Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie lepiej o Bakcynaliach. W tym roku były tam tłumy! I były piękne piosenki! http://www.youtube.com/watch?v=juKkNpbFno4
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
0
Oj oj oj nie ma chętnych banków i agencji ubezpieczeniowych? Wolą dalej kisic sie przy deptaku i al. Racławickich?
0
Tomasz napisał:
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
Dobrze mówisz Kolego! Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
0
Johny napisał:
Dobrze mówisz Kolego! Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
0
Tomasz napisał:
... zapomniałeś jeszcze o : gabinetach stomatologicznych, ciuchlandach, Biedronkach i Lidlach. W Lublinie nie potrzeba żadnych biurowców, bo to miasto nie ma żadnej przyszłości. Obserwuję to od lat 80-tych.
0
sf napisał:
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
Wydaje Ci się. Obecnie próbuje rozkręcić własny biznes (produkcję). Nie jest łatwo, ale się nie poddaję. Jak dobrze pójdzie to dla siebie będę miał pracę, ale o zatrudnianiu kogoś na razie mogę zapomnieć. Moja wypowiedź ukierunkowana była w stronę naszych polityków i businessmanów którzy potencjalnie mają możliwości ściągnięcia do nas tego typu inwestycje, a nie bardzo im się chce... Strefa ekonomiczna w Lbn to kpina! Tak na marginesie sami sobie też jesteśmy winni! znam wielu młodych Lublinian, którzy maja pomysł i chęci na biznes, a zostawiają to w fazie "kiedyś otworze firmę". I tym sposobem osoby mające jakiś kapitał i nie wiele w tym momencie do stracenia, bo nie maja rodzin na utrzymaniu, siedzą na du***, a za kilka, kilkanaście lat będą siedzieć na tym forum i narzekać jak im życiu ciężko. Nie mówię, ze musi im to od razu wyjść, ale niech chociaż spróbują!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: