Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skończy na bruku, bo sąsiedzi jej nie znają

Utworzony przez stefek, 19 sierpnia 2009 r. o 08:39 Powrót do artykułu
pewnie urzędniki mają już lepsze plany co do tego mieszkania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pani lepiej za wczasu skorzysta z pomocy prawnika, bo znowu będą awantury z komornikami...wy jako redakcja lepiej zapewniajcie pomoc prawną, a nie durnej treści artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani ma pierwszenstwo do lokalu i powinna o nie walczyć.Miasto stać jest na utrzymywanie ludzi którzy nie płacą za mieszkania komunalne od lat.JA jestem zameldowana od 18 lat w lok.kom. lecz tam nie mieszkam 'mieszka tam mój wujek alkoholik który od lat nie placi czynszu MELINA SPELuna.Od 13 lat wynajmuje mieszkanie mam teraz dwoje dzieci tułam się po stancjach.MIeszkanie jest po mojej babci ja jestem wnuczką,on jako syn ma prawo do tego lokalu.Byłam u P.prezydenta chcialam spłacić zadlużenie abym mogła się tam wprowadzić .NIC Z TEGO ON JEST NA PRAWIE .I miasto jest stać na utrzymywanie jego w tym lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Ta pani ma pierwszenstwo do lokalu i powinna o nie walczyć.Miasto stać jest na utrzymywanie ludzi którzy nie płacą za mieszkania komunalne od lat.JA jestem zameldowana od 18 lat w lok.kom. lecz tam nie mieszkam 'mieszka tam mój wujek alkoholik który od lat nie placi czynszu MELINA SPELuna.Od 13 lat wynajmuje mieszkanie mam teraz dwoje dzieci tułam się po stancjach.MIeszkanie jest po mojej babci ja jestem wnuczką,on jako syn ma prawo do tego lokalu.Byłam u P.prezydenta chcialam spłacić zadlużenie abym mogła się tam wprowadzić .NIC Z TEGO ON JEST NA PRAWIE .I miasto jest stać na utrzymywanie jego w tym lokalu.
naucz sie babo skladnie pisac najpierw, najpierw piszesz ze mieszka tam twoj wujek, a pozniej ze jest twoim synem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
naucz sie babo skladnie pisac najpierw, najpierw piszesz ze mieszka tam twoj wujek, a pozniej ze jest twoim synem
Przygadał kocioł garnkowi... Trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Jest to wujek, syn babci autorki tej wypowiedzi. A wracając do sprawy, normalny człowiek, któremu powinno być przydzielone mieszkanie niech nie liczy na cud. Mieszkania komunalne itp. są tylko dla znajomych i dobrych znajomych. Nawet gdyby komuś się należało - to niech nie liczy na to, że dostanie. Nie czas zrobić z tym procederem porządek? Nie ma komu wnikliwie sprawdzić, co się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mag napisał:
Przygadał kocioł garnkowi... Trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Jest to wujek, syn babci autorki tej wypowiedzi. A wracając do sprawy, normalny człowiek, któremu powinno być przydzielone mieszkanie niech nie liczy na cud. Mieszkania komunalne itp. są tylko dla znajomych i dobrych znajomych. Nawet gdyby komuś się należało - to niech nie liczy na to, że dostanie. Nie czas zrobić z tym procederem porządek? Nie ma komu wnikliwie sprawdzić, co się dzieje?
Co racja to racja wystarczy dokładnie przeczytać ,a swoją drogą to mieszkanie ma pewnie już przydzielonego swojego lokatora urzędnicy w ADM-ie nie śpią i trudno jest z nimi wygrać ale skoro mieszkała i potwierdza to lekarz opiekujący się chorym to chyba jest to wiarygodny świadek ,w końcu to potwierdzenie człowieka wykonującego zawód zaufania publicznego !A nie wszyscy lubią użalać się nad sobą czy robić dramat ze swojej choroby czy bliskich osób bo to też jest źle odbierane przez niektórych ,więc dlaczego by nie wierzyć tej pani ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A życie toczy się dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...