Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skołuby: Mieszkańcy bloków kłócą się o koty

Utworzony przez jkdfbsijfh, 20 lipca 2011 r. o 13:12 Powrót do artykułu
Niech je w domu trzymają jak tacy dobroduszni. Normalnym mieszkańcom radzę zaopatrzyć się w petardy albo zacząć trzymać swoje psy na klatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dokarmianie jest nieodpowiedzielne. Co nie oznacza, że zwierzęta można truć. Powinna tymi przypadkami zająć się policja. Jest stosowna ustawa i ktos powinien ponieśc odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocie odchody przyprawiają mnie o palpitacje serca. Petardy, owszem są dobre, jeszcze lepiej napompowany woreczek z ryżem w środku do ogona , kot dostaje niesamowitego przyśpieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Kocie odchody przyprawiają mnie o palpitacje serca. Petardy, owszem są dobre, jeszcze lepiej napompowany woreczek z ryżem w środku do ogona , kot dostaje niesamowitego przyśpieszenia.
A najlepszy mietek na sznurku za jajka ciągany jako zabawka dla kotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Takie dokarmianie jest nieodpowiedzielne. Co nie oznacza, że zwierzęta można truć. Powinna tymi przypadkami zająć się policja. Jest stosowna ustawa i ktos powinien ponieśc odpowiedzialność.
Dokarmianie jest nieodpowiedzalne? a moze brak odpowiedzialnosci za swoje zwierzaki, brak kontroli nad ich rozmnażaniem, a potem podrzucanie kociat byle gdzie i usprawiedliwianie się , ze przecież sie ich nie zabija, a daje szanse na szczesliwe zycie. Tyle że taką szanse ma moze 5% kociat, a moze mniej, reszta cierpi z glodu, zimna, nie m owiąc o przypadkach znęcania się , albo choćby nieumyślnego okaleczenia i pozostawiania takiego zwierzaczka samemu sobie.Te zwierzaki nie spadły z powietrza. One , albo ich rodzice , mialy gdzieś dom i swojego nieodpowiedzialnego opiekuna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytępcie durnie piwniczne koty. W ciągy 2-3 miesięcy ich miejsce zajmą myszy i szczury. Natura natychmiast zapełnia coś co zwane jest niszą. Będziecie szukali flecisty który wyprowadzi gryzonie. Tylko, że to była bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem kobieta, która je karmi, twierdzi, że sąsiedzi umyślnie otruli już kilka kotów, które są pod jej opieką.
Bo z kobietami jest tak, że "kici kici, biedny kotek..", "kici, kici, masz rybkę...", "kici, kici, oj jakiś ty śliczny". A jak kotek nafajda to "o nie! ja tego nie dotknę, obrzydliwa jestem!", "o nie! ja tego nie dotknę, bo się mogę zarazić toksoplazmozą!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także uważam, że powinny sobie takie osoby trzymać w domu kotki, skoro są dla nich takie ważne. W każdym bloku znajdzie się taka osoba, która uprzykrza innym życie, a to poprzez dokarmianie kotów, czy gołębi. Uważam, że takie osoby powinno się surowo karać, bo odchody zwierząt, które nie są sprzątane, mogą być zagrożeniem dla zdrowia innych ludzi i zwierząt. Nie można wejść do piwnicy, bo czuć smród, jaki zostawiają koty, które są zapchlone, brudne i dzikie. Czemu te panie nie myją tych kotów, ani nie zawożą ich do weterynarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierżant Kalasant napisał:
Wytępcie durnie piwniczne koty. W ciągy 2-3 miesięcy ich miejsce zajmą myszy i szczury.
A myślisz, że dokarmiane koty ganiają za szczurami i myszami? Buhaha! Dokarmiany kot z myszą co najwyżej się pobawi i ją pomiętosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koty wazne czy niewazne, co za durnoty piszecie bezduszne ssaki, to istoty zywe, ktorym tez nalezy sie godna egzystencja tak jak nam ludziom na tym naszym swiecie, w tym zyciu ktore trwa chwilke. Nie badzmy egoistami, osoby ktore dokarmiaja koty nalezy chwalic a nie pietnowac, gdyz maja dobre serce, sa dobre i wrazliwe. Powinno byc wiecej schronisk dla tych biednych bezdomnych zwierzat, wtedy problem odchodow bylby rozwiazany. Tylko ten ciagly brak pieniedzy w budzecie, bo wydaje sie na byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Czemu te panie nie myją tych kotów,[...]?
A czemu Murzyni nie myją słoni w Afryce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
A myślisz, że dokarmiane koty ganiają za szczurami i myszami? Buhaha! Dokarmiany kot z myszą co najwyżej się pobawi i ją pomiętosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
A myślisz, że dokarmiane koty ganiają za szczurami i myszami? Buhaha! Dokarmiany kot z myszą co najwyżej się pobawi i ją pomiętosi.
Karmione koty nie polują? hahaha wytłumaczcie to naszej kotce kastratce, która się tuczy jak prosiaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kociary zbudują domek na kotów, albo w swoim mieszkaniu te koty trzymają. U mnie pod blokiem też jest sporo kotów, naliczyłem z 10 osobników, w kółko dewastują lakier samochodów pazurami oraz brudzą samochody, nie mówiąc o smrodzie w klatce. Jedynie odgórne przepisy spółdzielni mieszkaniowej o zakazie trzymania jakichkolwiek zwierząt w piwnicach powinny odnieść skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim tym, którzy chca truć, maltretowac te biedne stworzenia, życzę by w kolejnym wcieleniu bliżej poznały egzystencję kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ww napisał:
Niech kociary zbudują domek na kotów, albo w swoim mieszkaniu te koty trzymają. U mnie pod blokiem też jest sporo kotów, naliczyłem z 10 osobników, w kółko dewastują lakier samochodów pazurami oraz brudzą samochody, nie mówiąc o smrodzie w klatce. Jedynie odgórne przepisy spółdzielni mieszkaniowej o zakazie trzymania jakichkolwiek zwierząt w piwnicach powinny odnieść skutek.
Do ww. Mój znajomy ma naprawdę porządny samochód i nie przeszkadzają mu ślady kocich łap na masce. Najbardziej trzęsą się o swoje samochody właściciele starych gratów, które zatruwają powietrze pod oknami. To gorsze niż koty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem w tym bloku i niestety, potwierdzam, że już przy windach czuć te kocie szczyny. Jak te paniusie takie wrażliwe na ich los, to niech je przygarną do siebie do domku i po nich sprzątają :@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który jest w stanie otruć kota, po prostu nie jest człowiekiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to pomoże: http://www.damnlol.com/pics/377/1fa4bb73f186451be1df9b227c8e7c76.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dzielą się na wrażliwych na los zwierząt i na ciemnych wieśniaków, którzy nienawidzą wszystkiego, co żyje. Będzie taki słuchał disco polo ale zgrywa estetę, że niby zapachy go drażnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...