Skradziono rower 6.01.2009 w Lublinie koło Leclerka na Zana. Proszę o kontakt jakby ktoś coś wiedział. Rama BOP Stonebreaker czarna, amortyzator Rock Shox Boxxer z nieoryginalnymi dolnymi goleniami, koło tył single track piasta NS pęknieta obręcz w miejscu łączenia obręczy, hamulce tarczowe Octane One srebrny i tektro Aquila, opony DH Minion i WTB Timberwolf, korba BOP. Proszę o kontakt (gg5532487) jakby ktoś coś wiedział lub na aukcjach lub poza aukcjami trafił. numer ramy to L00702110, znajduje się pod suportem tam gdzie pedała się montuje. Słuchajcie kamera znajdowała się w kiosku w którym robiłem xero,dosłownie na chwile za plecami zostawiłem rower i dałem w okienku xero, odwracam się i roweru niema i czekam teraz na odzew Policji bo miała przejrzeć nagranie, a złodziej uciekł w osiedle koło bloku przy ulicy Leonarda 5. To było tutaj pod "kurczakiem". Porozwieszałem ogłoszenia na przystankach i na klatkach schodowych. Bede zaglądał tam codziennie, jestem w stanie odkupic nawet rower jesli ktos da znac anonimowo. tel. 783-665-663. oto fotka tego roweru: http://www.dh-zone.com/gielda/fota.php?c=2...87338&m=jpg dosyć specyficzny rower, "rzuca się w oczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz