Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Skutecznie zmieniam Lublin. Żuk ma już hasło wyborcze

Utworzony przez BiLans, 11 września 2014 o 17:58 Powrót do artykułu
Czy już się na tę okoliczność urlopował wraz z szefem swojego sztabu wyborczego, który jest miejskim urzędnikiem?   Czy zapowiedź urlopów była kolejnym blefem?   Hasło zostało przedstawione w czasie czy po pracy szefa sztabu, który zapewne przykładem swojego poprzednika wystartuje w wyborach, a później pójdzie do pracy, w którejś z miejskich spółek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Razem POgońmy Żuka do Świdnika. To jest hasło. Ale wcześniej niech sam splaci długi miasta z odsetkami. Zadłużył żeby przecinac wstęgi to niech sam placi. Nie pozwolcie mu zrzucić to na mieszkańców poprzez podwyższenie oplat w następnych latach.
0
Hasło powinno brzmieć "Skutecznie zadłużam miasto". Sorry, taki mam sztab wyborczy. Ch..j z tą PO z Polski Wschodniej.
0
znowu żuk -to paranoja
0
ale brakuje temu hasłu drugiego członu  " w betonoą pustynię"
0
Nie wydaje mnie się !!!
0
Razem POgońmy Żuka do Świdnika. To jest hasło. Ale wcześniej niech sam splaci długi miasta z odsetkami. Zadłużył żeby przecinac wstęgi to niech sam placi. Nie pozwolcie mu zrzucić to na mieszkańców poprzez podwyższenie oplat w następnych latach.
  widzę, że sztabowcy PiS się zbytnio nie wysilają i metodą KOPIUJ+WKLEJ wszędzie wrzucają to samo, żałosne to trochę
0
Nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła tyle zrobić w ciągu zaledwie jednej kadencji. Osobiście jestem pod wrażeniem rządów obecnego prezydenta i mam zamiar na niego oddać głos. 
0
pyta sinica zalewowa drugiej-słyszałaś -Żuk znowu kandyduje ? Spoko ,odpowiada druga,niegrozny..
0
Sekta Żuka czyli kilkadziesiat osob z Ratusza i spółek świetnie oplacanych a nic nie robiących wziela się za robote na forum. Chwalą Zuka bo wiedzą że jak przegra to skończy się branie kasy tylko za POchylanie sie w uklonach jak idzie ten blady Krzysztof ze Swidnika
0
Hasło powinno brzmieć "Skutecznie zadłużam miasto". Sorry, taki mam sztab wyborczy. Ch..j z tą PO z Polski Wschodniej. A ja dodam jak kandydat taki sztab i PO
0
Sekta Żuka czyli kilkadziesiat osob z Ratusza i spółek świetnie oplacanych a nic nie robiących wziela się za robote na forum. Chwalą Zuka bo wiedzą że jak przegra to skończy się branie kasy tylko za POchylanie sie w uklonach jak idzie ten blady Krzysztof ze Swidnika
  zabawne są takie komentarze, sekta smoleńska próbuje zakłamywać rzeczywistość, ludziom pierze mózgi i wmawia, że Żuk nie cieszy się dużym poparciem mieszkańców
0
z wielką przyjemnością zagłosuję na Żuka
0
A obiecane skrzyżowanie na Ducha? W co je Pan Żuk wyposaży? W wielki korek!
0
A obiecane skrzyżowanie na Ducha? W co je Pan Żuk wyposaży? W wielki korek!
  gdyby nie dwóch radnych to skrzyżowanie już dawno byłoby przebudowane...
0
coś się wreszcie w tym naszym mieście ruszyło, nowe inwestycje, coraz więcej inwestorów, obwodnica, strefa ekonomiczna, lotnisko, stadion, basen, do ideału daleko ale zaufam chyba Żukowi na kolejne cztery latka
0
Jestem zadowolona z osiągnięć Żuka, hasło odważne i chwytliwe, życze powodzenia
0
trzeba miec nadzieje ze wygra zdrowy rozsadek czyt. zuk
0
Nie przepadam za PO, ale na pewno zagłosuje na Żuka. Po kilkunastu latach marazmu, w końcu ktoś coś robi w tym mieście. Powodzenia!
0
Głosujcie na Muszyńskiego to się przekonacie ile powstanie w ratuszu i spółkach miejskich nowych etatów, oczywiście dziwnym trafem zatrudnienie znajdą ludzie związani wyłącznie z PiS, Muszyński dał już próbkę swoich możliwości w czasie prezesowania na lotnisku jak zatrudnił strażaka PiSiora oskarżanego o wykorzystywanie podwładnych  
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: