17 Powrót do artykułu
fajna impreza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super impreza. A ja się pytam: dlaczego nic sie nie mówi o pomocy dla tych młodych ludzi? Gdzie są urzędnicy? Gdzie jakieś nagrody od miasta???
0
Impreza była suuuuperrrr !! Naprawdę chylę głowę przed tymi młodymi ludzmi którzy stworzyli te skocznię i przygotowali taka imprezę !!! Pełan szacunek !! Oby wiecej takich młodych ludzi w tym mieście. Nasi radni powinni pójść na szkolenie do tym młodych ludzi, aby nauczyć się jak inwestować i jak rozwijać Lublin.Naprawdę super impreza i mam nadzieję, że ktoś z urzędników miejskich wyciągnie do tych młodych ludzi pomocną dłoń i wyłoży pieniądze oraz pomoże wypromować tę imprezę na arenie ogólnopolskiej, BO WARTO !! Takimi ludzmi i imprezami Lublin powinien się szczycić i być z nich dumny !! Ci ludzie nie obiecują, jak nasi radni, oni po prostu DZIAŁAJĄ !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: